♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

sivema
29. jún 2010

@lucia20 -a kamže ideš na mesiac?...ja som včera žehlila a chystala vecičky pre malinkú a booooože ved sa mi to zdá také malinké 😅 ...musím sa ešte opýtať niekoho akú si kupujú veľkosť prvých dupačiek do pôrodnice,lebo fakt neviem.....

kacena4
29. jún 2010

@sivema cafko, co sa tyka veciciek do porodnice zavisi to od toho co mate v genoch, ci ste vysoky, alebo nizsi. mi mame s muzom 165-175 a dupaky nam stacili č. 48, t.j. este mensie ako č.56, svagrina ma zasa vysokeho muza a deti jej zacinali velkostou č.68 😲
ak nevies aku velkost, najlepsie je vziat si do porodnice dupky bez noziciek č.56 a ak budu kratsie nevadi, bude mat babo ponosky, 😀

21
29. jún 2010

@sivema , nasi mali 3630g a pouzili sme veci c.56 alebo 62. Ja som chuda, muz normal-ma brusko 😀 😀 😀 a deti vacsie. Mali 52 a 51cm.

kacena4
29. jún 2010

@21 moje deti mali 3000 g. - 2x 😀 a 48, 49 cm tak sme hodne vynosili 56-62 velkost tusim az 3 mesiace

kacena4
29. jún 2010

idem s detmi pre vysvecko do ZUŠ, tak sa tu drzte a pekny den

barinkova
29. jún 2010

@memory97 som bola s tym zubom ale to mam stolicku/zub mudrosti,my ho chcela po porode vytrhnut ale ja ho nedam ani za svet idem si ho dat dorobit,vraj sa to da.

memory97
29. jún 2010

@kacena4 dufam, ze vysvecko mali dobre🙂

@barinkova ja som proti tahaniu zubov a pokial sa da opravit, tak je to v pohode🙂

lenadka
29. jún 2010

@lucia20 uz ked si v tom, ze tam zijes nie je to nic strasne 😅 napriek vsetkamu je to krasne a hlavne sikovne dievcatko 🙂 uz teraz vie trosku citat a pisat a tio ma 5 rokov a nikto ju k tomu nenutil, to ona sama javila zaujem, ked sa maju v skolke ucit basnicky na besiedku tak mi doma odverklikuje vsetky-za vsetky deti v skolke 😀...deti sa rychlo "otrepu" a vyrastu zo vselicoho 😉

lenadka
29. jún 2010

malo byt "tym zijes"...

sivema
29. jún 2010

@kacena4 -ahojky...no ja mám vecičky po mojich deťoch a dufam,že toto bábätko nebude väčšie....ale aj tak sa mi to zdá malinké 😖
@21 -moje dievčence mali podobné miery aj váhu 🙂 ...skúsim asi to číselko 56

A tiež mám dilemu s obliekaním..predtým som mala deti v zimných mesiacoch a teraz v auguste....
som z toho trošku nervozna 😖

21
29. jún 2010

@sivema , ja som mala chalanov viac-menej tiez v zime a teraz bude sranda... 😅 Ratam s tym bodynkom, ale ci dlhy ci kratky rukav, nemam sajnu, tenka ciapocka, poldupky (cele dupky) alebo nohavice+ponozky a asi len plienka na zakrytie. A mozno aj tenky svetrik ci triko s dlhym rukavom... ????? 😅 😅 😅 😅

sivema
29. jún 2010

@21 mám podobné zmýšlanie.....no ved uvidíme-ked začne kýchať,dáme dlhý rukávik 🙂
ale ak nebude veľmi teplo znesú asi aj dlhý rukáv
a čiapočku bavlnenú či tenšiu?

21
29. jún 2010

@sivema , vobec neviem, aku ciapocku, mam taku aj taku a uvidime... Zavolam muzovi, aku ma priniest...

tiffanka
29. jún 2010

@mamisqva ahoj, ja mám 36 🙂 aj my sa už veľmi tešíme... 🙂 kedy máš termín?

jankasramka
29. jún 2010

@kvietok121 co sa ucis? studujes na VS?

zuzana76
29. jún 2010

ahojte

@jankasramka
@jankasramka jani uz si mu pisala? mi pisal ze ocakava tvoj mail

nika.r
29. jún 2010

ďakujem za reakcie na tú nivu.

inak ma už ten inštinkt hniezdnenia tak ovláda, že aj cez noc v spánku len periem, žehlím, prestavujem dom a sťahujem nábytky. 😝 Ráno sa budím s pocitom, že nič nestihám. A to mám už všetko krásne v skrinkách vypraté a požehlené, už len dokúpiť pár vecí mi treba. Aj tašku do pôrodnice som už zbalila. MM je už zo mňa nešťastný, na chladničke máme zoznam prác na plné 2 A4 . 😅

tiffanka
29. jún 2010

@sivema Aj my sme mali naše kočky v zime. Staršia januárová, mladšia decembrová... 🙂 Som ja veru zvedavá, aké to bude v lete 🙂 Ale prvú zmenu cítim - opucnuté nohy :(

lussies
29. jún 2010

@kacena4 Dakujem pekne...no dúfam, že stretneme...ved uvidíme...už som si dala foto...ale musím zmenit za novšie...snad to bude čo najskorej 🙂

memory97
29. jún 2010

@sivema ja som prichystala do tasky vecicky, ak bude chladnejsie a aj ked bude teplo, takze podla toho vyberiem🙂 ciapocku mam take tensie bavlnene pre novorodencov🙂

memory97
29. jún 2010

@nika.r aspon, ze nie som sama 😀 ale uz to dlho neopotrva🙂 i ked uz by mohol byt aspon zaciatok augusta🙂

jankasramka
29. jún 2010

@zuzana76 no prave som mu napisala. az teraz🙂
uvidime ci mi budu rozumiet🙂))

sivema
29. jún 2010

@21 -správne rozhodnutie 😉

@tiffanka -ja mám novembrovú a februárovú ...veru táto augustová dáva zabrať aj mojim nohám aj rukám 😒

@memory97 -ja mám tiež pripravené od košielky po svetrík a dupiny celé...ešte musím kúpiť také bez nožičiek 😉
a čiapočku mám bavlnenú čo bola k dupinám

kvietok121
29. jún 2010

ahojte tak dnes som bola na 2. predporodnom kurze ... bolo fajn, az nato ze som to ledva zvladla 😀

kvietok121
29. jún 2010

@jankasramka: nie ja ucim ziakov ... a zajtra posledny den s detmi huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

memory97
29. jún 2010

@kvietok121 a co ste dnes preberali na pripravnom kurze?

mirmaj
29. jún 2010

ahojte, úspešne som vás dočítala a sledujem že už ste skoro všetky pobalené a pripravené na príchod bábätka, ja ešte nemám ani pokúpené veci pre seba do pôrodnice, ale zajtra sa chystám to už pokúpiť, ak by nás malá náhodou prekvapila skôr 🙂

sivema
29. jún 2010

@mirmaj -no ja do pôrodnice pre seba ešte nič nemám

lenadka
29. jún 2010

ja som prave zhruba pobalila tasku do porodnice 😀

jankasramka
30. jún 2010

@sivema ja tiez este nic nemam, ani neviem co budem potrebovat na cisarsky:S

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre