♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
8. apr 2010

baby neviete čo je s jankaat ? zmyzli jej týždne v profile a dlho som ju na novembri nevidela 😕 😖

tea333
8. apr 2010

mmm jankaat .. mna by tiez zaujimalo..

snehulienka blahozelam k babulke, pekne sa to dorovnalo, nie ?? myslim ze je to natesno,alebo narovnako 😉

rubinka
8. apr 2010

Zuzi tak predsa další chalan? Tak gratulujem.
Snehulienka gratulujem k dievčatku

denisocka
8. apr 2010

baby,mna tak páli zaha, že budem mať holohlave dieťa zas ... ako pri šimonovi 😀

snehulienka24
8. apr 2010

dakujem vam... 🙂 ujo dr. nam dal aj parsekundove 4D na cd, tak sa vytesujem, aka je krasna 😵

tea333
8. apr 2010

snehulienka tak ty si stihla aj 4D? uff..ja sa chystaam, ale nie je to somarina ist na 3D alebo 4D tyzden po morfo utz?

zuzana76
8. apr 2010

dakujem, za gratulacie

tea, ja idem v nedelu na 3D , to su 4 dni po nromalnom uzv u mojho dokiho

lucy1990
8. apr 2010

Jeej snehulienka gratulujem k babike 😵 ja som sa dala do palaciniek, tak citam - prevraciam - lekvarujem - citam 😀 a tea, 3D a morfo su rozne veci, morfo je 2D a skumaju sa tam jednotlive organy, 3D je o zazitku a pamiatke 😉

rubinka
8. apr 2010

´Tea morfologický je len 2D takže ak chceš pekný zážitok z 3D/4D tak to somarina neni. Morfologický je vyšetrenie a 3D je pekná pamiatka. 🙂

tea333
8. apr 2010

ale mne je jasne ze je to super, ja sa len pytam ci to napriklad nie je nebezpecne , 2 utz po sebe... 😀

rubinka
8. apr 2010

Tak si to nedaj po sebe. Na 3D máš čas spravidla do 30.tt

lucy1990
8. apr 2010

Tea, toho sa nemusis bat, ale dala by som aspon tyzdnovy rozostup, predsalen su to dlhsie utz ako u dokiho 😉

tretulka
8. apr 2010

ahojte...poradna dopadla ok, mimi je v poriadku, dr. ho pomeral, ale bolo take poskrucane, nohy prekrizene pred tvarickou, jedna rucicka za hlavou, no tazky veget a to este lezalo priecne, takze sme sa nedozvedeli, ze co to bude...tak musime cakat 🙂

tea333
8. apr 2010

tretulka no tak super ze je ok, a menej ze neviete co to je 😉 ale tak do 30 tt to vydrzis 🙂

tak sa asi objednam na 4D do gynfivu, na odporucanie bab z nasej temy, skusim im zajtra zavolat a objednat sa aspon tyzden po mofro utz 🙂

lucy1990
8. apr 2010

Tretulka, super ze je vsetko ok, a teda budes musiet este pockat ked mas tajnostkara 😉

snehulienka24
8. apr 2010

tea, mali sme morfo a tam nam to na chvilu prepol na 4D....ja na klasicky 4D nejdem.....uz len na ten morfo v 30tt....

tea333
8. apr 2010

no keby to aj nam prepol, tak by som bola spokojna 🙂
moj chlap tvrdi,ze preco sa na neho mame tolko pozerat, ze on sa tesi az bude vonku 😀 😀

lucy1990
8. apr 2010

Moj muz bol strasne ucarovany z 3D, bol to pre neho krasny zazitok, samoska aj pre mna 😵 morfo bolo fajn, ale tam islo o nieco ine...

snehulienka24
8. apr 2010

no po dnesnom uzv sa aj ja tesim kedy uz bude vonku...to len bude podivana... 🙂

tea333
8. apr 2010

moj je hrozny, on sa tesi az ked to ma doma, naucil sa netesit dopredu, lebo by to od stastia nevydrzal, uplne vidim jak sa netesi ked si obejdnava nejaku novu zbran alebo naboje, alebo nieco co velmi chce, uplne sa kontroluje, a potom ked mu to dojde za mnou este mesiac chodi a prosi ma aby som sa isla s nim este raz pozriet do izby, ze aku drsnu zbran to on ma a musim mu ju zakazdym pochvalit 😀 😀 😀
ako 4 rocny 😀 😀 😀

tea333
8. apr 2010

no a ked si objednal bycikel a konecne ho mal doma, tak to som sa musela chodit pozerat stale 😀

tea333
8. apr 2010

maly sa ma rozhodol kopat do mechura este silnejsie, idem si zaaaas cvrknut..

lucy1990
8. apr 2010

Tea, no zlati....jeden aj druhy 😵 😀

tea333
8. apr 2010

dufam ze maly bude mat radsej bycikel, viac zbrani na m4 nepotrebujeme 😀

maculienka123
8. apr 2010

deni jakaat tusim pisala v oktobrovkach ze ako sa maju ja teda som tak vytusila,ze nieje tehu ale nechcem hovorit

michaela80
8. apr 2010

tea ako fakt zbran... tak to som rada ze u nas sa to memzi iba futbalkami a kopackami...

maculienka123
8. apr 2010

baby neviem ci ste sa docitali,tak chalana budem mat,TP mi presunuli o tyzden skor,idem si to zmenit.aj foto musim prilozit

tea333
8. apr 2010

miska ano u nas ficia ozajstne zbrane, samozrejme budu zamknute na kod alebo otlacok v nejakom sejfe a bez nabojov, ked budeme mat maleho doma 🙂

maculienka tak chalan, blahozelam 😎

peta131
8. apr 2010

Ahojte, tak aj ja som bola dnes na poradni, vsetko je ok tak som rada 😵 len uz mi dal ziadanku na ten glukozovy test no moc sa mi tam nechce 🙄 😝 a maly sa nam zase nechcel ukazat tvarickou som sa tesila ze sa ukaze a on potvorka stale tvaricku schovaval tak doki slubil ze zase na buduce pozrieme 🙂

macu aj ja gratulujem k chlapcovi 😵 a aj ostatnym babenkam co uz vedia pohlavie 😉

mna dnes maly hrooozne kope do mechura 🙄 sa ani nedivim lebo na utz mal hlavicku pri mojom pupku a nozicky rovno na mechuri 🙄 a taaake hrozne supy dostavam ze uz ma cely mechur boli snad sa otoci a nezostane v tejto polohe dlho lebo pridem o mechur 😝

peta131
8. apr 2010

aj mna by zaujimalo co je s jankou 😕 na facebooku je kazdy den mohla by sa ozvat 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre