♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
5. jan 2010

Simonka, a ten test podstupuju vsetky buduce mamicky?

simuska153
5. jan 2010

Urcite ano, teda na Slovensku je to bezny test v tehotenstve.... a btw. som Sona - nick mam podla priezviska 😀

lucy1990
5. jan 2010

Aha, tak prepac Soni 😅 to ste sa teda krasne nasli 😀 u nas je vekovy rozdiel 11 rokov 🙂

simuska153
5. jan 2010

Dobru nocku, na dnes koncim...

lucy1990
5. jan 2010

Aj tebe, pa 😉

simuska153
5. jan 2010

To je OK, a vekovy rozdiel nie je podstatny, hlavne ze sa nasli tie spravne dusicky 😉 .... dufam, ze sme baby neunudili, ked budu zajtra citat.... a uz naozaj dobru nocku 🙂

rosienka
autor
5. jan 2010

no a teraz idete zase vsetky spat 🙂 ...ja som tiez taky nocny vtak, vecer nedajboze ist spat, rano nie a nie vstat 😀 ...dufam, ze babiky budu po mne a budu rano pekne dlho vyspavat 😝 😀

bihan
6. jan 2010

Aj ja som kedysi bola nočný vták, ale keď vám príde ráno o pol siedmej dieťa do postele pichať do oka, lebo chce mliečko a rozprávky, tak máte smolíka 😀

leteku
6. jan 2010

bihan - moja malá dnes zavelila o 5.30, že mliečko a to má 4 roky. Našťastie ja som nikdy nebola nočný vták a teraz chodím spávať dokonca spolu s ňou 😉.

tiriel
6. jan 2010

vy ste toho popísali v noci , vas obdivujem . ja zalahla po 21.45 a rano o 6.00 už sme mali budíček z postielky 🙄 . Veru dobre píše bihan , užite si pokial môžte . Ja už neviem čo to je vyspať sa poriadne . Maly sa počas kojenia budil aj 10x ,ako kedy, aj ked len na chviločku,ale potrhaný spánok je o ničom. NAvyše som ho bravala k sebe ,lebo som nemala chuť každu chvílku ho prekladať do postielky. po 17mes sa sam odstavil, ešte asi mesuiac sme sa budili po nociach - mliečko sme nahradili čajikom, tak zas bol stale precikany aj 2x v noci a nakoniec som aj čaj stopla a teraz sa síce občas zobudi,ale pýta len DUDU a PLIENKU . Už by som ho najradšej od toho cumla odučila,ale je to jeho prve slovo ked otvori oči - furt dudu 🙄 a pléé plééé - to je plienka .všade ju vláči so sebou ale zas nemám problemy zo zaspávaním,hodim na neho plienku a už je tuhý 😀

leteku
6. jan 2010

baby nahodila som tabuľku tak sa vyjadrite ktorá je lepšia

tiriel
6. jan 2010

leteku,videla som,chválim,len neviem tam nič prečítať --- asi to už väčšie nejde urobiť . alebo to konik tak skosí na malu nečitatelnu velkosť

evitkamalicka
6. jan 2010

leteku pekne, len nevidiet citat....treba to zvacsit

tiriel
6. jan 2010

pozeram leteku,že na babatku je vas nejako skromne

leteku
6. jan 2010

no baby, viem že sa to nedá čítať poriadne len je tam príliš veľa stlpcov, napíšte čo tam chcete mať a niečo vyhodíme, ináč to neviem spraviť. Koník má malé rozlíšenie.

tiriel
6. jan 2010

ja by som vyhodila určite porodnicu, bydlisko - možno len nejaku skratku okresu , surodencov - možno len počet , a možno aj pohlavie - stači meno,vek, TP, meno ... ale to je len moj nazor, beztak tam ešte niesom a zatial nechcem byť 😝

tea333
6. jan 2010

leteku pekne tabulky 🙂
ja si tiez myslim ze staci nick, vek, TP,povedzme skratku okresu, pocet deti 😉

tiriel
6. jan 2010

ponocujete a teraz tu niet s kým písať

tiriel
6. jan 2010

leteku maka na tabulkach ...

leteku
6. jan 2010

no mrknite teraz tie druhé dve, museli sme to rozdeliť a potom pribudne asi ďalšia keď sa pridajú všetky baby

halintoa
6. jan 2010

Jééj, Leteku, prosím, nahoď tam aj mňa 🙂
halintoa 25 PK tp:25/8/2010 detí 0
Kujéém 😀

INak, mňa dnes v noci hnusne bolelo bruško, až som sa na to budila, už som bola normálne presvedčená, že je po všetkom a prišla mrcha. Chvala bohu, boli to zrejme iba črievka 😅 .

leteku
6. jan 2010

halintoa - nahodím ťa ale až večer, utekáme sa von sánkovať a svokre. Pekný deň.

rosienka
autor
6. jan 2010

ahojte, tak nedavno som vstala 😅

leteku- ta druha je uz lepsia, ale dala by som to nejako chronologicky, tajme tomu podla datumu pôrodu, lebo teraz je to krizom-krazom. Stlpcek s bydliskom zuzit na skratku a neskôr pridat termin skutocneho pôrodu. Surodencov by som nedavala menovite, len pocet...ale inak pekne

tiriel
6. jan 2010

našla som recept, ako tie, ktorým nie je nevolno docielia nevolnosti . a je to jednoduche !! stači sa pochváliť , že vam nič nieje a zjete všetko aj kona a uspech sa dostaví čoskoro 😀 od rana sice stale dačo jem,ale je mi nejak blbě 😅 😝

halintoa
6. jan 2010

ďakujem leteku, pekný dník 🙂

tiriel: blahoželám k úspešnému privolaniu nevoľností 😀

tiriel
6. jan 2010

😀 no verím,že ked som prezradila recept,tak sa to vrati do normálu

rosienka
autor
6. jan 2010

tiriel-na mna nepôsobi, ja sa chvalim furt a mozem natlacit vsetko hocikedy 😀

tea333
6. jan 2010

tiriel uz som ticho 🤐 🤐 🤐 🤐

Tak no ja som vcera oznamila mame a otcovi ze budu stary rodicia 🙂
Mama to zobrala prekvapivo super, prv mi isla pindat,aj ked som videla ze sa jej chce tesit,ale musi byt MAMA, ale zastavila som ju s tym ze je to moj zivot a ze sa moze akurat tesit 🙂 Tak sa zacala tesit a nemohla uverit, stale sa ma pytala ze to akoze bude babka? hehe .. 45 rocna, sa jej to nezda 😀
Otec, u toho som normalne mala pocit ze to cakal 😝 , hned gratuloval a tesil sa 🙂

tiriel
6. jan 2010

íha tea supiš !!!!

halintoa
6. jan 2010

tea: to musel byť krásny pocit, my to našim oznámime až po 1 trime, aby sa náhodou netešili s nami zbytočne 😔 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre