♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
25. mar 2010

ja zas neviem čo robiť z oknami,či ich isť poumývať,ale sa popravde bojím,že sa mi dačo stane,aby som na sviatky nebola v nemocnici. tak neviem, či sa mam naťahovať po oknách či sa na to vykašlať,či muž ma umyť ...

marija
25. mar 2010

Dobre ranko kocky, dakujem vsetkym za gratulacie k babatku aj k narodeninam 😵 ste zlate!!!!

Pokusim sa Vas docitat,a el neviem ci stihnem. Dnes sme s malou nejako dlho spali a az teraz somsi sadla k pocitacu a k ranajkam. A este mi je aj blbo asi mam nizky tlak ☹ tak papam sisku a cakam kedy sa mi uvari voda na kavu.

pipi1211
25. mar 2010

no ked sa bojis tak sa na to vykasli 😎 naco zbytocne stresovat koli poriadku na dake tupe sviatky

evitkamalicka
25. mar 2010

ja som tiez chcela umyvat okna, ale muz povedal, ze ich cez vikend umyje on

maculienka123
25. mar 2010

ja tiez rozmyslam nad tymi oknami,uz sa chystam tyzden,no mozno pomalicky umyjem aspon jedn o dve.

mna kopka tam dole uplne na lavej strane dnes od rana,susen maly a hlavne ked sedim tak v polosede,ked lezim moc nie,neviem preco,ved vtedy by to malo viac.

didulka85
25. mar 2010

Marija ja som na chodbe narazila do chlapika. Sa mi len oci zavreli a uz som o sebe nevedela... Asi je naozaj nieco s tlakom.

A vsetko naj!

rubinka
25. mar 2010

Ja už mám našťastie umývanie okien za sebou 🙂

denisocka
25. mar 2010

ja som šimona v bruchu volala had 😀 sa tam krutil jak had stale

maculienka123
25. mar 2010

baby no a teraz som normalne videl atke cosi,ze kopol,som citila a dolu uplne bolo vidiet take nadutie a hned sa to stratilo.sak ja neviem ci to moze byt tak skoro.

maculienka123
25. mar 2010

no a to som sa najedla zrovna,zeby mu to vadilo

marija
25. mar 2010

Maca si zlata ako sa pozorujes 😉 len pockaj to este bude rodeo v brusku ked bude vacsie babatko, budes mat pocit, z emas v brusku fotrelca, sa bude zduvat, presuvat, kopat, tlacit a potom budes rada, ze uz pojde von 😀

Dida no vravim... ja mavam bezne nizky tlak, ale dnes som jak mechom ovalena zle mi je a vzdy ked vstanem nevidim. Ale uz pijem kavu, snad to pomoze.

denisocka
25. mar 2010

jaj maca, sa tu z teba pučím .... no tak z lekarskeho hladiska je to na prvorodičku blud,nič take si vidieť nemohla 😀 a z našho hladiska je to uplne bežne,zvykaj si. šte len uvidiš za par týždnov ake Himalaje budeš mať na bruchu 😉

maculienka123
25. mar 2010

ja kavickujem tiez,poobede mi moc pomoze,ma preberie 🙂

marija ja viem,som taka z toho vyburana,ze co sa to vsetko robi,celkovo,ten pocit,ze budem mama,je taky neuveritelny pre mna. 🙂

didulka85
25. mar 2010

Marija moj najvyssi namerany tlak bol 90/60. 🙂 Mne pomaha cervene vinko. Len teraz nemozem zacinat den alkoholom.

maculienka123
25. mar 2010

ja viem baby sa tu zo mna rehocete urcite,s cim tu chodim,ale este so mnou vydrzte nech ma neporazi z tolkych telesnych zmien 😀 😀 😀

maculienka123
25. mar 2010

este co sa tyka piva,ja si vecer dam taky poharik,lebo drahy ma vzdy k veceri,sak neva dufam ze je to alko?

rubinka
25. mar 2010

Macu a to ešte nie si ani v polke tehu 😀 to ešte len bude zmena, v najväčšom teple gúľať pred sebou veľké bruško 😀

januliatko1985
25. mar 2010

macu 😅 , uz sa tak nesleduj a zacni si to konecne uzivat naplno, aj ja som prvorodicka a neviem co ma kedy caka, ale suz som si zvykla na vselijak e pichnuita a bolesti v brusku a hlavne na tie riadne akrobacie a nadvihovanie v brusku no je to sranda a je to strasne mile 😵

januliatko1985
25. mar 2010

marija..... ty mas ten termin 29.7. podla utz? lebo aj ja mam taky podla utz a podla ms 3.8, tak vudime, mozno tiez budem julovka.

denisocka
25. mar 2010

macu, vydržíme s tebou,čo už ... počkaj až sa narodí,to ešte len budeš pozorovať a hladať choroby 😀

rosienka
autor
25. mar 2010

moja babulka je dnes tiez poriadne aktivna...asi sa jej nepaci tento stres tu ☹

mari- happy birthday 😉

maculienka123
25. mar 2010

no idem si spravit jest a potom asi pojdem na tie okna a poobede na nakup 🙂

januliatko1985
25. mar 2010

macu , tak len pomal ypri tych oknach, davaj pozor na brusko a dobru chut 🙂

denisocka
25. mar 2010

rosi,aky maš stres?

januliatko1985
25. mar 2010

no idem ja daco porobit bo umrem od nudy, idem asi vyprat skrine a zimne veci vytriedit, nech tam nestrasia a potom sa najes a pozehlit 🙂

marija
25. mar 2010

Janka podla UZV vcerajsieho morfologickeho mam 29.7 ale podla poslednej MS 12.8 😀 😝 ja to tipujem aj tak na toho okolo 6.8

marija
25. mar 2010

Maca ja miluejm pivo, nepijem ho sice kazdy vecer, teraz mi trosku na neho klesla chut jak som tehu, ale minule som si tiez dala maly pohar 😀 mnam

snehulienka24
25. mar 2010

ahojte babulky,
tak navarene uz mam, robila som zemiakovy privarok a k tomu nejake volove oko hodim 😅 skrine upratane, veci vytriedene, a dnes neviem co.. asi idem skumat ako prehodime izby, lebo do terajsej spalne sa nam nezmesti postielka, takze asi hodime postele do druhej izby 😀 a skrine ostanu v prvej...no zaujimave to bude...

marija vsetko naj ;)

marija
25. mar 2010

Snehulienka dakuejm 😵

Idem s malou von, je taaaaak kraaaasne! Caute zatial.

snehulienka24
25. mar 2010

mno, ja som si minule u susedov dala deci cerveneho vinka a tak mi potom motalo hlavu ze nadhera 😝 pri takej chuti na pifko, nebude chybat B vitamin v tele?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre