♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
8. apr 2010

aha este abbey..mne sa stale zda ze su tu len kocky co cakaju 2. babo 😀

denisocka
8. apr 2010

dobre ranko,

mama a ja som objednavala 2 roky vždy kvoli tomu,čo mi dali za predplatne 😀
my sme spali do 7.30 - to je sviatok , a maly k tomu od 20.30 už spal,ja som až po polnoci zaspala,nešlo mi spať a palila ma zaha

denisocka
8. apr 2010

kamajka dik,lebo moje včera večer zjavne čkalo odušu , som myslela že sa mi tom zda,ale nie - toto poznam ... 😅 😅

janusa127
8. apr 2010

kamajka dík 😀 no chceli sme, ale najprv som si "pobojovala" s mm skoro rok aby pristal 😝 tak som rada že som ho vyargumentovala a teraz sa teší hádam aj viac ako ja 😨 😀 😀 a vy ako? pozerám že tiež tretie na ceste 😵 😉

rubinka
8. apr 2010

Deni ja si to hodlám tiež predplatiť až ked tam dajú k tomu niečo čo by sa mi hodilo, nechcem nejaké blbé CD s rozprávkami 😀

janusa127
8. apr 2010

rubinka ja som mamaaja odoberala asi 3roky a ku koncu som to už ani nečítala, nejak ma to prestalo baviť.. tak to čaká na prečítanie a ked prečítam, budem kupovať možno ďalej 😀

kamajka
8. apr 2010

tea ja ani nie som zdravá a čakám........ 😖 ale iste to zvládnem nejako..dúfam.. aj keď som sa bála aj sa bojím.. ale už je to tu tak už to musím dáko predýchať.

rubinka ja som ho kupovala strašne dlho ale už dávno som ich mala kooooopec tiež som bola z neho hotová... teraz si už všetko kuk na nete 😀 šetrím prašule.

a to aké to je to čkanie? ja to nepoznám.. alebo si to nepamätám?

janusa127
8. apr 2010

tea tak držím palce aby sa ti to splnilo, a bola si zdravá 🙂 🙂 ja som chcela najprv dve a ked boli dve tak by som aj viac ale tri je hranica, bo by sme nevyžili 😅 a svokrovci by nepredýchali 🙄 😀 😀

rubinka
8. apr 2010

Baby ako to cítiť ked sa bábu čká?

janusa127
8. apr 2010

kamajka ja to pociťujem ako klopkanie v brušku, a vo vyššom štádiu tehu mi to aj na brušku bolo vidno ako pulzuje 🙂

kamajka
8. apr 2010

Janusa ja som tretie nechcela, teda chcela ale nie teraz, pozdejšie. Ja to mám trošku zložité, drobcom mám s bývalým a teraz čakáme s priateľom jeho je to prvé dieťa ale že on s inou nechce 😝 😀 navyše bývam sama s deťmi a tak... to je na dlhé vysvetľovanie, mám aj depky z toho preto som začala aj písať na koníka aby som to trochu zahnala lebo mi vie poriadne zašibávať z toho, navyše som mala dosť vážne komplikácie pri druhom pôrode no všetko možnô, ale keď tu píšem tak sa mi to všetko zdá trochu ľahšie, odpútava to moju pozornosť na príjemnejšie veci keď vidím ako sa všety tešíte 🙂

kamajka
8. apr 2010

a mne to pulzuje furt........ a sa to len pučí to malé keď to pulzuje. to je čkanie?

kamajka
8. apr 2010

no baby idem ja do sprchy lebo veľa hodín a mám ísť dnes do poradne 🙂 musím sa nejako odtrhnúť stadeto 😅

denisocka
8. apr 2010

neviem jak opýsať že sa čka, poste tak podskočí ked sa čka,a pravidlene,aj niekolko minut

denisocka
8. apr 2010

že opýsať 😀

janusa127
8. apr 2010

kamajka neboj to bude dobré a keď priateľ chce a stojí o babatko, tak o to lepšie, nie si na to sama 🙂 🙂

joj treba mi trocha popratať po raňajkách...

rubinka
8. apr 2010

No ja som tiež už takéto dačo cítila, včera.

zica1
8. apr 2010

Dobre ranko babenky 😉 Tak co je tu nove? Ja sa prave idem chystat k doktorovi, dnes som objednana na 4D, tak nam drzte palceky aby bolo vsetko ok a aby nam potvrdili tu nasu princeznicku 😵 Pekny dnik

groka
8. apr 2010

Ahojte

dnes mam celkom fajn naladu,konecne 😝

tak baby ja neviem co j ckanie,ja mam dost ked mi kopne ranu do mocoveho mechura,to ledva dobehnem na wc a spravim cik len

groka
8. apr 2010

zica drzim palce

tretulka
8. apr 2010

ahojte...mama a ja som mala predplatene aj ja, asi 3 roky, velmi sami casopis pacil, teraz si ju sem tam kupim a uvidime, mozno si ju zas predplatim 🙂
deni, to sa Ti podarilo, opysat 😀
ja idem dnes na poradnu, drzte palce nech je vsetko ok a nech sa drobatko ukaze v plnej krase 😵
inak vcera som uz potom cez den nefarbila, ale vecer zas, tak som pre istotu volala dr., vsetko sa povypytoval, ukludnil ma, hned mi bolo lepsie, zlaty to clovek 🙂 , dufam ze nema viac takych "hysterickych" pacientiek 😅

rubinka
8. apr 2010

Zica, Tretulka držím palce 🙂

tretulka
8. apr 2010

rubinka dakujem 🙂

zuzannas
8. apr 2010

Dobre ranko kocky 😵

aj mne sa uz zo 2x zdalo, ze ckame... 😉

nas maly spal dnes do 8:30 😵 😵 no som zvedava ci bude spat aj naobed.. 😕

Mama a ja som tiez odoberala, velmi fajn casak 🙂

silwietta
8. apr 2010

ahojte,

vsetkym co idu dnes na poradnu a sono drzim palceky, ja idem az o dva tydne... najradsej by som isla uz zajtra...

mama a ja mam predplatene... najprv mi predplatili kamosky a tento rok som si zaplatila sama

miciatko
8. apr 2010

ahojte ,
vcera som sa poobede tak velmi rozculila na synatora az ma to rozplakalo a nevedela som sa ukludnit. No a oddnes mm nariadil mu trest, az do konca tehotenstva kazdy vecer od 8:OO do 8:30 bude babatku citat co si mamicka zaziada 😝

Normalne som sa potom na seba hnevala ako velmi som drobeckovi mohla ublizit . ☹ Dufam ze uz taka situacia nenastane .

Inak to ckanie ja citim ked polozim ruku na brusko ze mi tak vibruje,ale to mozno ani nieje ckanie
😒

denisocka
8. apr 2010

😀 čkanie to je take podskakovanie hlavičky, ako ked sa ti čka,tak tak podskočíš - a je to pravidelne a dlho,aj par minut. mne včera čkalo hadam 5min . si nemyslím žeby už vedelo tak pravidelne kopať na jednom mieste

ináč,zda sa mi že sa toší,už citim občas že je aj naopak.

no a dnes som sa pomerala poriadne,tak BRUSKO 94cm a VAHA zial +6kg / 60kg

klapinka
8. apr 2010

Ckanie- ked sme boli na ultarzvuku v 12 tt tak nasa mala princezna tak podskakovala, ze sa ju nedalo zmerat. Vraj ckanie, musela som ist vonku, dat si pit zajest a tak spat aby sa podarilo. Tak neviem ako je to, ze kedy sa zacina 🙂

marija
8. apr 2010

Ahojte! Tak vsetkym v poradni drzim palce. Neviem ci vas stihnem docitat. Vcera mi malu vzali do nemocnice, ja som s nou ostat nemohla kedze skoncila na infekcnom, ale ostal s nou muz. Je to prvykrat co som bez bola v noci tak som mala co robit... ale hlavne, ze jej uz je lepsie.

Ja ani neviem aky mam obvod bruska, to mam merat cez pupok ci kde? a pribrala som 0kg, aj to kilo co som mala navyse konecnce zo mna po tychto 5 hroznych dnoch zliezlo. Len dufam, ze malinka v brusku je v poriadku... tiez si toho asi dost vytrpela kvoli mne...

rubinka
8. apr 2010

Marija tak s tou tvojou malou mi je to ľúto. Nech sa čím skôr uzdraví 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre