♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
23. mar 2010

peťka,to si už na tu amnio biola, ačo ste mali zle tripple ?

kamajka
23. mar 2010

aha o kopancoch ste sa bavili ja som včera mala kopaciu hodinku taku poriadnu, mala som strašnu depku až som si myslela že som psychopat, potom som sa dočítala že to môže byť spôsobené aj hormonmi tak ma to kus upokojilo.

petka drzim palce aj ja nech je vsetko ok 🙂 inak aj ja som Peťa 😉

abbey1
23. mar 2010

Ahojte.Tak naša malá blbne v brušku od včera rána,ako šialená-dolu-hore.Asi ju prebrala jar.Keď hovoríte o svadbách-naša bola strašne dávno.Tento rok oslávime 15výročie-To už je na medailu!Ale nie,môj manžel je zlatý.I svadba bola super,len príliš veľká.Už by som ju urobila komornejšiu.Inak v piatok sme boli na oslave narodenín,kde bolo 70hosti-hotová svadba.Peťka,veľmi držíme päste.

denisocka
23. mar 2010

my ideme vonku,čakať navštevu na čerstvy vzduch bo ma už z mojho "nejedáča" picne

marija
23. mar 2010

Ahojte, nejako mi blbne Konik, som mala co robit kym som sa sem vobec dostala 😠
Teraz vas uz len postupne docitat.

Kila blahozelam k chlapcekovi, som zvedava co povedia zajtra nam 😀

Jankaat asi mi nieco uslo alebo co, ale ved ty si bola augustovka s jednym babom ci ako? Teraz som zmatena lebo uz si novemborvka a s dvomi detickami 😀sa to asi udialo ked som bola prec v Tatrach alebo este pred tym nieco???

Abbey super ;) wow ze 15 rokov! Blahozelam!

Ja som vydata 3 roky, teda zaciatkom juna to budu 3 roky. Vydavala som sa ked bolo brutal teplo, som myslela, ze umriem :D este aj saty som mala velike, bola som v 10tt ale bolo super.

evitkamalicka
23. mar 2010

aj mne to blblo, ale uz je dobre

groka
23. mar 2010

caute
hlasim sa z poradne
vsetko je v poriadku a sme podla sona 18+6 co je 19tt inak sme boli stale o tyzden mensi a zrazu to male dobehlo a este aj nieco navyse asi,lebo povodne som mala byt podla ms 18+2 a podla sona ako po minule sona 17+2 takze koncime 19tt a idem do 20tt zahada
mame 16cm vyse,mame zaludok,srdiecko bije,mechurik,prsteky na rucicke a nozicke,no a asi budeme mat druheho chlapca...doki povedal najskor ze medzi nozkami moze mat aj vajka aj pysky,nevie co to este moze byt,ale ku koncu sona sa priklana ku chlapcovi,ale stopro to este nie je veru...
inak sa malinke krasne vrtelo,kopkalo nozickou,to som krasne videla na sone ako ta nozka preskakuje,no nadherne to bolo,uzasne,od rana ho dnes aj citim nejako aktivne,mam z toho radost velku,vzali mi krv na protilatky zase,tak doki povedal ze este to by sa mohlo umudrit,o tom co sa moze stat ani nebudem pisat,lebo verim ze sa neic nestane a krv bude dobra,AFP mame dobre,celkovo doki je spokojny,male krasne narastlo,bolo na celu obrazovku a uz som nevidela ten plac ako ked bolo mensie a okolo neho prazdne
dal mi lieky na nevolnost nejake na c...homeopatika tusim su to,pojdem kupit,mm je doma,isiel nieco vybavit,potom ide pracovat na vinicu,mne je zle,takze sa lucim a idem si lahnut,potom rizoto spravit,maly je uz v skolke,kasle ustupil zahadne

miciatko
23. mar 2010

Ahoj mamičky,
gronka super,

babenky viee čo sa chcem spýtať, kupujete do výbavičky aj body s krátkym rukávom ??

groka
23. mar 2010

miciatko ja mam aj body s kratkym po malom,august byva este teply,no koncom augusta neviem neviem ci by som davala kratky rukav skor nieco volne len s dlhym,ale tak par kuskov si mozes do zasoby kupit

evitkamalicka
23. mar 2010

ja mam tiez po malom body s kratkym rukavom este nerozbalene 5ks

snehulienka24
23. mar 2010

mici, ja vybavu este neriesim a ani neviem kedy budem, dostaneme veci po segre...ale ked tak rozmyslam asi by som par body s kratkym kupila....
juuuj babule, druhy pokus s AFP dopadol 1:750 tak ziadna navrhnuta amniocenteza...jupiii...

evitkamalicka
23. mar 2010

snehulienka tak super, ze to dopadlo dobre

snehulienka24
23. mar 2010

jaaaj a vyrasil mi herpes pod perou.. 😒 sakra...dufam ze to len zo stresu a nie nejaky virus...

snehulienka24
23. mar 2010

evit dakujem.... 😉

evitkamalicka
23. mar 2010

ja mam zas vyrazok jedna radost, pri Adamkovi som mala krasnu plet, ale teraz katastrofa

marija
23. mar 2010

Groka super ;) my ideme zajtra uz sa neviem dockat,a j ked mam trosku strach, ako pred kazdym UZV 😀

snehulienka super ze amnio netreba, paradicka 😉

Ja som nemala ani pri malej vyrazky ani teraz ich nemam 😀 ale ja som vlastne ani v puberte vyrazky nemala, takze to bude asi tym 😝

evitkamalicka
23. mar 2010

marija ani ja som v puberte nemala vyrazky, vzdy som mala peknu plet, ale teraz hroza

marija
23. mar 2010

a body s kratkym rukavom mam tiez, ale vybavicku este neriesim, ked budem vediet co to je, dam dole z povaly vsetky krabice s vecami malej, potriedim to a na zaklade toho co mi ostane pojdem na nakup 😀

evitkamalicka
23. mar 2010

muzik za to hovori, ze to bude dievcatko

marija
23. mar 2010

Evitka sranda, tak to netusim ako je to mozne 😎

marija
23. mar 2010

ja som pri malej malu krasnu plet 😝 aj teraz taku mam, ze by dalsia baba???

evitkamalicka
23. mar 2010

poviem ti, ze mi to ide riadne na nervy

bihan
23. mar 2010

Jéj, super výsledky, gratulujem kočky 😉

Ja som vždy mala otrasnú pleť, pri Sáre úplne najhoršiu v živote, teraz to celkom ujde ale stále je to naho..no 😝

Dnes mi práve prišlo jedno oblečko z ebaya.. že 1m je tam napísané a príde mi to také veľké 😀

rosienka
autor
23. mar 2010

groka- super, gratulujem 🙂
snehu- vyborne, tiez gratulujem

oblecko velmi na leto nekupujem, urcite kopec dostanem, pripadne potom dokupim

maculienka123
23. mar 2010

idem ja veru obedovat,okna presuniem na zajtra,je nejak chladno.

bihan
23. mar 2010

jáj.. bodíčka mám aj také aj také 😉

Ja sa už veľmi na dostávanie oblečka nespolieham, lebo polovica z toho, čo som dostala, sa mi nehodila...väčšinou sú to len nejaké dupačky, bodíčka (dupačky u nás nemajú šancu)... pár vecí sme dostali tak, že nám vek nesedel so sezónou.. takže sú v krabici a čakajú na druhé...ja si radšej kúpim sama a viem, že mi to na 100% urobí radosť 😀

evitkamalicka
23. mar 2010

my este aj teraz kopec veci dostavame a mne sa vsetko hodilo, lebo kazdy sa ma pytal aku velkost a co by sme potrebovali

nikitka231
23. mar 2010

no kocky tak dnes o 17:30 idem na 3D sono a pridam aj foto s tym nasim slavnym pipikom 😀 uz som v pohode zmierena aj s chlapom .... 😀
deni ty si cisloooooo 😀 😀 😀 😀 som sa nasmiala,v 14tt mi robili normalne sono nie 3D a vcera sa robilo tiez normalne a dnes idem prvy krat na 3D.
inak to 3d mi nahraju aj na USB??ak mam zaujem?

marija
23. mar 2010

Nikitka tak som zvedava 😀 u nas to davaju na CD, ci DVD? Uz sama neviem 🙂

evitkamalicka
23. mar 2010

aj ja som teda zvedava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre