♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

sivema
1. júl 2010

@lucia20 -môžem sa opýtať čo budú malinkej operovať?

tiffanka
1. júl 2010

Kočky, a meno už máte vybraté? 🙂

kvietok121
1. júl 2010

@tiffanka uz dlho matej alebo zuzana, mal by to byť matej

memory97
1. júl 2010

@kvietok121 ziacikovia ta musia mat velmi radi, krasne vecicky a hlavne potrebne ti darovali pre babo 🙂

kvietok121
1. júl 2010

@memory97 niekedy ma vynervovali az na okraj ... 21 chalanov, 7 dievcat, ale uz teraz mi chybaju 🙂

memory97
1. júl 2010

@kvietok121 ale vidno, ze ta maju radi 😉

kvietok121
1. júl 2010

@memory97 dakujem 😉

kvietok121
1. júl 2010

dobru noc tehulky idem si lazkat, ved ma caka posledny den v skole a nastupujem na matersku, ak neratam tie tri dni skolenia, ktore musim v juli absovovat

memory97
1. júl 2010

@kvietok121 dobru nocku, ja tiez idem, ved sme dnes toho vela nenaspali, aspon ja🙂 drobec bude hadam pekne spinkat🙂

lucia20
1. júl 2010

@21 jaj ani nehovor. ja som ako babika. hned ako ma daju do lahu uz nevladzem otvorit oci. :D pri prvej, druhej to bolo ok s poobednym spankom, ale teraz ked su uz doma dve,tak mi to velmi chyba.

@memory97 ale taky mini spanok tiez dobre padne.

@kacena4 mna tiez trapi cikanie. ale ja pocas cikanianemam problemy, ale ked uz koncim, tak niekedy vidim hviezdicky. neviem preco. som si myslela ze je to zo zapalenych moc. ciest, ale nepride mi to tak, tak neviem.... 😒

@kvietok121 krasne ze na teba mysleli.....

lucia20
1. júl 2010

@sivema sacrococcygealny teratom.
@tiffanka no my sme zatial pri pracovnom - tatianka, lenze muz si to po mesiaci rozmyslel a uz tri mesiace nic ine nevymyslel. 🙄 hlavne ze uz sme vsetci na to zvyknuti.

helen1007
1. júl 2010

všetkým vám ďakujem za gratulácie 🙂

sivema
2. júl 2010

@lucia20 -no neviem čo to je..ale budem vam držať palce nech to dopadne dobre

memory97
2. júl 2010

Dobre ranko🙂 Dnes bude opat krasne horuco🙂

@lucia20 ja mam radsej dlhy spanok🙂 pri kratkom spanku neviem, kde je "sever" 😀 a hodnu chvilu mi trva, kym zistim, aky je den 😀 😀 😀

carmenn323
2. júl 2010

Dobre ranecko 😵 Stale mam opuchnute nohy vobec mi ani vecer neodpuchnu a bolia ma ☹ Prajem krasny den aj ked ja neznasam tieto horucavy 😠

memory97
2. júl 2010

@carmenn323 nepomaha ani studena sprcha, alebo obklady?

carmenn323
2. júl 2010

Nepomaha 😢 bola som v pondelok na rizikovej poradnini a tam mi povedal doki,ze mam to dost opuchnute ale to je teraz norma a dal mi magnezium na tlak 😠 no teraz tam idem zasa v utorok na krv tak mu poviem ze ma tie nohy bolia aby mi nieco dal ved to nieje normalne a pravu nohu mam stale viac napuchnutu

carmenn323
2. júl 2010

Idem si navarit zakial nieje tak horuco zatial pa 😉

memory97
2. júl 2010

@carmenn323 jedine nam ostava, ked uz ani lekari nevedia co s nami, aby sme vydrzali.... ☹

carmenn323
2. júl 2010

@memory97 no asi tak ale mne tie opuchy nevadia v poho by som to zvladla keby ma to nebolelo 😖 Uz mam uvarene aj poprate 😎

kacena4
2. júl 2010

dobre ranko maminy
@carmenn323 aj mna stale trapia tie opuchy, ale aj ruk. v noci sa budim od bolesti. niekedy mi ruky (hanky) dokonca zmodraju. spopminala som to obvodakovi a ten sa na tlak "nevyhovoril" to asi robia len gyn 😒 poslal ma na krv a ze uvidi cim by to mohlo byt. vzali mi 3 skumavky a v utorok mam mat vysledky. tak dovtedy musim vydrzat
tiez si davam studene obklady aj na nohy aj ruky, pomaha to kratkodobo
zistila som, ze horsie je to, ked som cez den na nohach, tak sa snazim lezat nemam ich potom take spuchnute, hoci pri detoch je to takmer nemozne, dnes som dokonca povedala muzovi, ze deti pustim na PC aspon na hodinku a ja budem lezat a oddychovat - tusim prvy krat som povedala, ze este ze existuje pc a hry a tak mam ako obe deti naraz zabavit 😅

carmenn323
2. júl 2010

@kacena4 no mna gyn.objednal na utorok na krv na tu si pockam v labaku a potom sa uvidi 😖 snad ma nenechaju v nemocnici ☹

mirkapal
2. júl 2010

Dobre ranko, ci skor uz dobry den 😀 No co sa tyka tych tvarov bruska, tak som velmi zvedava na to, ci vam tu v auguste nebudem pisat, ze sa narodil maly Matko 😀 Tak ale snad nie, ja uz som psychicky pripravena na dievcatko, tak hadam sa ti dvaja doktori nezmylili, ked tvrdili, ze je to urcite dievcatko.

@kvietok121 Ti tvoji ziaci su mili, ze ti dali taky pekny darcek pre babatko, cloveka to urcite potesi 🙂

memory97
2. júl 2010

@carmenn323 ty si sikulka, ja este stale periem🙂 a teraz mozes oddychovat, nech sa aspon opuchy troska zmiernia.

helen1007
2. júl 2010

@carmenn323 ahoj, skús sa opýtať v lekárni alebo v zdravotníckych potrebách na kompresívne pančuchy, je to na kŕčové žily ale aj v tehotenstve, sú aj samodržky, najlepšie je dať si ich hneď ráno. Stiahnu ti nohy, podporia prekrvenie a mali by ti uľaviť aj od bolesti.

tiffanka
2. júl 2010

@carmenn323 tie nohy trápia aj mňa.... 😒 Ale tak asi to tak má byť, veď my to vydržíme, baby... Veď čo pre to malé nespravíme, no nie ? 🙂

carmenn323
2. júl 2010

@helen1007 no idem sa roztopit od tepla a nie este pancuchy 😝
@tiffanka ved to na konci caka odmena 😵 velmi sa tesim

tiffanka
2. júl 2010

@carmenn323 áno, a zaslúžená odmena 🙂 veru aj my sa všetci doma tešíme 🙂 toto bude tvoje prvé? 🙂

kikuska25
2. júl 2010

ahojte maminy..mam problem a potrebujem potrebujem od vas pomoc..uz som na slovensku a mam problem pretoze moj zamestnavatel z anglicka mi nezaplatil tak ako mi nalezi..a neviem sa s tym pohnut..pisala som im mail neodpovedali volam tam a stale sa vyhovaraju ze tam nieje..ako mam postupovat pomozte mi prosim..

jetokuko
2. júl 2010

@lucia20 ďakujem za odpoveď hneď mi je lepšie keď viem že netrpím len ja,nieže by som to niekomu priala ale nezdalo sa mi to normalne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre