♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mib
4. jan 2010

lenadka, levik to isti. len som este nepozerala, ake je to vlastne znamenie. dufam, ze nie take pojasene a tvrdohlave ako baran ... to som totiz ja. 😀

tea333
4. jan 2010

Ja budem mat doma uz druhu pannu, aspon to tak vyzera 🙂 No co uz 😀

andullinka
4. jan 2010

ja som tiez panna a vyzera to ze aj baby bude panna. Nahodou sa na tu spriaznenu dusicku celkom tesim 😉

awe
4. jan 2010

ahojte kocky, mozem sa k vam pridat? vyzera to, ze sa na nas tiez stastie usmeje zaciatkom augusta 😵
uz som zacala citat historiu...vidim, ze ste sa tu zisli dobra particka, tak dufam, ze aj ked som vas objavila neskor, zapadnem 😉

lenadka
4. jan 2010

lev je podla mna super znamenie! Mam najlepsiu kamosku leva, narodila sa 4.8. ako mam termin-bodaj by to vyslo! 😀

tea333
4. jan 2010

awe jasne ze zapadnes, hybaj 😀
Inak baby dajte si tam nejake fotecky do tych pasov, je to matuce, vsetky Ruzovovlasky bez tvare 😀

awe
4. jan 2010

dakujem tae za privitanie 🙂
jasne, fotecku dam, len musim nejaku pohladat...
baby, lev je super znamenie, aj ja som lev 😅

lenadka
4. jan 2010

ja mam zase v okoli same panny, manzel, mama, kamaratky, kolegyne, vacsina su panny 😀

lucy1990
4. jan 2010

Ahoj Awe, vitam ta tu 😉 uz si stihla ist na gyndu?

awe
4. jan 2010

lucy, dakujem 😉
ano stihla, ale bolo vidiet len gest.vak, tak vo stvrtok idem na kontrolny usg a to uz verim, ze bude aj srdiecko 🙂

tea333
4. jan 2010

awe kedy si mala poslednu MS? Lebo pises zaciatkom augusta mas TP,ale to uz by si bola 10 tt,nie?

awe
4. jan 2010

ano tea, idem si to zmenit v pase....podla poslednej MS, nech tu nesvietim stale ako snazilka 🙂

awe
4. jan 2010

taaak...zmenene, fotka aj pas.

tea333
4. jan 2010

a kedy si bola u gynekologa? ja len preto ze ja som 6+0 dnes, termin mam 30.8 a dnes uz som pocula srdiecko, gest. vak som videla minuly tyzden, 4+6

lucy1990
4. jan 2010

Awe, podla TP by uz urcite malo vidiet srdiecko, ja som bola 28.12. a uz bola akcia 🙂 ja idem v piatok, tak sa uz neviem dockat 😀

tea333
4. jan 2010

lucy potom budes referovat co si videla, ja idem na poradnu tiez az 10tt 🙂

lenadka
4. jan 2010

ja si musim kabel k pocitacu na pripojenie doniest z prace, potom hodim aj foto, dufam ze zajtra nezabudnem...drzte mi palce na tu poradnu nech je vsetko ok 😉 chcela by som ak mi budu robit aj sono, nech je pri tom aj mm, mozno mu to konecne zapne 🙄 😀

awe
4. jan 2010

ja to mam dost komplikovane, lebo moja gyn. ma dovolenku, tak som bola u zastupujucej....v 6tt, povedala, ze vsetko je ok, mame aj fotecku, ale akcia este nebola, tak mi povedala, aby som sa objednala po 31.12. nakolko boli sviatky...tak ideme vo stvrtok. Dnes sme len zacali 10tt ale ja to mam od zaciatku posunute...podla MS sice 10tt ale podla usg sme 9tt 😅
kocky, ani neviete, ako sa bojim, aby bolo vsetko ok a bobacik bol tam kde ma byt a hlavne aby bolo srdiecko 😔

awe
4. jan 2010

lenadka - jasne, ze vezmi manzela, nech je pri tom od zaciatku...

awe
4. jan 2010

tea - blahozelam k srdiecku, musi to byt uzasny pocit 😵

evitkamalicka
4. jan 2010

ahojte....dnes som nemala moc casu pisat, lebo nam robili skoro cely den elektriku, zhoreli nam poistky, aj stenu mame super ciernu a potom som bola na nechtoch

awe
4. jan 2010

ahoj evitka - na teba si spominam este spred dvoch rokov z temy Snazilky 21...vtedy si este len tehulkovala s Adamkom 🙂
inak som citala, ze ta dnes boli hlava - moju mi ide roztrhnut, prvy krat, od kedy som tehu a tom som si do dnes myslela, ze s tehu mi aj migreny pominuli 😠

evitkamalicka
4. jan 2010

awe ahojky, aj ja som rozmyslala, ze odkial mi je znamy tvoj nick 🙂

awe
4. jan 2010

no vidis evitka, aky je konik maly 😉

evitkamalicka
4. jan 2010

hehe veru, vy ste sa potom celkom dlho asi snazili vsak?

awe
4. jan 2010

veru, vyse dvoch rokov 😔 ale hlavne je, ze sme sa dockali 🙂 tvoj Adamko je zlatunky, uz vies, co by si chcela druhe? chlapceka, ci dievcatko do pariku? evit, aj ty si lev, ak si dobre pamatam, ze?

lucy1990
4. jan 2010

Jasne Tea, dufam, ze mi uz da aj foto zo sona, tak si to sem potom pridam 😉

evitkamalicka
4. jan 2010

ano aj ja som lev....muzik by chcel dievcatko a ja tiez, ale v podstate je to jedno

awe
4. jan 2010

lucy, pridaj potom do albumu, nech sa spolocne vytesujeme 🙂

evit - jasne, dolezite je, aby bolo babenko zdrave, ci uz chlapcek alebo dievcatko.

biba12
4. jan 2010

Awe skus kavu, mne pomohla /na bolest hlavy/.
Inak baby zavidim odvahu, ze chcete cestovat s bruskom. Ja som si aj pri prvom tehu odpustila dovolenku a isli sme az dalsi rok, ked mal krpec 10 mesiacov. Ja sa totiz dost bojim toho, ze ked sa nieco stane, kde tam budem nahanat doktora, hlavne, ci mi pomoze... V akom stave budu nemocnice, ci su ti lekari dobri..
A keby boli komplikacie.. Ja som taky bojko, takze tento rok nepojdem tiez na dovcu, ale moj manzel a syn pojdu urcite. Aspon si oddychnem, aj ked viem, ze mi bude po 2 dnoch smutno... Ale zasa s tym bruchom nebudem musiet nahanat maleho na bicykli🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre