♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
23. sep 2010

@vladka84 aj my mame take dni moja ked sa nevie uložiť.boli sme odniesť Paťka do školky a potom na prechadzku tak v kočiku hajal aj doma...a papkame a prdkame 😀

akika722
23. sep 2010

@mirmaj za malo moja 😀 😀 😀 mne ich odporučila dr.a davam ten sirup samka už nie krpec prdka jak o preteky z časom a minimalne grcka

vladka84
23. sep 2010

@jankasramka Jani, neviem, nespominala nic, len som bola prekvapena, ked pisala, ze je Barborka ma cukrovku - 15rocna baba... a potom mi vysvetlila, ze to dostala z "povinneho " ockovania, ktore mali ako 10r. 😖

lji
23. sep 2010

@akika722 z jednoduchého dôvodu. v nemocnici sme mali obrátený režim a ked som to chcela zmeniť tak som ju musela nechávať spať max 3hodinky-resp. bez jedla 3hodinky a vdaka tomu mi niekedy v noci prespí 4,6 dokonca aj 8hodín ked nemáme nejaký bruchabôl.

akika722
23. sep 2010

@lji aha 😎

vladka84
23. sep 2010

@mirmaj no to si ma potesila 😀 esteze v kociku poobede na prechadzke zaspi, sice nic neurobim doma, ale aspon sa vyvetrame 😉 len som zvedava, ked sa zhorsi pocasie (a vraj uz od bud.tyzdna) ako sa budeme kocikovat 🙄

sjusiquatro
23. sep 2010

@vladka84 dakujem

mirmaj
23. sep 2010

@vladka84 a to bud ešte rada, že zaspí v kočíku a že sa nekočíkujete vo vajíčku ako my 😀 lebo až to neviem ako sa budeme kočíkovať ked sa zhorší počasie a hlavne v zime 😝 😝 ale teraz som s ňou bola vonku a v obchode v kočíku a zaspala a ešte aj dospava na balkone, tak možno sa to už naučíme 😎 😎

mirmaj
23. sep 2010

@vladka84 mne Dr. nato povedala, že mam všetko nechať tak a venovať sa malej, takže to že nič neurobím neriešim 🙂 aspoň vieme že tu mame bábo 🙂 🙂

katulkaaaaaa
23. sep 2010

@akika722 moja prosim ta ake probiotika davas Samkovi?musim nieco kupit maleho boli brusko cim dalej tym viac ☹

akika722
23. sep 2010

@katulkaaaaaa infanst dophilus....vyskušaj,určite pomôžu

kvietok121
23. sep 2010

@jankasramka myslim ze nie len niekedy maly akokeby nechcel tahat poriadne len sa hra a ja si myyslim ze je malo mliecka

mirmaj
23. sep 2010

@katulkaaaaaa ale probiotika zaučinkujú až za niekoľko dní, tak stále dávaj aj SAB SIMPLEX alebo INFACOL aspoň raz za deň

vladka84
23. sep 2010

@mirmaj ved ja sa tiez velmi nestresujem, kvoli upratovaniu uz vooobec, len som vcera videla vecer ten plac, ked doobedu nespinkala, tak skor z toho som nestastna 😒 myslela som, ze aní v noci nebude spat, ale chvalabohu po okupani spinkala pokojne..

vladka84
23. sep 2010

baby, my na brusko nedavame nic, obcas sa mala puci, ale prdka aj kaka normalne... mam jej aj tak nieco davat, len tak preventivne, ci co?

kvietok121
23. sep 2010

@vladka84 nam uz je trosku lepsie na to brusko, aj ked to nie je uplne idealne o trosku je to lepsie, este keby sme sa naucili si dlhsie pospat a nepapat kazdu hodinku, potom to brusko by trosinku viac polavilo

vladka84
23. sep 2010

@kvietok121 ako si na to prisla, ze mate problem s bruskom?

lji
23. sep 2010

@vladka84 prdkanie nič nemusí znamenať ☹ my prdkáme až nenormálne a dnes ráno dokonca po kakaní bola stále nervózna tak som jej dala rektálnu rúrku a hrozne vela spenenej kaky z nej vyšlo ☹

mirmaj
23. sep 2010

@kvietok121 bruško ho môže bolieť aj z toho že papa každu hodinku, skús spraviť odstup aspoň 2,5hodinky nech mu troška pretravi a medzi tym daj len čají, na nas to zabralo, zasa papame po 3hodinkach ako predtym 🙂

akika722
23. sep 2010

@vladka84 moja ak nedavaš nič skus tie brobiotika to neuškodi skôr prospeje a zvyši sa aj imunita

vladka84
23. sep 2010

@lji ale moja sa len trosku popuci, potom naplni plenku, poprdka si a koniec... akurat, ze sa nam uz stalo, ze sa na to pucenie zobudila a potom nevedela znova zaspat. No a teraz napriklad sa aj v spanku pokakala a vobec jej to nevadi 😅

vladka84
23. sep 2010

@akika722 to kupim v lekarni? Infanst Dophilus?

akika722
23. sep 2010

@vladka84 ano moja v lekarni

lji
23. sep 2010

@vladka84 hej toto robí aj moja 😅 len raz za čas sa jej akoby zaplnia črievka 😒 len preto ti píšem že ak by sa ti stalo že malá bude plakať napriek poprdkaniu tak aj tak to stále môže byť v brušku 😉

kvietok121
23. sep 2010

@mirmaj snazim sa co najdlhsie mat prestavku len niekedy si velmi pyta ... napr. teraz sme jedli o pol jednej este spinka tak dufam ze bude mat vacsiu prestavku ...

kvietok121
23. sep 2010

@vladka84 vladi boli sme u dr. bol hladny sice papal ale pred dvomi hodinami, a este aj nieco vygrcal, ale ked ho dr chytila teda brusko ... tak povedala ze ma strasneeeeeeeeee tvrde ze sa ani necuduje ze tak krici, ze musi mat riadne bolesti tak trosku pouvolnovala a on za cele poobedie ani nezaplakal tak to bolo tym dala nam kvapky a tak

kvietok121
23. sep 2010

@akika722 myslite ze staci len ten infacol??? dala nam tu rurku ale s tou sa bojim aby som mu neublizila ach jo

lji
23. sep 2010

@kvietok121 a to ten infacol sú kvapky? ako ich máte brať? akú rúrku?

akika722
23. sep 2010

@kvietok121 rurkou neubližiš to je gumene a tenučke.ja som aj sab simplex davala a teraz davam ten sirup

akika722
23. sep 2010

@lji raktalna zo sanitasu do riťky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre