♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
19. júl 2010

@enny17 2 dlhééééééééééé týýýždne ☹

enny17
19. júl 2010

@akika722 v tej dusnote :(( ach jaj :/ už by som to mala najradčej za sebou

jonatanka1
19. júl 2010

aj ja mám za dva týždne a to sa už stále pozorujem čo nové na sebe objavím. Zatial ani kontrakcie sem tam ma pobolieva bruško a kríže. Keby to počasie nebolo tak horúce určite by sme to lepšie zvládali.

akika722
19. júl 2010

@enny17 tak to aj ja... 😉

kacena4
19. júl 2010

@akika722 tak to mas super, ze mas teraz gyn na dovolenke, ja ho budem mat v case terminu tak sa strachujem kto ma odrodi

carmenn323
19. júl 2010

Tak som doma s rizikovej poradne dnes tam bol primar porodnice taky starsi pan celkom mili,vsetko je o.k vraj je este vysoko to podotkol ked ma kontroloval tak snad nebudem este pretahovat 😖Za tie opuchy no nepacilo sa mu to aj tlak vysi ale ze ked za dva tyzdne termin tak ma nebude trapit a nenecha ma v nemocke stym,ze ak by sa tlak este zvysil ihned prist tak som rada 😉No pytala som sa na vahu mimi a az by ma zozral tak mi hnusne povedal,ze od 3 do 3,5kg to sa dozviete na porodnej sale no pekne 😠 Zasa tam mam prist v pondelok lebo uz poradnu dochodim v rizikovej v nemocnici

kacena4
19. júl 2010

babenky mam pikosku: vcera sme s detmi kukali nejaky film a tehotnu tam chytila prekotny porod, t.j. ze ju to hodilo o zem a hned isla rodit, no strasne deti vylakane ze ci tak budem rodit aj ja.......................................... (maly ma uz z prirucky prvej pomoci zvladnuty rychly porod, dost ho to zaujima, t.j. prva pomoc), tak sme dnes absolvovali prednasku s detmi, ze ako a co, a hlavne keby daco aby vedeli zavolat sanitku (ta sak som cely den s nim sama), tak som deti ucila postup, cislo kam volat, co povedat, adresu..... , no poviem vam bola sranda
rano som sa zobudila na dost silne kontrkcie, nevedela som ich predychat aj cez obed mi bolo zle a tak som spala a tiez som sa zobudila na silne bolesti krizov, brucho mam viac tvrde ako makke, tak uvidime

katulkaaaaaa
19. júl 2010

@carmenn323 ahoj no som rada ze si ta tm nenechali...hlavne ze si ok,ostatne ti pisnem do ip
ja mam stale tie bolesti ☹ cca kazdych 20minut nie extra silne ale opakuju sa....snazim sa predychavat,kamoska dnes porodila synceka Šimonka tak sa tesiiiim 🙂

carmenn323
19. júl 2010

@katulkaaaaaa no to ma mrzi snad ta to prejde ☹

evitkamalicka
19. júl 2010

@katulkaaaaaa len, aby si este aj ty do rana nerodila

katulkaaaaaa
19. júl 2010

@evitkamalicka no citim sa vselijako,uvidime stale si hovorim ze sa nic nedeje,zeby porod online? 😀 😀 😀 tusim idem hodit teplu sprchu,manzel je v praci do 17tej...som sama s malou,asi s tou sprchou radsej pockam

evitkamalicka
19. júl 2010

@katulkaaaaaa daj si horucu sprchu a uvidis, ak to po nej neprejde tak zrejme je to ono

katulkaaaaaa
19. júl 2010

@evitkamalicka hej dam si ale pockam na muza aby ma mal kto zaviest keby nieco 😝 nerada by som rodila vo vani 😝 ale nemyslim ze to nebude mat taky rychli priebeh malu som porodila za 9 hodin ... a to pocitam odvtedy co boli kontrakcie pravidelne a bolestive,ti ides zajtra na poradnu dohodut cisarak?

evitkamalicka
19. júl 2010

@katulkaaaaaa ano idem

katulkaaaaaa
19. júl 2010

@evitkamalicka tak drzim palce 🙂 do vecera dam vediet ako pokracujeme,dnes mi v tej porodnici porodila cisarakom kamoska,tak mi dodala odvahu ze keby nahodou nebudem tam sama🙂ale aj tak sa bojim,najradsej by som stihla este poradnu stredu u svojho dr

evitkamalicka
19. júl 2010

@katulkaaaaaa ok, ideme my s malym vonku

nanula1108
19. júl 2010

dievcata! tak aj ja sa hlasim, dnes som bola na tej poradni v nemocnici. vysetroval ma primar, a ze, pani ale ved vy ste uz takto otvorena!!!(ukazal velkost medzi ukazovakom a palcom , no co ja viem 3-4cm!).ze toto isto nebude na 4.8.,vy ste mali ale velmi ucinnych poslickov, ze budeme radi, ak to este do konca tohto tyzdna pokope vydrzim, ale isto najneskor pondelok-utorok to isto bude! a teraz vas poslem na oddelenie na zaznam, a samozrjme, keby nebol dobry, zostavate tu ihned.No, ani na slovo som sa nezmohla. zaznam bol ok, tak ze mam prist v pondelok, ale ze uz s vecami, alebo podla potreby 😀 .som ja ale herecka, este ze som si vcera konecne tu tazku zbalila. inak brucho mi tvrde odkedy sme odtial odisli, cely spodok ma boli. tak som vazne zvedava, ze co bude nasledovat. inak porodnica uplny klud, ze ich je tam ale 6.

groka
19. júl 2010

@nanula1108 super teda,vidim ze uz sme 3 na ktore to moze prist kazdu chvilu,ja sa chystam do sprchy,nech sa mi ulavi ak su to poslickovia,lebo uz je toho dost od rana a spodok uz ani neviem ci boli,alebo nie,muz si vzal maleho ked videl v akom stave uz chodim,ale reku ze som na telefone keby nieco,sa tesim uz aj ten

vladka84
19. júl 2010

baby, ste sa rozhodli, ze do augusta tu ostanem sama? 😀

jankasramka
19. júl 2010

vsetkym dakujeme za modlitby a gratulacie🙂)))

inak nebola to taka sranda...maly uz tri tyzdne bez rastu-nejak mu prestavala fungovat pupocna snura- navyse ma nejaku slabsiu infekciu takze je na ATB ale inak mal apgar 9 takze pohodicka.
ja som mala brutal krvacanie pocas cisarskeho -doktorka vyplasena lebo maternica bola jak nejaka zelatina 😖

ale poviem vam-pocut plakat vlastne dieta-ja som tam revala s nim 😀 😀 😀
a manzel moj vsetko natocil a ani neodpadol🙂

a ako vas tu citam-vam tiez vela nechyba.a inak-pre prvorodicky a hlavne kvietok- neboj-tie kontrakcie sa vazne nedaju pomylit a urcite to vsetky krasne zvladnete.

a som presvedcena ze bolesti pred normalnym porodom su ovela lepsie nez po cisarskom....drzime palce

tea333
19. júl 2010

jankasramka 😵 😵 krasna foto 🙂

mirkapal
19. júl 2010

@jankasramka - som rada, ze vam vsetko nakoniec dobre dopadlo! 🙂 Maly je velmi zlaty a fotka super 😵 Musi to byt krasny pocit drzat taku drobnu rucicku, co? 😵

tatulienka
19. júl 2010

@jankasramka jeeeej, nadherna fotka 😵

elina313
19. júl 2010

@vladka84 nie nie ja bojujem s Tebou 🙂

elina313
19. júl 2010

@liba78
@kvietok121 Ahojte kočky, ako som sľúbila doniesla som si info o Mg. Lekár mi potvrdil to vysadenie od 36 tt.
Dokonca mi predpovedal ešte 2 týždne 😀 a to mi spočiatku lekári vraveli, že o auguste sa vôbec nemusíme baviť. Malinký je v poriadku, srdiečko krásne bije a už máme nižšie hlavičku. Všetko v poriadku 😉 jupííííííííííí

vladka84
19. júl 2010

@elina313 esteze tak, uz som sa zlakla, ze tu budem sama ochkat a achkat, ked sa mi bude blizit termin 😉

elina313
19. júl 2010

@vladka84 😀 ale však mi sme augustové miláčiky, takže sa držíme témy 🙂

akika722
19. júl 2010

@vladka84 pripájam sa k vám...zatial nič extra necítim tak hádam vydržím aspoň do toho 5teho 😉

liba78
19. júl 2010

@jankasramka nádherný synček, krásna fotečka 🙂 🙂

liba78
19. júl 2010

@elina313 to som rada, že je všetko ok, bojujeme dalej 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre