♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
7. feb 2010

ja kavu nepijem

bezkofeinova je vraj humus, este horsia vraj ako kofeinova, akurat,ze neobsahuje kofein, tak radsej nepijem ziadnu kavu, aj ked by som si niekedy dala

inak s tym vyzorom v tehu, pri Patkovi mi vsetci vraveli,ze aka som pekna, ako mi to pristane, crty tvare som mala take plnsie, jemnejsie, vlasy huste a leskle, vydrzali mi neumyte a pekne aj niekolko dni, pokozku bez vyrazok

teraz mam tvar taku vpadnutu, obcas sa objavi vyrazka, vlasy otras, cista slama, ale inak amm tusaka,ze to bude dalsi chlapcek 😀

denisocka
7. feb 2010

Ja sa tiez necitim jak celebrita.sucha plet a lakte,vyrasky aj na krku,ale vraj som krajsia.ale to tvrdi len moja tetka,zrkadlo ukazuje ine.vlasy mi tak nemastneju jak pri malom ale strasne zarastam,coskoro cakam aj bradu a fuzy

zuzana76
7. feb 2010

deni, prezrad co mate v nemocke na obed? este si tam, vsak? dokedy budes, nepovedali?

ja sa pamatam, ako mi ta nemocnicna strava neuveritelne chutila, ked som dostala na 3. den po cisarskom jest, na ranajky riedky puding , na obed riedka kasa zemiakova a na veceru, tiez nejaky riedky grc 😀 , este mi svokra priniesla do 7 dcl pohara slepaci vyvar, bez zeleniny, len vyvar a nevedela som to otvorit, tak som isla za sestrickou a ta sa cudovala,ze co s tym budem robit, ja som to vypila takmer na posedenie 😀

druhy den uz bolo mlete - mlete maso, mleta mrkva a zemiakova kasa 😀

a 4. den uz normalne jedlo co aj ine baby po nroamlnom porode

tea333
7. feb 2010

baby no my sme dnes sexovali po MILIONOCH ROKOV 😀 😀 😀
abstinovali sme asi mesiac a pol!! to sa u nas este estalo..tak som happy 🙂

no mne mama tvrdi ze vyzeram dobre, ale vlasy mi mastneju po 1 dni, a o chlpoch- no k tomu sa ani nevyjadrujem, vratili sa mi aj chlpy co som nikdy nemala, predtym som chodievala na laser a bolo to super, lebo ja som taka opicka trosku 😅 tak mi to pomahalo, a teraz hruuuza hruuza, som stravila 1 hod v kupelni kym sa mi podarilo odchlpit 😕

zuzana76
7. feb 2010

ja chlpky nejako nepozorujem, len tak ako vzdy, aspon zatial, mozno sa to este zmeni

denisocka
7. feb 2010

Tea,a ty mas co?chalana ze?

denisocka
7. feb 2010

Dnes este obed nedorazil,ale pripominam piatkovy; fliacky na masle s tvarohom a koprom.ble

zuzana76
7. feb 2010

fliacky s tvarohom a koprom, fiiiiha, divna kombinacia 😀

lulusha
7. feb 2010

mne sa ten granadir podaril, mnam 😝

tea333
7. feb 2010

denis chalana 🙂 lulusha u nas sa granadir uz zjedol, robila som len tak pomenej, teraz som si rozkazala sisky s marhulovym lekvarom a drahy uz robi cesto 😀 🙂 🙂 tolko stastia 🙂

halintoa
7. feb 2010

No, my sme sa vrátili z prechádzky, dnes sme boli 3 hodiny a drahý nás teda vláčil cestou necestou - taký kopec som zdolala, že budem mať nohy ako srnka (nemyslím krivé a chlpaté).
Na obedík sme mali cestoviny s vegeratiánskou boloňskou omáčkou (Alnatura, DM) a parmazánom. Mňam 😝 .
A na večeru sa chystám robiť cigánsku, mám na ňu strašnú chuť.
Tea: To mi nerob, mne už šišky došli a tak by som si dala 😝 😝 😝 .

biba12
7. feb 2010

O vlasoch ja pomlcim, hroza. A to co mam na ksuchte je druha. Na brade sama vyrazka. Jedna zmizne,druha sa objavi. No ked ja nebudem mat babu, tak fakt neviem🙂))

tea333
7. feb 2010

halintoa na tych nohach som sa pobavila 😀 😀

petrap001
7. feb 2010

no zeny,to ste este nevideli mna 😀 vlasy strasne,tvar..ako mavam trosku problemy s pletou,ale ako vyzeram teraz,no des a hroza.ani sama na seba sa nemozem pozerat.to ani nie ako vyrazky,ale take akesi cervene bolave veci co sa mi vobec nepacia.a mam ich po stranach okolo ust a tak trosku na licach.ako citim sa otrasne.takze ak sa hovori ze ak je zena v tehu skareda,malo by to byt dievcatko,lebo berie krasu...tak ta moja bude asi miss world lebo mi berie uplne vsetko 😀 😀 😀

halintoa
7. feb 2010

Tea: 😀
Zajtra ak nebudem lemra si spravím parené buchty 😝 (ja neznášam vysmážanie, tak šišky doma nepripravujem).

sladkasue
7. feb 2010

cafte babulky🙂 tak sa teda pridavam k vam - vsetkym, co cakate vytuzene na august 2010 🙂

sladkasue
7. feb 2010

a len tak pomimo... nahodu tu niektora z vas nie je z TT? 😎

ma.jus.ka
7. feb 2010

sladkasue vitaj🙂 nie som síce priamo z TT, ale bývam len kúsok od TT...

sladkasue
7. feb 2010

dakujem majuska🙂 pozeram, ze mas planovany porod den predo mnou🙂)) 😎

miciatko
7. feb 2010

ahojte tehulky, zaroven vitam medzi nami nove ,vy teda toho popisete , mam problem vas vzdy docitat. To moje dite bude asi modelka 😀 ja ked zjem nieco nezdrave je mi tak zle ze par hod uz do pusy nic nevlozim .
Sladke mi nic nechuti, skôr zemiaky na vsetky spôsoby a cestovinky tiez tak . Vcera som urobila zemiacky v alobale s kuskom mäsa a cibulkou, kazdemu som zabalila porciu zvlast, bolo to mnam . Dnes som robila zapekanú cestovinu so syrom a taky mi to chutilo . Teraz mm robí kolacik aj schalanmi a nechcu prezradit aký . Co mi este velmi chuti tak je ovocie hlavne jabka a pomarance .
Inak to ze ked zena v tehotenstve neopekne tak zarucene caka dievcatko tak je hlupost, ja som mala kazde tehotenstvo a vsetko co stym súvisi uplne ine a predsa som mala dvoch chalanov , tak su to len take povedacky

tea333
7. feb 2010

sladkasue vitaj v teme 🙂
ja som si dala sisky, a teraz sa ucim 😒 nastastie v stredu mi konci skuskove 😀

denisocka
7. feb 2010

Petra,ty si ktora?

denisocka
7. feb 2010

Aha,ja som si myslela ze si janka256 co na zaciatku pisavala

silwietta
7. feb 2010

sladkasue, ma.jus.ka, aj ja byvam par km od TT...

anxuska
7. feb 2010

Ahoj, tak ja som si bola trochu poležať v nemocnici, bolo to príčerné 😝
celé noci okolo mňa plakali babatká, teplota v izbe bola 27 stupňov a celý čas ma bolela hlava, už som to nevydržala a dnes som podpísala papiere a ušla 😝
no prečítam si vás neskôr, určite to bude na dlho 🙂

denisocka
7. feb 2010

Anxus,a co ti bolo?aj ja lezim,hic a plac babatiek

kila
7. feb 2010

Denisočka a ty prečo ležíš? Určite si to už písala, len ja som tu nebola... 😕

denisocka
7. feb 2010

Piatok som krvacala a vysli zo mna aj nejake divne kusky asi zrazeniny

lucy1990
7. feb 2010

Ach jaj baby, ja nechapem, uz som 14 tt a neni dna, co by som nevracala...ale kebyze len rano, ale ja cely den neviem hodiny kedy mi pride zle...

maculienka123
7. feb 2010

lucy ja nevraciam ale dnes ako mi bolo zas poobede az do teraz,cosi strasne,napinalo ma stale a horzna nevolnost od zaludka,to musim len prelezat a vyckat,kedy to prejde.ja si neviem predstavit,ze to potrva tak dlho,som len v 11tt a uz mam toho plne zuby.strasne by som chcela vediet,preco tak ostane zle a preco niekomu nic nieje,zavisi to od stavby tela alebo od coho.to asi nikto nema na to odpoved 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre