♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

groka
12. apr 2010

maculienka,posli ju do teplych krajim a to doslova,povedz jej,ze nech zavola na teba mestrsku policiu za rusenie denneho kludu 😀 a to jej zvyrazni ten denny klud...pretoze ja viem len o nocnom klude

jaj ja som dnes neni nasrata,ale nejako ma vytacaju taketo buzeracke zenske ktore mudruju a mudruju a........................

maculienka123
12. apr 2010

groka,ja som sa tak vytocila ale nejak som sa nezmohla jej nic povedat,lebo mi to bolo smiesne aj som sa usmievala,videla to na mne.no co uz hadam nebudem chodit po spickach,aj som to skusala tak lahsie chodit ale to sa neda.no kaslem na nu.

kamajka
12. apr 2010

ja som spala 2 a pol hodiny...... 😅 normálne ma deti nechali spinkať a pozerali telku... potichu, zázrak sa stal 🙂

susedovci to je osobitná kapitola, nad tým už len smiať sa, macu to máš ešte dobre, my sme sa raz s drahým hádali u nich tak ma jeho brat udal za porušovanie domovej slobody 😅 😅 😅

ani ja nemôžem spávať v noci, a nos mám brutal zapchatý, to je normálne?

kamajka
12. apr 2010

groka ako sa máš? už je to lepšie?

snehulienka24
12. apr 2010

kami, vraj je to normalne...no mne sa uz trochu aj teplota zvysuje...no o nasom kociku mlcite, asi sa vam nepaci, co? :D

tea333
12. apr 2010

snehulienka ja sa do kocikov tolko nevyznam, a moj uz bol opindany 😀 😀

kamajka
12. apr 2010

tea ja som si to zlízla s tebou 😀
snehulienka fajn kočiarik len nie môj štýl preto som neokomentovala.
dôležité je či sa páči tebe 🙂

nikitka231
12. apr 2010

jej pozrite ake chutneeee....idem ich objednat
http://www.lacneobliecky.sk/product_info.php/pr...
aj tento paplonik do postielky
http://www.lacneobliecky.sk/product_info.php/pr... 😎

denisocka
12. apr 2010

ahj groka,ako ???????

niki pekne obliečky, ja nekupujem ,treba mi pre maleho poriadne periny , tie detske čo su aj na stranke aj tak nevyučíva,spí vo vaku . perinu odkopáva a vankuš je tak hruby,že ho máme my na pozeranie telky 😀

dnes mu došli gumaky , sice o 2,5cm väčšie ako jeho noha,ale maju vyberatlne futro,tak mu ani nevyskakuju,tak už ich bežal pokrstiť s dedom k potoku 😀 .hadam sa tam nevykupe 😅

denisocka
12. apr 2010

http://www.lacneobliecky.sk/product_info.php/pr... ja by vzala toto ale keby bol aj vankuš taky plackaty,nie taky tlusty

kamajka
12. apr 2010

baby objednávate aj oblečenie pre bábätko cez net, že? Nahovorte ma už na to 😀
a poraďte nejakú stránku s pekným oblečením, ak viete.

lulusha
12. apr 2010

caute baby! tak a som zasa vypisana...rano na wecku krv, tak som behala k doktorke, pockala som si 4.5 hodiny, ale aspon ma upokojila...maly bol okej, strasne zlaty je, pridavam foto...takze zase oddychujeme...najblizsie nas na poradni caka glukouzovy test, tak tam zasa pobudnem zopar hodin...este aj toto pocasie je take depkarske 😠

macu, k tym susedom - pod nami byvala mlada rodinka s dcerkou, ktora sa ucila hrat na klavir...ale za rok, co tu byvame - ziadny pokrok...to uz aj domace zvieratko by sa naucilo lepsie hrat, prisamvacku....ale stale som sa drzala a nikdy som im nic nepovedala...az jedno sobotne rano, cca o 7.30 si zacali busit do klavira, tak to ma uz nasralo a zabuchala som im cinkou na podlahu...a chlapik mi zarkici naspat, ze "ved je rano"... som mu zakricala naspat dost nevyberane slova 😀 ale tusim sa odstahovali, tak trpnem, kto ich vystrieda...hadam nebudu mat bicie 😎

denisocka
12. apr 2010

ježiš lulusa,to mi je luto, a videla z čoho krvacaš? už je hadam dobre?

kamajka
12. apr 2010

lulu je nádhernýýýý 🙂 🙂 🙂

tea333
12. apr 2010

kamajka vsetko co mam v albume je z mimibazaru 😉 nove, a hlavne lacnejsie nez u nas v obchodoch 😉

denisocka
12. apr 2010

ja som veci kupovala od Majky H.,ked ešte nemala stranku, ale teraz je už vymakana 😉 http://shop.evenit.sk/obliecky-a-doplnky-pre-de... . mam len od nej, super kvalita a na želanioe vam ušije ako chcete. ja som trebars chcela hniezdo okolo celej postielky,a aby taky macovia boli aj na vankuši a nielen perine,ta za priplatok 10sk som dostala vankuš s macami 😀 http://www.evenit.sk/

toto http://shop.evenit.sk/obliecky-spiaci-medvedik-... a mocovia su cez vankuš ale nie tak našikomo,ale pekne . farba drží už 2roky či viac

tea333
12. apr 2010

lulush naaaadherna fotka 😵 😵 😵
mrzia ma tie komplikacie ☹

kamajka
12. apr 2010

tak to pojdem omrknúť dík 🙂

lulusha
12. apr 2010

Deni, vravela, ze z "povrchu", ale neviem z akeho povrchu... lebo povedala aj, ze z kanala to nie je...a ze placenta sa neodlucuje...hm...takze hadam bude dobre...to iste som mala aj pred vyse mesiacom...malemu sa asi nechce so mnou chodit do prace 🙂

lulusha
12. apr 2010

a dakujem dievcata za podporu 😉

tea333
12. apr 2010

lulush maly radsej sedi doma, no co narobis, aj tak hlasia skaredo, kam by ste chodili 😝

denisocka
12. apr 2010

no možno to su "pseudo"kramy .... mne to tiež po meisaci došlo vtedy a šlo to len z krčka

tea333
12. apr 2010

inak ja som z toho pocasia nervna...tak hnusne uz dlho nebolo..psi sa mi od nudy zjedia, ja este viac priberiem 🙄 🙄

denisocka
12. apr 2010

ináč luluš,maly je krásny,tvoja dokyna ma 3D ? to keby mala aj moja,tak sa ma nezbaví 😀

idem sa už vyvaliť, maly je preč 30 minut a otec bvolal,že došli len 100m od bytovky
😀 že maly chcel isť kdesi do traktora.tak už sedí aj v avii 😀

denisocka
12. apr 2010

baby,mne sa tu tak dobre sedí, lepšie ako leži s vankušom,to ma teraz ani nč nebolí 😀

lulusha
12. apr 2010

ano, dokyna stale prepne aj na 3D, tak dnes uz rovno vybavila aj poradnu, nemusim chodit v piatok... 🙂

veru, clovek by len spal v takomto pocasi... ale asi si pustim nejaky film a schrumem chipsy...rano som vazila uz 65 kil, tak snad ma uz balik chipsov nezabije 😀

denisocka
12. apr 2010

moj krpec je v bruchu poslednu dobu hyperaktívny. konečne viem a aj citim je že hlavičkou dole,takže ostrými pätičkami mi dava riadnu nakladačku 😀

denisocka
12. apr 2010

lulus,a dala ti dačo nato? nejaky ascorutin,alebo dačo?

bihan
12. apr 2010

Lulusha, snáď len krčok z preťaženia.. ak je v poriadku mimi aj placenta, bude to len nejaká prasknutá žilka.. teda dúfam 😉

Oblečko kupujem na ebay, teraz som akurát malej vyhrala zase dva maličké outfity za 4 libry s poštou 😀

Obliečky a podobné záležitosti nekupujem, min. do roka bude maličká spinkať vo vaku alebo len v pyžamku, prikrývky až neskôr a to rovno kúpime dospelácky rozmer ako pre Sáru 🙂

denisocka
12. apr 2010

tak tak, plne suhlasim,je zbytočne investovať do periny a vankuša pre mimi,na tom aj tak spať nebude,ani prikryte pod tým nebude 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre