♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
30. mar 2010

no len čo som sa ukazala v teme - peticia o fotky v pase,už ju zamkli 😀

michaela80
30. mar 2010

😀 😀

denisocka
30. mar 2010

mne je dnes nejak divne...joj ...

denisocka
30. mar 2010

tak som ten biely svetrik vzala, našla som ho za smiešnu cenu - par krat oblečeny,tak hadam aspon do toho kostola ho využijem,aj ked to nieje moj štýl

zuzana76
30. mar 2010

danis, mne sa ten sveter paci 😉

denisocka
30. mar 2010

no len to je L ,čo som objednala,teda 40 . mam tu doma na vyskušanie č. 42 iný a je mi velky,teda nieje tehotensky,ale chcela som skusiť,.

carculca
30. mar 2010

a co je vlastne s tymi fotkami?

denisocka
30. mar 2010

Aj teba zrusia,nesplnas pravidla fotiek

michaela80
30. mar 2010

a ani moja nesplna... 😀 😀

denisocka
30. mar 2010

len vy neprispievate do tém,kde ste priamo konfrontovaný adminom 😉

michaela80
30. mar 2010

ja som bola v teme grafy...cez 3 mesiace...a tam to myslim zacalo...

soldi
30. mar 2010

baby, vazne, dobra rada, ak mate fotky, co nevyhovuju, nechodte do temy grafy, tam je totalna cistka 😀

snehulienka24
30. mar 2010

idem kuknut ci mam fotku :D

snehulienka24
30. mar 2010

aa..este mam 😅 ktovie dokedy...hhhh...

snehulienka24
30. mar 2010

jaj babule... a dnes dom mala poradnu, babo oki, srdiecko bije a uz mam svoju vahu ako pred otehotnenim... 😅 tak som zvedava, aky to teraz naberie spad.... a uz sa neviem dockat 8: apriiiila 😅

denisocka
30. mar 2010

ja tiež mam,asi 5 som vystriedala ,aj ked ani nedna mi nesedí,ale taka rišava kreslená nechcem byť .myslím že janočka statočne maže 😀

januliatko1985
30. mar 2010

ahojte....tak mala som dnes poradnu, vsetko je v najlepsom poriadku a babo sedi presne na den 22tt+1 /23tt/.dr mu meral hlavicku aj stehienko a malo aj plny mocovy mechur 😅
glukozove testy mam nastastie v poriadku.no a co sa tyka pohlavia tak povedal len, ze nevidi tam nic vysiet, nebolo zase az tak dobre vidno, ale pred dvoma tyzdnami tam videl ciaroky ale tiez to nevedel na 100% povedat. takze o dvat yzdne dalsia poradna, uvidime, ci sa dievcatko potvrdi 😵

lucy1990
30. mar 2010

Ahojte, ja posledne dni nejako nestiham prispievat...v podstate nemam nic nove, poradna az v aprili, pribrala som 4 kg a uz treti den vkuse ma pali zaha 😒 dost neprijemne...

nika.r
30. mar 2010

ahojte,

ja len, že na utz dopadlo všetko super. 🙂

nikitka231
30. mar 2010

AHOJTE KOCKY ,TAK PRIDAVAM AJ JA SVOJE BRUSKO A MAM NA VAS NIECO CO NEMATE ODSAVACKU A CHCETE SI KUPIT ZA SUPER CENU TU V NEMECKU MAJU AKCIU MOZEM DONIEST NA SK A POSLAT OD MEDELY.PRIDAVAM FOTO 😎 CENA 55EURO KOMLET s postovnym ..tu mate popis k nej, ale obrazok CO SOM PRIDALA JE aktualny CO SA TYKA CENY A VYBAVY V KRABICKE navyse je tam cumel a flaska
http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/2098342-med...

nikitka231
30. mar 2010

a tu je moje brusko 😀 😝 😉

nikitka231
30. mar 2010

marija ved ty mas malicke brusko ...krasnuckeeee 😉

leteku
31. mar 2010

Dobré ránko. Tak mňa dnes čaká poradňa a morfologický utz. Snáď všetko dobre dopadne.

rubinka
31. mar 2010

Dobré ránko všetkým 🙂

Januliatko blahoželám k dobrým správam.

Leteku držím ti palce a prajem krásny zážitok z ultrazvuku 😉

leteku
31. mar 2010

Ďakujem.

denisocka
31. mar 2010

dobre ranko,leteku myslím na teba,neboj

denisocka
31. mar 2010

nikita,ja mam takuto ,bola som spokojná,aj ked teraz by som možno niečo samovycuciavacie chcela 😀

denisocka
31. mar 2010

nika,a čo a ako na tom morfo? ako bolo? prišla som o vela? 😅 ináč,možno keby som nešla v 18tt a počkala na 21/22tt ako sa ma,tak aj tie cysty by boli možno menšie, a poplach menší

mna od noci bolí akoby pravý vaječík,alebo ten uväz , neviem, sa nemožem natiahnuť -sa bojim že mi to tam rupne. večer ma zas palila zaha ,no hotova kalika. a to mi do 20tt nič nebolo dokopy

didulka85
31. mar 2010

Dobre ranko!
Mna vcera cely den palila zaha, uz ani Tums mi nezabera. Vecer som si dala nealko pivo a hned mi bolo lepsie.

rubinka
31. mar 2010

Mňa tiež celý deň pálila a skúšala som všetko možné a nič nepomohlo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre