♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
3. apr 2010

a na tej fotke mozem mat aspon slnecne okuliare? ci aj to mazu? 😕

denisocka
3. apr 2010

zmažu

peta131
3. apr 2010

no tak to super 😝

denisocka
3. apr 2010

ale šak skus,možno si ta nevšimnu

peta131
3. apr 2010

no nasla som aj nejaku bez okuliarov snad mi ju uz nevymazu 😝 sice som si sem nechcela davat fotku kde ma je vidiet ale kaslat na to 😝

denisocka
3. apr 2010

ale Olga Z .... ved nič nieje vidieť,ani meno tvoje nevieme peťka 😀

denisocka
3. apr 2010

jaj,ja už spím na nohách,ale čakam tetu s košíkom -čo nám vzaka do kostola posvätiť,len ta omša nema konca 🙄

denisocka
3. apr 2010

dobru noc,idem ju čakať do postele

peta131
3. apr 2010

deni 😀

ja sa chystam ist osprchovat ale akosi sa k tomu neviem dokopat 🙄

denisocka
4. apr 2010

dobre ranko,
ja som večer od hladu zjedla kus šalatu zemiakoveho, od našich a bolo mi blbo pol noci. palila ma zaha . naši su jak ujety s cibulov v šalate,je tam jej tolko,že mi je z toho nagrc

zuzana76
4. apr 2010

ahojte

ja som uz uvarila karfiolovu polievku na cerveno a robim zemiakovy majoneovy salat s reznami pre muza a pre mna slovensky salat s rybou

muz este drichme 😠 a ja tu uz do 6.00 kmitam , maly si privstal, vecar zaspal o 17.00 😀 a tahal az do tej 6.00 😀

maculienka123
4. apr 2010

ahojte,cchem sa spytat,ci je mozne v 19tt citit aj babatko tak,ze na jednej strasne brucha je grca a na druhej makke,ze ci tam nema hlavicku,tam kde je to tvrde a ja aj citim ked sa otaca tam uplne dole,to je taky pocit zvlastny

denisocka
4. apr 2010

macu,ano je to normálnje...už si užívaj moja ... možno to nieje hlavička,možno riťka 😉

baby. kde zmyzla z TV programu Batorička?

denisocka
4. apr 2010

tak som našla jedny gumaky, len nam budu velke,takže mu ich vypchám niečim 😀

ikulka
4. apr 2010

ahojet kočendy...
sa bavíte o fotkách no na mojeje ma tiež nieje dobre vidieť ale čuším zatial lebo inu ani nemám kde som sama a by ma bolo vidieť
ja dnes pečiem kačku s kapustou a knedlou mnááám zas mi bude zle 3 dni 😀
a budem mať poobede návštevu tak nám aspon čas prejde lebo mm ide zas trenovať do ZA tak by sme boli s malou sami .....teraz som ho ešte s nou vyhnala von lebo zas by bolo chuda celý den zavrete dnu ked varímnemožem s nou isť....

denisocka
4. apr 2010

😀 ikulka na akej fotke 😀

denisocka
4. apr 2010

ja chjcem dnes niekam isť,už dalši den doma ma zabije.

zuzannas
4. apr 2010

Ahojte 😵

peknu nedelu vsetkym!
Tak Petka to mame podobne, moj maly je tiez ulozeny niekde pri moc. mechure, lebo mi tam furt dako pritlaca a niekedy idem aj 5x za hodinu cikat.. 😖 sice ja aj vela pijem, ale zas nie az tak vela... 😅

Zuzi, no to by ma piclo tak skoro vstavat, ale zas si mala od skoreho vecera veget 😉

zuzannas
4. apr 2010

Dnes tu hlasili slniecko, ale vyzera to vselijako.. 😖 😖

ikulka
4. apr 2010

ha ha vidíš deni to som si ani nevšimla že tam už žaidnu nemám, tak tu budem inkognito 😀
no veru a muž zas si zdrhne a ja musím kvačať doma ide ma švihnuť zajtra sa mu zas nikam nechce by som ho zabila, jemu je dobre doma sa vyvalovať pred telkou, ale nám je to už dlho

zuzana76
4. apr 2010

maculienka ako deni pise, mozno hlavicka, mozno ritka 😀

my pojdeme pozriet na lietadla na letisko do Janikoviec

zuzana76
4. apr 2010

zuzi, aspon som sa uz poriadne prebrala, akurat,ze uz by som obedovala, tak jem akurat polievku 😀

zuzannas
4. apr 2010

My ideme zachvilku do parku aj s kamoskou..vcera sme bholi v ZOO, mrrte ludi...ale uz sa tesim koncom aprila pojdeme do Bojnic, na strasidla, sa mooooooc tesim... 😵

zuzannas
4. apr 2010

Zuzi: 😅 😀

denisocka
4. apr 2010

aj my chceme isť do zoo,ale u nas otvaraju až 20.apríla .. možno KE,ale tam zas muž nepojde ani keby som ho za vajcia tahala

ikulka
4. apr 2010

no do zoo sa chystáme aj my ked bude pekne ale do bojníc tam chodíme každý rok...
deni prečo nepojde do KE?

denisocka
4. apr 2010

ta kde ,on KE neznaša a kvoli zoo neni šance 😔

snehulienka24
4. apr 2010

ahojte babule

tak my by sme dnes chceli niekam vybehnut, ale pocasie nejako haluzi...bo mi uz tiez svitori v hlave :D
idem dorobit obedik a hor sa do lesa 😝

denisocka
4. apr 2010

no kde ste baby, to všetky pašete šalat a šunku? 😀

michaela80
4. apr 2010

deni ako si uhadla???????????? neviem sa objest salata a sunky ......ale je tu akosi mrtvo cez sviatky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre