♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
11. okt 2010

@liba78 vraj sa bude materska zvysovat kazdy rok 10% a 2014 ma byt matersky prispevok rovnaky ako mzda predtehot. ?takze s dalsim bejby treba cakat este 4 roky 😀 ale ako uz pozname slovenskych politikov tak radsej pockat 40 rokov 😀

bonix
11. okt 2010

@jankasramka No my sme už takto podvečer hrozne protivní tak sa len nosíme a nosíme ....a dnes sa nám nejako nedá vykakať....dúfam, že nebude zlá noc 😒

liba78
11. okt 2010

@jankasramka hahaha, toľko sľubov už bolo. Ale neberiem ilúzie mladším 😅 😅

vladka84
11. okt 2010

no, mi az slzy vysli... krasna je Tatianka

katulkaaaaaa
11. okt 2010

krasne to bolo,Lucka je uzastne silna baba a jej tanicka je prenadherna 😵

sjusiquatro
11. okt 2010

aj mne vysli slzy...krasne to bolo....prajem veeeeela zdravicka cmucik

kvietok121
11. okt 2010

baby ja som ich nestihla az teraz sme sa vratili z prechadzky a on este spi ja neviem co je dnes spinka ale spi najdlhsie odkedy ho mame dufam ze su noc nezmeni ze ked teraz spinkal tak ze v noci nebude

kvietok121
11. okt 2010

@liba78 ale urcite bude svojich synatorov a svoju zenusku 😀

jankasramka
11. okt 2010

@kvietok121 len ho nebud na pAPKANIE. ON VIE KEDY JE HLADNY.. nechaj spinkat. my sme takto tiez zacali.cim dlhsie spal cez den,tym lepsie spal v noci 🙂 ani ho nekup, nic, nechaj spat kolko vladze, ved za dva meciace toho spanku dost zameskal 😒
podla mna to preto tak spi lebo sme ti to vsetky priali 😉

jankasramka
11. okt 2010

@bonix daktori sa tu nosime cely den vkuse takze bud rada ze vy len podvecer 😝
a vy kakate kazdy den?!

memory97
11. okt 2010

@jankasramka vo stvrtok idem🙂 bola som kupit gelik na dasienka, uz som nemohla na maleho pozerat, aky bol nervozny a troska ho to ukludnilo a aj pekne spinka...

@liba78 tak na mna vyjde az januar 😠 😠 😠 ked nam dovolia pracovat popri tom, tak si ich zarobim inac🙂 ja som myslela, ze to nechaju aj pre tie, co uz cerpaju teraz matersku, ved si to idem pohladat, co zas na nas vymysleli...

@bonix neboj zvladnes to v pohode, my sme uz boli 2 dni uplne bez tatina a zvladli sme to🙂

memory97
11. okt 2010

@kvietok121 asi potrebuje dospat, co nestihol🙂 uz je starsi a rozumnejsi, vie, ze maminku treba nechat aj oddychnut🙂

kvietok121
11. okt 2010

@memory97 to hej dnes bol uzasny som zvedava na noc

kvietok121
11. okt 2010

@jankasramka ja ste zlate ani som nemusela budit vstal sam okupany ani ne plakal len ked som mu cistila uska ale to nema rad a teraz papka

kvietok121
11. okt 2010

takze 190 € ach jo

jankasramka
11. okt 2010

no uz je to aj v archive, idem teda kuknut lucku 🙂

bonix
11. okt 2010

@jankasramka Nielen raz 2až 3x denne... 😅 .

bonix
11. okt 2010

@memory97 ďakujem...dúfam,že áno...práve som jej odsávala soplíky, je to neskutočné ale plná odsávačka soplíkov, keď si predstavím,že jej to zlieza na priedušky,,,má ich také penové biele....ale už jej brali výter tak som zvedavá, pretože už mesiac sa soplíkov nemôžeme zbaviť ☹

jankasramka
11. okt 2010

no aj mne vyhrkli slzy 😝

vladka84
11. okt 2010

baby, to s tym prispevkom - to je uz iste, ci sa este nieco bude rokovat, ci ako? 😕

@kvietok121 no vidis, tak si si konecne dnes uzila matersku 😉 inak, ja mam taku skusenost, ze ked mi mala cez den dlho spi, tak sa jej chce este viac spat a spinka aj v noci 🙂

akika722
11. okt 2010

@lucia20 aj ja som plakala ako koň 😢 zlatučke ste boli

baby to nemyslite važne...kolko dostavate teraz matersku?256?ja hej a to mi potom padne späť dole 😲 ? 😲 😲 😲 😲 😲

akika722
11. okt 2010

@vladka84 moja to je už iste

vladka84
11. okt 2010

@akika722 no ja mam teraz matersku cez 500 Eur, mala som to rozratane tak, ze ked si teraz z kazdej odlozim cca 150 Eur, tak mi vyjde na cele tri roky 350 Eur a teda asi tolko ako keby som pracovala a mozem sa venovat malej bez toho aby som "ukratila" rodinny rozpocet... hm, tak nevyslo 😠

akika722
11. okt 2010

@vladka84 hm...tak to maš super 😒

liba78
11. okt 2010

@memory97 aj na mna určite až na január. Som sa prepočítala. Ale ja som nechcela ísť tak skoro pracovať ☹ no asi si to rozmyslím. 😠 Šéf bude rád, len ja nie 😢

mirmaj
11. okt 2010

no takže to asi nestihneme viaceré ten rodičovsky to je fakt svinstvo, ja prechadzám naň 5.1, takže to je fakt o chlp
@akika722 ja teraz dostávam skoro 500EUR neviem presne koľko to je, ale potom ten pad na 190 bude fakt krutý 😢 😢 tebe to asi zostane už tak, kedže ty už asi teraz poberáš rodičovský a nie materskú zo zamestnania, nie?
krásna reportáž to bola, nerevala som len ja ale aj mm, to bol pohľad baby 😉 Tamarku mal na rukách a slzy v očiach, to sa často nevidí 😀
@kvietok121 no vidíš ako sa to postupne zlepšuje, neboj bude aj v noci spinkať dobre, ved on je ešte maličký, môže kľudne prespať väčšinu dňa a potom pekne spinkať v noci
@bonix len sa pridávaj, lebo už nemáme toľko času písať ako ked sme mali drobcov v brušku a niekedy normálne nie je čo čítať 😉 len si skus ešte doplniť údaje, že maš dieťa, aby sme vedeli čo máš a ako rastiete 😵

mirmaj
11. okt 2010

@evanns dávam jej granulovaný čajík Sunárek-fenikel, vhodný od ukončeného 1.týždňa, ked ho minieme potom kupim už nejaký dospelejší 😀 😀

mirmaj
11. okt 2010

@liba78 no to by sa aj moji šefovci potešili keby som sa vratila, ale mne sa moc nechce teda 😒 , som si myslela, že si budem užívať matersku 😀 aj ked vlastne aj teraz pracujem popri MD, ale to fakt len par hodin mesačne, takže to je skôr odreagovanie ako praca 😵

bonix
11. okt 2010

@mirmaj Ahojky,jasné hneď sa do toho pustím...a s tým časom,ani nevrav ...ani najesť sa nestíham.... 😝

vladka84
11. okt 2010

@mirmaj no ja sa toho financneho padu o skoro 350 eur tiez obavam... je to svinstvo, mohli ho nechat aj nam, co uz sme na materskej... ja stale dufam, ze sa este nieco zmeni 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre