♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

juliq101
22. dec 2009

tea ale my sme sa nesnažili teda ja isto nie 😀 náhoda je blbec 😅 ale som štastná 😵

juliq101
22. dec 2009

No hej mamina vravela čosi o 3 ročnom dievčatku 😵

jankaat.
22. dec 2009

tea ani my sme sa nesnazili..akosi sa to "smyklo" 😅🙂

jankaat.
22. dec 2009

juli tak budete mat plnyy dom deti🙂

juliq101
22. dec 2009

🙂 no bolo by super som zvedavá 😵

jankaat.
22. dec 2009

uvidis budes mat vianocne prekvapenie🙂..ja by so mtiez prijala este jedneho takeho surodenca ako mam🙂

juliq101
22. dec 2009

🙂 no my vždy taky prazdny dom a teraz ak nám naozaj daju to dievčatko tak tu budeme ako sardinky 😅

tea333
22. dec 2009

juliq a janka myslela som si ze ste sa nesnazili, ale dobre ze ste to takto zobrali..co vasi partneri, planuju byt hrdymi zodpovednymi rodicmi? 🙂

my sme sa sice snazili, ale doma to urcite budem mat podobne ako vy ked mate 17 😝
Bojim sa to povedat nasim, teda nebojim, len viem ze sa s nimi pohadam, aspon s mamou 🙂

jankaat.
22. dec 2009

juli az take zle to nebude neboooj🙂

jankaat.
22. dec 2009

tea take peklo ako ja mam doma s rodicmi nema asi nikto..a to o babatku este nevedia 😔 .. a co sa tyka mojho priatela.. on planuje byt hrdym zodpovednym rodicom.. teda spo nteraz sa tak zda🙂.. uz teraz je prehnane starostlivy..

juliq101
22. dec 2009

tea
Neboj určite budu štastný moji to zobrali všetci super vôbec som to nečakala som strašne štastná 😵
A priateľ plánuje byť hrdým a zodpovedným rodičom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tea333
22. dec 2009

janka a juliq ked mate oporu v priatelovi to je zaklad, nebudete na to same 🙂

no mama stastna velmi nebude, ona caka ze dokoncim skolu, aj ked to planujem, ale s prerusenim 😝
janka tvoji rodicia sa s tym musia zmierit 😒

jankaat.
22. dec 2009

tea opora v priatelovi je ten zaklad to mas pravdu,.. ja som rada ze priatel necuvol..
a moji rodicia budu musiet..len im to potrva dost dlho asi 😔 najprv predychat vzta a potom babo..

jankaat.
22. dec 2009

ja idem spinkat pomalicky uz mam dost dnes a rano mi treba skoro vstavat,,tak krasny zvysok vecer a a dobru noc..

juliq101
22. dec 2009

Dobrú nôcku jani 😉

jankaat.
22. dec 2009

aj tebe potom🙂..
odtrhnut sa od netu ked mam priatela prihlaseneho to je tak tazke 😔

lenadka
22. dec 2009

juj ked pridem vsetky ste pospali 😀 no co uz ale dalo zabrat kym som to vseeetko precitala 😀

lucy1990
22. dec 2009

😀 ja este nespim, a ani tak skoro nebudem 🙂 tlacim do seba pizzu..cely den mi bolo zle a na nic som nemala chut...a teraz straaaaasna chut na pizzu 😀 tak sa muzik pochlapil a doniesol mi 😵 jezis baby julik a janka, to ste take mladuchy? 🙂 drzim vam palce..hlavne nech su priatelia vasou podporou velkou..to je najdolezitejsie..a inak ano, mam 19, v aprili budem mat 20, takze ked porodim, tak uz nebudem teen 😅

tea333
22. dec 2009

ja by som isla spat lenadka keby sa nam nepokazil kotol 😠
tak visim na nete aby som nemyslela na zimu 🙂

casy30
22. dec 2009

Dievčatá moje tak vás tu čítam, keď mi to moj malý dovooí a teším sa s vami 😉 tiež som rodilla v auguste ale 2008..synček má 16 mesiacov a plánujeme aj druhé bábo a strašne by som chcela aby bolo tiež augustové, nakoľko aj ja som augostový lev 😀 . Tak pekne tehuľkujte a majte nádherné sviatky!!!Dúfam, že keď v novembri 2010 vznikne téma augustové miláčiky 2011,tak tam budem 😀 😀 😀 Ešte raz, šťastné a veselé všetkým augustovým mamičkám, tatinkom a hlavne bábatkám!!! 🙂 🙂

lucy1990
22. dec 2009

Tea inak ako, ty si vydata, alebo mas priatela? Casy prajem ti to, nech to vyjde 🙂

tea333
22. dec 2009

casy nech ti to vyjde s dalsim babatkom, a aj tebe a tvojej rodinke stastne a vesele 🙂

lucy ja som zasnubena uz asi 8-9 mesiacov, ale sme to neriesili na presne terminy, chceli sme to niekedy v aprili, ale ktoho vie co teraz 😕 😅
uvidime co na to snubenec, ked sa dozvie o tehu, ako to vymyslime..hlavne pre nas nie je dolezite ci sme alebo nie sme zobrati, aj tak spolu uz peknych par rokov zijeme aj bez toho 😝

tea333
22. dec 2009

lucy pozeram ze ty si sa uz stihla vydat 😉 sikulka

lucy1990
22. dec 2009

Ano, v aprili 08 🙂 a uz sme spolu 4 rocky 😀 cize snubenec este nevie o sladkom tajomstve? 😅

iveta6384
22. dec 2009

Ahoj augustovky 2010, zelam vam bezproblemove tehu,aby nikto od vas nemusel vypadnut. Uzivajte si to, je to ten najkrajsi pocit na svete a ani sa nenazdate a drobcov budete mat v naruci. Prajem vam len to naj. 😵 😵 😵
Augustovka 2009 🙂

lucy1990
22. dec 2009

Dakujeme ivetka 🙂 uzivajte si malickeho 😅

tea333
23. dec 2009

Ivetka dakujeme velmi pekne 🙂 🙂

lucy ja som s priatelom uz takmer 4,5 roka. mimco by sa malo narodit cca okolo nasho vyrocia piateho 😀
jani skusali ste alebo to bola nahodicka?

tiriel
23. dec 2009

dobre ranko, žeby augustovčata boli všetko náhodičky ? 😀

tea333
23. dec 2009

tiriel u mna asi nie 😀 😀 po tych mesiacoch snazenia hehhe 😀
ale asi je tu nahodiciek dost, no tak je to logicke, v novembri zacina byt velika zima a clovek sa radsej prituli 😎

rubinka
23. dec 2009

Hiva držim palce a gratulujem.

Tera krásny darček si vymyslela, prateľ sa bude teda tešiť 🙂 Inak ked ideš až tak neskôr na UTZ aspoň uvidíš aj srdiečko tak to bude ešte krajši zážitok, ja idem tiež neskôr.

No nám to vyšlo na 5. pokus ale je fakt že sme to tento mesiac až tak nečakali, trafili sme síce akurát len na tu ovulku podľa BT ale nekonalo sa žiadne vykladanie nôh a ležanie v pokoji ako tomu bolo po ine mesiace. 😀 Teraz som proste vstala lebo som myslela že už aj tak sme to prepásli a hned to zo mňa začalo všetko vytekať 😅o takže fakt som bola v šoku že akurát teraz sa podarilo, kedže som veriaca tak verím v zásah vyššej moci 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre