♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
12. máj 2010

Zuzi, tiez som mala taky pocit, ked som bola prvy krat teraz v tom 26tt, absolutne nic nebolo vidiet v tej spleti pupocnej snury, noziciek a ruciciek, doktorka ma dobala do bruska tou sondou, ze som ju sama musela zastavit...potom nas preobjednala na dalsi krat a tam sme videli to co mam v albume, nikdy nie celu tvaricku, ale tak aspon mi urobila morfo organov, vsetky merania...ale tiez som od toho cakala viac 😒 nuz ale babatku nerozkazes, ako sa ma natocit 😅

lucy1990
12. máj 2010

Kvietok dakujem 🙂 a adal, kedy ste sa dozvedeli ze mate chlapceka? 🙂

rubinka
12. máj 2010

No baby tak som nahádzala fotky do albumu už je verejný 😉
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/rubinka/albu...

adal
12. máj 2010

lucy1990 v 16-tom týždni keď ma hospitalizovali a robili mi sono a teraz dr. potvrdila že áno, bude to chlapček 🙂 ale už aj môj dr. skonštatoval že "z toho dievčatko neurobím ani keby som chcel" ... ale hlavne nech je zdravý a budeme ho strašne ľúbiť 😉 a podľa 3D sona prvého synčeka a teraz "ako cez kopirák" sa podobajú 😀

lucy1990
12. máj 2010

Adal, tak to je zlate 😵 a rubi, mate krasnu Karinku 😵

rubinka
12. máj 2010

Lucy ďakujem, idem hajať...
Dobrú noc 😉

anxuska
12. máj 2010

rubi, tak gratuliujem aj ja, je prekrásna 😉

lucy1990
12. máj 2010

Adal, ked som si pozerala album s 3D fotkami, tak som myslela, ze to je jedno a to iste dietatko 😅

lucy1990
12. máj 2010

Dobru noc rubi 😉

snehulienka24
12. máj 2010

lucy, toto iste so zubom som zazila tiez....odpadol kus, kaz, vlozka, vyplnanie kanalikov, plomba...chodila som tam pomaly dva mesiace, ale uz mam pokoj...az boli smutne ked som teraz odchadzala, sestricka aj dokina, ze uz sa neuvidime... ale ze urcite mam dojst este kym porodim, aby sa kukli na zuby 😀

lucy1990
12. máj 2010

Snehu, mile to tety 😀 mna uz si tiez doktor zajednal po porode, ze pojdem na rtg, lebo nemam prerezanu ziadnu osmicku, tak som zvedava, ci tam su, a ako su polozene, ja mam taku malu sanku, ze uz ani nemaju miesto vyrast 😅 to este len budu problemy ☹

adal
12. máj 2010

lucy1990, ak sa Ti páči Lukáško, spravíme "čenč", pekný zať by bol, či nie ?

lucy1990
12. máj 2010

No veru, bol by, ak ma Lenka rovnaky vkus ako ja, tak by bola spokojna 😅 ale nechajme to na krpcov, nech si povedia sami 😀

michaela80
12. máj 2010

lucy to iste mam so zubom aj ja...tiez mam iba vlozku s tym ze uvidime co potom ale mne uz nervy vytiahol lebo odumrel zub a pritom preventivky mam kazdy rok a mam len jednu blombu a to mam 29 rokov...vravel ze zubok poriesime az po porode..

snehulienka24
12. máj 2010

lucy, tak ano, ani osmicky nemam 😀 mame chrup cez kopirak? 😀 ale nik mi nic nenavrhoval, beru to tak,ze mam skrateny obluk, takze mi nikdy nevylezu....

zuzannas
12. máj 2010

Lucy no mne na zaciatku tiez skusal s ladom citlivost, ak Ti to bolo neprijemne, resp.Ti to reagovalo na ten lad, tak zub este nie je mrtvy..snad Ti nebude trvat cely ten proces tak dlho ako mne... 😨

lucy1990
12. máj 2010

Misi, tak to si lepsia ako ja 😀 no a snehulienka, ty si tiez mladucha, nie?

zuzannas
12. máj 2010

no teraz citam, ze je nas tu takych viacej.. 😀 😝 snehu, miska...

lucy1990
12. máj 2010

Zuzi, neviem odhadnut, ci to nebol zub vedla, co citil ten suchy lad, lebo mi to tam podrzal asi 20 sekund a az potom prisiel ten neprijemny pocit...

snehulienka24
12. máj 2010

zuzana, ano 😀

zuzannas
12. máj 2010

Snehu, aj ja tam uz chodim k zubarovi kazdy tyzden ako na klavir, dva mesiace uz.. 😝

zuzannas
12. máj 2010

Lucy mne ta bolest zase skakala hore-dolu, som najskor myslela, ze to horny zub ma boli, ale zubar ma ubezpecil, ze je to ten dolu...ze tato bolest je taka preskakujuca ako keby😉

snehulienka24
12. máj 2010

zuzi, pre mna to bolo super tamm chodit, som PN, tak aspon nejaky socialny kontakt 😀 😅 ozi, ty ides rodit na kramaroch? zazmluvnujes si niekoho?

lucy1990
12. máj 2010

Ja si ale nie som ista, ci by mi zubar odhalil ten kaz, ked este ten zub nebol zlomeny a kaz trcal pod plombou...mna nic nebolelo...

lucy1990
12. máj 2010

Aj ja idem rodit na kramare 🙂

zuzannas
12. máj 2010

Ano, na kramare, a nezazmluvnujem..nikoho tam nepoznam, akurat viem, ze su tam skoro vsetci dr. super...

zuzannas
12. máj 2010

Aj ty ides snehu na kramare?

lucy1990
12. máj 2010

Baby, a planujete masirovat hradzu? Ja som si kupila ten weleda olejcek a asi uz aj zacnem...strasne nechcem nastrih ☹

lucy1990
12. máj 2010

Ani ja nezazmluvnujem, vraj su vsetci odbornici a odrodit ma musi kazdy,a dokonca si myslim, ze zazmluvnenie je niekedy nevyhodne. Napr. svagrina kvoli zazmluvneniu dostala vyvolavacku, lebo doktor planoval zahranicnu cestu a dokonca bol neprijemny, ked sa nevyvyjali veci podla jeho rozvrhu a planu 😖 Aj tak za tych par krat co ides ku tomu doktorovi nenabudnes k nemu taku doveru a istotu ako napr. ku doktorovi, ku ktoremu chodis tolke mesiace pred porodom...toho by som si zaplatila..

lucia20
12. máj 2010

baby, mna z vas picne. kde vy na to vykecavanie najdete cas. :D 13 stran za den???? wou. 😀

ja som dnes mala desnu navstevu, nevedela kedy odist. bola som vrobote, maxximalne ma boli brucho, ked som hucala po babach, tak som mala uzasne krce a teraz ma boli aj brucho, aj noha, aj chrbat. moja nalada je na bode 0. ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre