♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

janusa127
6. jan 2010

joooj to ja som tiež čítala o tehu v knižkách a sledovala a hnevala sa keď dačo nesedelo podľa nich 😀 teraz už viac využívam net 😝

marija
6. jan 2010

No ja neviem, kazda knizka udava ine hodnoty, kazdy doktor povie nieco ine a potom sa v tom ma clovek vyznat 😉 ked osm sa pytala doktora kedy zacnem priberat on mi na to povedal, ze je to individualne a ked som stale nepriberala tak vyplasene na mna pozeral ci niesom chora... no ale ja soms a citila uzasne 😉 aj teraz sa tak citim, nevolnosti ustupuju, vazim sa tak raz za dva tyzdne a chystams a aj odfotit si brusko aby som mala na pamiatku ;) je fakt,z e pri malej som to prezivala viac a viac som sa sledovala, teraz na to ani velmi nemam cas...

lenadka
6. jan 2010

hali, mna tiez bolieva vajecnik, teraz lavy, pri malej ma bolel pravy, lebo odtial sa vykotulala....baby to neznamena ze ked mi chutilo maso a syry pri malej, ze necakate dievcatka 😀 ved toto moje tehu je ceeelkom ine ako prve, nepodoba sa v nicom...ale ja mam tusaka na tie vajka 😅 aj ked viac by som chcela babu 😵

tea333
6. jan 2010

lucy moj ma horsky orbea, nejaky drsny novy model 😀

janusa127
6. jan 2010

... pred pôrodom sa budeme porovnávať kto kolko pribral 😀 😉 a po nejakých pár mesiacoch kto dal kolko dole 😝 😀

lucy1990
6. jan 2010

Tea, to my sme viac na cestu..uz sa tesim, ako si s nim zasa vyjdem na vyletik 😵 jaaj, lenadka, my sme sa bavili spolu, ze co by sme chceli, tak obaja trochu viac dievcatko..muz uz ma chlapca a ja by som zasa chcela mat taku moju spriaznenu dusicku, kamosku 😉

lucy1990
6. jan 2010

No vidis, janka, to bude ina motivacia 😀

janusa127
6. jan 2010

lenadka u mňa platilo jediné poznávacie znamenie na chlapca, chcela som straaaaašne melón a aj som ho jedla veeeeľa... a to keď som čakala maťka mi dr povedal že bude baba a kamoška keď som jej vravela o chutiach na melon tak zahlásila to bude chlapec 😝 a aj bol 😀 a pri druhom tehu keď prišla chuť na melon tak som hneď vedela že je to isto chlapec 😀 uvidím teraz 😀

groka
6. jan 2010

baby ako je s tymi tabulkami?su dve?alebo budeme vsetky v zltej,
lenadka ja som ti pisala do ip nejake info ale nevidim to este upravene 😅

lucy1990
6. jan 2010

Inak podla cinskeho kalendara mi vychadza dievcatko 😀

janusa127
6. jan 2010

lucy aj mne 😎 ale to mi vychádzalo aj pri druhom tehu 😀
inak mohlo by sa dať do tabulky aj pohlavie podľa čínskeho kalendára, uvidíme aspoň jeho úspešnosť 😉

lucy1990
6. jan 2010

Groka, myslim, ze ked by sme sa dali vsetky do jednej tabulky, stala by sa necitatelnou..asi bude lepsie ked to bude na pokracovanie 🙂 a mena budu Lenka a Jurko na doplnenie 🙂

lucy1990
6. jan 2010

Janka, co sa tyka melonu, teda cerveneho, tak na nom ulietam rok co rok 😀 je to medzi ovocim uplne top u mna 🙂 teda...ovocim...niekde som citala, ze melon je zelenina 😨

marija
6. jan 2010

no podla cinskeho horoskopu mala byt mala chlapec a teraz by to mal byt chlapec, tak uvidime 😀

Ja melon velmi nemusim, ale uviidme ako sa mi zmenia chute pri tomto tehu 😵 ale ja si myslim, ze to bude chlapec, tak ako som pri malej malapocit, ze to bude dievcatko....

janusa127
6. jan 2010

lucy to aj mňa je top, vždy sa teším na leto a melony ale toto bol taký iný pocit za melonom, že keď ho nezjem tak asi umrem 😀 😀 😀

janusa127
6. jan 2010

no chlapi mi došli zo sanovačky tak idem okolo nich zasa pobehať 😉

tea333
6. jan 2010

no tak u mna by bol melon naozaj podozrivy, kedze ho nemusim 🙂

marija
6. jan 2010

tea aj u mna 😀 ale ak to bude chlapcek, tak mozno ich budeme nahanat po celej BA 😉 myslim tie melony 🙂

lenadka
6. jan 2010

ja som doteraz pribrala 2 kg, ale to je aj tym, ze sa musim setrit 😝 tiez som akcny typ, stale v pohybe, no teraz...aj nakup v tescu mi sposobil spinenie 😝 a este aj ten duphlaston 😝 chodila som cvicit 2 x tyzdenne aj mi upravila cviky cvicitelka na tehulacke, ale nemozem ☹
vzdy som bola skor stihla, v prvom tehu som pribrala 16 kg, s porodnice som prisla o 9 kg lahsia a ostatne do 2 mes. poslo mam pocit ze s mlieckom 🙂 po roku na fotkach s Vianoc som krutila hlavou, ze aka som drevena.
Po tehu v lete mi ostali 2 kg, ale tie som akokeby nechcela zhodit 😢
No a teraz uz mam brusko a prsia sa mi dost zvacsili, mm vravi ze ich mam velike 😲 ze budeme castejsie robit babatka...no neviem, kedze nemozne sexovat asi ho to rychlo prejde 😀
tiez mi doniesol s obchodu nizkotucne acidko-ze nech vela nepriberiem 😅 a tiez je to puntickarska panna 😝 a dnes ma odhovaral od tej kacky, ze by som nemala, lebo sa mi zvysi cholesterol-no mam ho tesne za hranicou normalu 😒
gabus verim, ze sa ta to dotklo, taketo veci sa zle pocuvaju kazdej babe.

marija
6. jan 2010

lenadka aj ja mam doma puntickarsku pannu ;) ale zlaty, ze sa tak stara 😀

lenadka
6. jan 2010

melon mozem hocikedy...keby tu tak teraz bol uz by nebol 😀
v telke som prave dopozerala taky roman a tam si zbierali a pochutnavali na cerstvych jahodach 😝 😝 😝 😝 😝 sak sa slinami zadusim, uz aj som si vytiahla z mrazaku mrazene 😀 este ze mi ich svokra obrala a dala do mrazaku, ja som sa v case urody valala v nemocke...tak jej teraz dakujem, ze mam aspon mrazene 😀 😀 😀 a potom drzte dietu 😀

grofka IP namam ani tabulka nie je moja praca, aj ked peknucka je, no ja by som taku nezosmolila 😀

zuzana76
6. jan 2010

ahojte

prisla som vas pozdravit

aj ja mam doma puntickarsku pannu, niekedy mi to nevyhovuje,ze je taky puntickar a niekedy je to super, najma co sa tyka prac ohladne bytu, ked maluje, tak je to vzdy dokonale namalovane a opravuje este aj po maliaroch steny, atd...

mna dnes nejako vobec nenapinalo na vracanie, tak neviem cos a deje 😕 , hadam je vsetko ok

lenadka
6. jan 2010

marija, on chcel aby mu viac zostalo 😀 😀 😀

zuzana76
6. jan 2010

lenadka a vsimla som si,ze ty volas Groku Grofka 😀 , asi si zle precitala 😉

zuzana76
6. jan 2010

ja som este nic nepribrala

lenadka
6. jan 2010

zuzana-noo mas pravdu a keby ma neupozornis volam ju tak dalej 😀 prepac groka ups...tehu demencia 😀

marija
6. jan 2010

lenadka ale aspon to povedal, alebo to tak vyzenalo? galantne 😀

zuzana mna tiez prestalo zo dna na den napinat a prestalo mi byt zle...

evitkamalicka
6. jan 2010

aj my sme sa boli troska posankovat

zuzana76
6. jan 2010

leni, ja som si myslela,ze si sa inspirovala tym serialom z prostredia tej vaznice o tych zenach, neviem ako sa to volalo, nepozeravala som to, len viem,ze tam bola Grofka 🙂

marija
6. jan 2010

ja som sa uz dva tyzdne nevazila takze sama neviem ako som na tom s vahou 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre