♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzannas
11. máj 2010

Caute kocky 🙂

Rubinka, vidis, presne ako ja...aj ja som musela absolvovat tie testy este raz a nakoniec to bolo iba koli tomu, ze som vecer pred odbermi stlacila palacinky... 😝 ziadna cukrovka..myslim, ze to budes mat tak isto, drzim palceky... 😉

Ja som pouzivala asi do roka pre Adama iba detske prasky a avivaze, tusim to bola Lovela a Batole, bola som naprosto spokojna! 😵

Ja idem zajtra na ten glukozovy test, tak dnes radsej nic sladke (okrem par jahod 😀 tlacit nebudem radsej...

groka
11. máj 2010

no hej este sa da ta polka preklopit,ja som ho dostala,neviem co stal vobec,ale ma super hlboke sufliky

groka
11. máj 2010

no tak ten sa mi nepaci novy,ma len 2 sufle 😀

groka
11. máj 2010

a ta prepaska v predy by mi zavadzala poriadne teda

mywiel
11. máj 2010

Ze? nahouby ako ho zmenili ten tvoj model uz dva roky nie je.

mywiel
11. máj 2010

Ja mam tento na stenu zatvaraci a v kupelni, to mi staci 🙂 http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/8014...

denisocka
11. máj 2010

ja chcem taky,prečo si ho predala myw 😔

mywiel
11. máj 2010

Je do 25kg cize to bohate staci a nezaberie miesto za dverami 😉

rubinka
11. máj 2010

Ja kupujem iba prebaľovaciu podložku čo sa dá dať na postielku 🙂

mywiel
11. máj 2010

Lebo mi uz zavadzal v izbe 😅

evitkamalicka
11. máj 2010

ja mam prebalovaciu podlozku a to mam na klasickej komode co mame v spalni

mywiel
11. máj 2010

Mozno este zozenies z inzeratov ved na Slovensku si ho tiez urcite ludia kupili pred dvomi rokmi skus pohladat myslim ze sa tiez volal Leskvik alebo Märkkor 😅 😕

groka
11. máj 2010

ja som docela spokojna,lebo som krpata,neviem ci si samlik nebudem musit davat 😀 no a na tom si mala co?podlozku?ja chcem podlozku a tie pleinky co su na nom uz,vidiet troska tie stvrocove velke s motivom

snehulienka24
11. máj 2010

caute babulky 🙂

co ideme dnes robit? 🙂 asi si idem zacvicit cviky na chrbticu 😒 hrozne ma boli chrbat, uz ani fit lopta nepomaha 😀 tak si idem lahnut a cvicit, dufam ze pri tom monotonnom hlase tetusky cvicitelky z cd nezaspim 😀

groka
11. máj 2010

deniska ja som videla vela takych pultov jasne ze ine,ale vlastne to iste 3 sufliky...

mywiel
11. máj 2010

Ja som mala na nom molitanovu podlozku potiahnutu tym hrubym igelitom ako obrusy su proste som kupila prebalovaci vankus na bokoch ma mantineli aby sa babo neskotulalo...

groka
11. máj 2010

http://www.malvik.sk/Preba-ovanie/drevene-komod...
celkom fajn ale ta suma,co nemaju boha pri sebe?

mywiel
11. máj 2010

Lacné komody maju v Ikei a to ze nemaju tie mantinely ani tak nevadi ved aj tak musite babo strazit. 😅

maculienka123
11. máj 2010

ahojte,dnes je krasne,varim polievocku a maso bude az na veceru,som nestihla rozmrazit.

stale si pozeram to DVD z 3D,jed to take zaujimave.

rubinka
11. máj 2010

Baby nedráždite s tými jedlami, ja som taká hladná 😒 čakám kedy si dám na obed mäsko so zeleninou lebo ani ryžu ani zemiaky no nič k tomu nemožem, musím do zajtra vydržať nejako 😕

snehulienka24
11. máj 2010

rubi a preco nepapas? 😕

rubinka
11. máj 2010

No musím držať diétku lebo m ivyšli na tom cukor teste zlé hodnoty nalačno, tak zajtra idem znova na test.

snehulienka24
11. máj 2010

aha...asi som nieco nestihla...ja som si myslela ze ju snad preventivne drzis... 😀 tak drzim palce, nech je vsetko ok 🙂

lucy1990
11. máj 2010

Dobre ranko kocky 😀

rubinka
11. máj 2010

Ďakujem 🙂

evitkamalicka
11. máj 2010

ja prave fotim veci co mam po Adamkovi a chcem predat

snehulienka24
11. máj 2010

lucy, pekne, pekne, ponocujes a potom takto 😝 😎

zacala som cvicit z toho cd a tak ma to zacalo boliet ze sa idem radsej prejst 😀

mywiel
11. máj 2010

Evi ja som fotila vcera ale este ich nepredam az po tretom...uz som ich dala do albumu. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre