♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

dajna11
5. aug 2010

@katulkaaaaaa no ked to začne tak asi nebudem myslieť na nič len nech je to už za mnoou aby som krpca videla......ale teraz kým ešte normálne premýšlam,tak mám aj obavy....som zvedava čo povie lekár,či ma tam už nechaju.

memory97
5. aug 2010

@dajna11 hlienova zatka je taka jemne sfarberna tekutina s krvou. Je to take jemne cerveno-ruzove sfarbenie, ale isto si to vsimnes🙂

katulkaaaaaa
5. aug 2010

@memory97 ahoj ako sa dari?citala som ze ta porod prekvapil skor,hlavne ze ste to s Davidkom zvladli 😵

dajna11
5. aug 2010

@memory97 no ja som to mala také hnedočervené....ked mi začínal menzes tak presne najprv také som mala.....no a ked odíde hlienova zatka tak čo?ako dlho to potrvá?už by si mal akože aj nehcali v nemocke?

katulkaaaaaa
5. aug 2010

@dajna11 no teraz to moze prist do 24hodin ale aj do dvoch tyzdnov....kazda to ma inak kvoli zatke by si ta nemali nechat v nemocici,zalezi aj toho ci sa otvaras alebo mas kontrakcie 🙂

dajna11
5. aug 2010

@katulkaaaaaa juj kontrakcie mám ale nepravidelne.....ved snád ma prezrú ked tam už idem,len neviem či mám isť na prietoky alebo s rovno pýtať na prehlaidku.

lucia20
5. aug 2010

babulky, akika sa nehlasi. aj som jej pisala, ale tak hadam, sa coskoro ozve. mozno toho ma len dost...

katulkaaaaaa
5. aug 2010

@lucia20 luci aj ja cakam na spravu..duajme ze je vsetko ako ma byt,silno drzime palce 😵

lucia20
5. aug 2010

@dajna11 no to je suepr.... mne tak zacal porod.... :D

@majka35 ides cisarskym???

@katulkaaaaaa babulky ja vam vsetkym ktore to chytilo pred teeminom mozem tisko len zavidiet.... lebo nase deti boli vysetky vyvolavane... aurat toto si ten pobyt vo mne o mesiac skrati. :D

lucia20
5. aug 2010

@dajna11 no drzim palce aby to bol rozbeh porodu a uz to mala pomaly za sebou... 😀

dajna11
5. aug 2010

@lucia20 ach verím aj ja...ddnes práve má manžel prvý den dovolenky a hned sa začal takto....ale bodaj by,aspon bude po návrate s nami dlhšie.

lucia20
5. aug 2010

@dajna11 😀 😀 😀 😀 ved sa uz isto tesis na drobca.... neboj, vsetko bude ok, moc na teba myslime a keby si ta ajnahodou nenechali, tak sa isto ozvi...

dajna11
5. aug 2010

@lucia20 dám vedieť ako som dopadla....teda ak si ma nenechaju 😉 😉 😉

memory97
5. aug 2010

@katulkaaaaaa ahojky, ano troska nas to zaskocilo,kedze to prislo nahle🙂 ale zatial to vyzera, ze je maly v poriadku🙂 co ma tesi najviac🙂 a tebe sa ako dari?

@dajna11 mne zatka odtiekla rano o pol noci, otvorena som bola na jeden prst a po obede o 18:25 sa maly narodil. to mi este lekar vravi, ze dnes porod nebude🙂 Je to individualne, niekomu sa zacne porod aj o niekolko dni neskor🙂

@lucia20 Lucka nie je co zavidiet 🙂 , ja si maleho uzivam az teraz doma, som ho 3 tyzdne chodila len obzerat a mojkat sa s nim na oddelenie, kde lezal. Uvidis vsetko bude v poriadku, silno drzim prsty 😉 a o chvilku budes mat malu v naruci aj ty🙂

katulkaaaaaa
5. aug 2010

@memory97 ja stale dokola to iste,poslicky mam tri tyzdne v kuse,raz viac potom menej bolestive,dr pondelok povedal na poradni ze na porod to nevyzera,ze ak neporodim pondelok mam ist na poradnu do nemocnice a tam sa uvidi....no dufam ze pondelok uz budem mat odrodene...dnes umyvam,upraujem cely tyzden sme malovali tak snad sa nieco pohne 😅

katulkaaaaaa
5. aug 2010

@akika722 ma chlapca!!!!prave mi volala 🙂 🙂 🙂 takze ziadna Kristinka,ale Samko 3600gr,50cm....

katulkaaaaaa
5. aug 2010

....stastna ,vysmiata,a v miernom soku,plna skrina ruzovych veci,....a potom verte 4Decku ze????jaj boze,ale zlata bola 🙂 este raz GRATULUJEME 🙂 🙂 🙂 Samko vitaj na svete 😵

vladka84
5. aug 2010

@katulkaaaaaa to vaaaaazne???? ved tam neboli ziadne pochybnosti o tom, ze to bude dievcatko 😀 😀 😀
@akika722 blahozelam, huraaa 😎

evitkamalicka
5. aug 2010

ahojte,
gratulujem vsetkym novym maminkam

vladka84
5. aug 2010

@katulkaaaaaa tak budeme mat dalsiu foto od akkiky, ako oblieka svojho chlapca do ruzoveho overalu...
tak mozem povedat mm, ze ma este nadej, aj ked lekar mi povedal, ze chlapec bude jedine tak tretie 😝

helen1007
5. aug 2010

@liba78 ahoj až dnes som sa konečne dostala k PC, mne normálne odtiekla plodová voda a až potom mi prišli kontrakcie, pôrod som mala bez problémov a za dve a pol hodiny od odtečenia plodovej vody bola malá na svete.

katulkaaaaaa
5. aug 2010

@vladka84 vazne 😀 😀 😀 ja som mala iste ze cakam dievcatko,v 27tt mi povedali ze je to chlapec...tak som popredala vsetko ruzove a nakupila som modre...tak som velmi zvedava co to nakoniec bude 😀 😀 😀

helen1007
5. aug 2010

ahojte dievčence, konečne som sa dostala k PC. Ďakujem vám za gratulácie. Idem pozrieť koľko nových drobcov máme, ale kým vás dočítam tak to potrvá. 🙂 😀

vladka84
5. aug 2010

@katulkaaaaaa nechame sa prekvapit... ja mam len par vyslovene dievcenskych veci, malicke veci co mam po Timke su zvacsa neutralne, aj teraz som take kupovala, takze s tym by som asi nemala problem.. akurat by som bola v riadnom soku, lebo ani meno pre chlapca sme nevyberali a Timka caka sestricku, tak ci by ma neposlala potom do nemocky vymenit 😀

helen1007
5. aug 2010

@katulkaaaaaa tak tomu sa hovorí riadny šok, pridávam sa ku gratuláciam ...hlavne že sú v poriadku aj keď bez Kristínky ale so Samkom 😉 , aspoň mali prekvapenie 🙂

katulkaaaaaa
5. aug 2010

@helen1007 ja tiez hovorim hlavne ze su zdravy 🙂 aj ked sok to musel byt riadny,ani meno na rychlo nemali vymyslene 🙂 dnes by malaposlat fotku ak sa podari vlozim,idem varit obed

alure
5. aug 2010

fúha tak akkika má chlapčeka 🙂 Hlavne že je všetko ok . Moc gratulujem a prajem všetko dobré. Inak aj jedna baba z júloviek na rodinke,čakala chlapca všetku uzv vraveli že chlapec a nakoniec na sále šok že gratulujeme k dievčatku....čo už je to asi nevyspytateľné....

evanns
5. aug 2010

tak uz po poradni...bez zmeny...ze tak skoro to nebude 😝 nevadi...ideme upratovat dalej 😀
baby mna porazi ked to nebude dievcatko...my mame takmer vsetko ruzove 😝 aj kociar cyklamenovy...ja sa budem taaaaaaaaaaaaaaak smiat!!! ale minule som citala ze aj chlapci by mohli byt do 4teho mesiaca v ruzovom lebo tato farba velmi ukludnuje 😀
inak @akika722 gratulujeeeem...krasne miery ma Samko...vela vela zdravicka a mliecka

vladka84
5. aug 2010

neviem kto tu vcera piekol zemlovku, ale take chutky mi narobil, ze si dnes robime aj my 😀
@evanns moja Timka chcela velmi cerveny kocik, ale prehovorila som ju nakoniec na zelenkavy, keby nahodou... myslim, ze aj akkika ma cerveny, ale ved to nevadi 🙂

tiffanka
5. aug 2010

čože? 😀 😀 takže Samko.... fíííha.... 🙂 Ďalší chlapec... 😝 😀 😀 Ale veď to nevadí, že majú len ružové veci, hlavne nech je zdravučký 😉 😉 @akika722 gratulujem moja 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre