♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tiffanka
28. aug 2010

@kikuska25 nebaľ to tu, veď tu sú aj baby, ktoré porodili v júli, zostaaaaň 😉

kikuska25
28. aug 2010

@tiffanka akaa mila potesi..jaaaa uz neviem 😒

tiffanka
28. aug 2010

@groka skúšala som hľadať, ale nenašla som 😒

tiffanka
28. aug 2010

@kikuska25 ja praveze vieeem 🙂 zostaneš 😉

sivema
28. aug 2010

@kikuska25 -nevieš prečo sa mi nezobrazuje keď mi niektorá niečo napíše a dá sa mi to prečítať až neskôr ako -kto ma spomína?? 😢

kikuska25
28. aug 2010

@sivema mne to robi to iste neviem preco je to tak..

kikuska25
28. aug 2010

@tiffanka 😉

jankasramka
28. aug 2010

@kikuska25 nikam nechod 😢 ved ako pise tiffanka- nejde o to kedy rodis- ide o to ze sa pozname, ze ta mame radi a do septemberoviek ta nepustime🙂
ved polka augustoviek rodila v juli- si zober ze by vsetky odisli do juloviek....nebolo by ti smutno???
no ved, este je tu nadej par dni😉

sladkasue
28. aug 2010

cafte babulky🙂 nejaka z TT a okolia???

jankasramka
28. aug 2010

@akika722 daj radsej link na fb, nie je to lahsie? ved ked vsetky zahlasujeme tak aj vyhras🙂a ked vyhras nejaku hracku pre maleho tak ta budeme navstevovat s nasimi krpcami lebo ta vyhra bude z casti nasa 😀

kikuska25
28. aug 2010

@jankasramka si velmi mila dakujem ved budem tu aj s vami ale myslim ze drobcek pride az v septembri ☹ ale hlavne nech je zdravy..ved vam dam vediet..opatrujte sa a dakujem

tiffanka
28. aug 2010

@jankasramka a aká je to súťaž? 🙂 kde môžme akike zahlasovať ?? 😉

vladka84
28. aug 2010

@jankasramka ja som to na FB nasla - http://www.facebook.com/event.php?eid=133399370...
musis sa prihlasit a pod podmienkami su pridane sutazne fotografie... treba ale asi pohladat, ktory je Patko 😉

liba78
28. aug 2010

@jankasramka ja som tu sutaz nenasla. Som asi blbá ☹ a to by som sa rada previezla do trebišova pohrať, ne ? To jak aj ty z mexika. @groka nevieš poslať link na foto suťaž crazy smile na babybrands.eu ?
jani, som si všimla v tvojom albume máš veľa krásnych tehulkovských fotiek. Pošli jednu aj tiffanke, chýbaš ako tehulka v albume. 😉

@sladkasue ahoj, my sme odvsadial, ale o TT neviem. 😉

liba78
28. aug 2010

@vladka84 ja som z toho jelen, uz som prihlásená na fb, ale neviem najst sutazne fotky. 😠

liba78
28. aug 2010

už som to našla, ty brďo to dalo práce. 😀

vladka84
28. aug 2010

@liba78 ja som si dala ten link, co som tu pridala, potom som sa prihlasila... klikla som, ze sa mozno zucastnim sutaze - tam hore je hned otazka a potom mi ukazalo fotky pod tymi strucnymi pravidlami sutaze... nenasla som ziaden album ani nic take, len priamo na nastenke su popridavane fotky...

akika722
28. aug 2010

@vladka84 jeeej ako sa ti podarlo???a ja som asi sprosta abo čo 😠

akika722
28. aug 2010

aaale ste šikoulky 😀
da sa vyhrať taka hraždička,podložka na zem,ako sa to vola???mne nič nepáli 😢

vladka84
28. aug 2010

@akika722 taka decka s hrazdickou - ostrovcek, ci ako to nazvali... tak ideme hlasovat, aj ja chcem ist na vylet do Trebisova 😉

akika722
28. aug 2010

@vladka84 jéééj hlasujte...no pridte bude veselo..tolko detičieeek 😀 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
28. aug 2010

@sladkasue ahoj ja som zo senice,45km od teba 🙂

akika722
28. aug 2010

@tiffanka 3550g 50cm tak pisala Lucka že malinka mala 😉

katulkaaaaaa
28. aug 2010

babulky myslite si zeby som si mohla dat 2deci vina?myslim vecer ked bude malicky okupkany a nakojeny...dneska sa u nas ,,zapija" Simonko a ja by som sa rada pripojila aspon na hodku 😝 😀 😝 po kupany papa az tak za 5-6 hodin....co vy na to?strasnu chut mammmm

tiffanka
28. aug 2010

Ja fb nemám, ale dcéra ide hlasovať... len akosi nevieme nájst akikinho synčeka 😖

tiffanka
28. aug 2010

@akika722 Ďakujéém 🙂 A kedy si tam tú foto pridala, možno podľa dátumu ťa nájdeme 😝 🙂

akika722
28. aug 2010

@tiffanka pekne od vas baby...maly je niekde pri prvych fotkách na fb som zaregistrovana s takou fotkou ako tu 😉

akika722
28. aug 2010

@tiffanka asi 2-3 strany dozadu pozri TU hodila som ako maly na fotkach vyzeral-ten s tym usmevom 😀

tiffanka
28. aug 2010

už sme to našlíííí 🙂

tiffanka
28. aug 2010

aj zahlasovali 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre