♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
31. mar 2010

lulusha parada

mna to caka zajtra rano 🙂

snehulienka24
31. mar 2010

leteku som sa zlakla...a mala zlata 😉 😅
evit drzime palce nech sa fajne predvedie.... 🙂

evitkamalicka
31. mar 2010

snehulienka dakujem

biba12
31. mar 2010

Leteku gratulujem ku chlapiskovi, takze Juraj?
Mne nerobia UZV na kazdej poradni, ale vzdy ma skontroluje, pomeria.. A polpocuva srdiecko, odmeria udery srdca/pocet/.... A to je vse.
Dobru noc vam prajem, idem sa balit na chatu... /na chatu sa mi chce, ale keby nas niekto pobalil.../

biba12
31. mar 2010

popocuva- pisem ako madar...

snehulienka24
31. mar 2010

aj ja idem, kuk panelak a ozehlit mm kosele...tak pekny vecer 🙂

evitkamalicka
31. mar 2010

leteku gratulujem k chlapcekovi

denisocka
31. mar 2010

baby,dobru noc. dnes mam depka den,ale vybavili sme na zajtra babku k malemu, už hadam stačilo toho upratovania kostola,bo zmyju aj ježiša z kríža . tak idem pobaliť malemu nejake veci, a zalahnuť. ináč,ako sa všetci o mna staraju teraz ked som v tom, že mi volaju -zapni si Modre s neba-je tam o šimonkovi čo prekonal pneumokoka,no to mi teda na depke ešte prihodí

januliatko1985
31. mar 2010

leteku, blahozelam ku chlapcekovi 😉

a mne robi dr utz na kazdej poradni lebo ho ma u seba v amb. takze take kazde dva tyzdne vidim nase drobciatko a aj ma pozera zospodu.

michaela tak super ulovok za taku cenu, by som aj ja hned brala keby som vedela ze ci modr alebo ruzove 😀

deni, tak vidis, si vybavila babku, no super tak si uzi zajtrajsi nakup 😅 ja modre z neba pre istotu nepozeram casto lebo stale revem jak organ.

evitkamalicka
31. mar 2010

aj mne robi na kazdej poradni....a preco chodis kazde dva tyzdne? si rizikovka?

ikulka
31. mar 2010

ahojkajte konečne som dočítala...
leteku aj od nás gratulko k chlapčaťu 🙂
jooooj a čo ste popísali o tom jedení detí tak u nás je to na román naša malá od narodenia nejedáva a čím je staršia je to horšie dostať do nej jedlo to je boooooooj....
ten prenatal box osm veru ani ja ešte nedostala mám jeden čo som dostala ešte pri saške ale teraz veru zatial nie

evitkamalicka
31. mar 2010

no nic idem ja do postele, rano skoro vstavam, o 7mej tam uz musim byt....dobru noc

januliatko1985
31. mar 2010

evitka, nie som rizikova ale sestricka ma furt tak objedna aked ma chce niekedy o tri tyzdne objednat tak medzitym som musela ist na nejaky odber alebo co aj teraz mi tak vyslo, ze o 2 tyzdne mi bude robit krvny obraz,inac by som sla az o tri 🙂 tak preto. ja sa tomu len tesim, ze tak casto chodim,

januliatko1985
31. mar 2010

evitka, tak drzim palce,dobru noc.

rubinka
31. mar 2010

Dobrú noc všetkým 🙂

maculienka123
31. mar 2010

baby,chcem sa spytat na pohyby,dnes som nejak skoro nic necitila,vcera cley den kopance a dnes nic,len chvilku nieco a doteraz nic.je to normalne?alebo mam ist k dokimu pre istotu.

abbey1
31. mar 2010

Tak,už je kolíska v obývačke.dcéra ma donútila zložiť a ponavliekala i perinky i baldachýn.Ešte keď príde kočík budúci týždeň,budeme kompletný.Už si len požičať nejaké bábo na tie 4mesiace.Všetkým držím päste na usg.dnes som mala busy day a zajtra to isté.Ja už chcem oddychovať.!!!

ikulka
31. mar 2010

macu neboj aj moja malá sa niekedy hýbe o 106 a niekedy aj dva dni ani nepípne....asi sa jej dnes nechcelo 😉 🙂

michaela80
31. mar 2010

abbey hod foto kolisky...

maculienka123
31. mar 2010

dik ikulka,som sa ukludnila,idem si lahnut a mozno nieco zacitim

michaela80
31. mar 2010

macu ja ked sa hybem tak ju citim sem tam, ale akonahle lahnem na chrbat s rukami na brusku tak hned sa ozve...

denisocka
31. mar 2010

Jaj macu,som neverila ze sa niekto sleduje viac ako ja v prvom tehu. Uz si zacni uzivat,bo ked sa narodi,ta mu budes len choroby hladat. Pisem ti to v dobrom,z postele z mobilu

abbey1
31. mar 2010

Ja už musím hodiť foto všetkého.Tento víkend prisahám.Lebo po víkende budem ako sud.Len by som jedla a jedla.Manžel má v sobotu okrúhliny,potom dcéra+sviatky-mňa roztrhne.Ale dnes ma potešila pani na socialnom,keď som sa informovala na materskú."prídte keď to bude aktuálne,a ste tehotná?"A potom som bola pozrieť bývalú spolužiačku a tá nezbadala moje bruško,až keď som ju upozornila,že som tuhu a už skoro v 6-tom.Jej dotaz:Čo v 6.?Týždni?"

ikulka
31. mar 2010

abbey no som sa zasmiala s tým bruškom ja som to mala také iste pri prvom tehu teiž som bola pn ale v 6mesiaci som išla asi na 2týždne do roboty a teiž kolegyna čo nevedela že som tehu a ked jej to povedali že som v 6mesiaci ona že hádam v 6týždni nie 😀 😉 zato teraz je to veru riadne vidieť a začlao mi aj chutiť jesť čo som doteraz nemala sa normálen aj bojím aby osm to nezačala prehánať s tým jedlom

halintoa
31. mar 2010

ahoj kočky 🙂 ,
zasa ste toho kopec popísali, takže budem trochu von z obrazu 😀 . My sa máme fajn, už len čakám na poradňu o týždeň, snáď bude robiť morfo UTZ, chcem už vedieť, do akej farby ladiť izbičku a výbavičku 😝.

michaela: ďakujem za radu z pred pár dní 😀 , už som aj ja cítila ten roll-on 😵, bolo to krásne, tak teraz čakám, či sa ozvú aj ozajstné kopančeky, hoci aj na ten roll-on striehnem ako na dar z nebies 😵 😵. Niečo ako kopančeky cítim aj keď sedím, ale radšej si hovorím, že to sú určite črievka, aby som si nič nenahovárala 😝 .

abbey: pekné reakcie 😀

lulusha
31. mar 2010

juj Deni, aj ja som nahodou kukla ten prvy prispevok z Modreho neba... som revala ako decko a muz mi povedal, ze som sprosta, ze naco to kukam...
tak idem do postele radsej CSI pozerat...zajtra idem do prace, som zvedava, dokedy mi to vydrzi...ked neviem dlho sediet na stolicke pred PC...
evitka, drzim palce na zajtra 😉

tea333
31. mar 2010

lulush CSI je lepsieee 🙂

prepacte za vyraz baby co to pozerate, ale modre z neba je trosku citovy hyenizmus ☹ je mi velmi luto smutnych osudov ludi,ale toto sa podla mna nerobi 😠

halintoa ja viem ze to nie su crievka preto, ze mi kope do mechura 😀 😀 😝

tea333
31. mar 2010

jee a este gratulujem leteku ku chlapcovi!!

denisocka
31. mar 2010

Tea v pohode,ja to nepozeravam.len dnes ma muz nutil na toho simona pozerat a este mi aj tetka volala,nech si zapnem telku.som jej nakladla do telefonu a polozila

denisocka
1. apr 2010

dobre ranko,hrozna noc,nemohla som spať ... tak som len na wecko chodila čurať , možno aj 2l som vyčurala na 10x

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre