♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mata1001
5. júl 2010

ano mna ano...tak minutu priblizne...ale mne sa to zvykne po pol hodine vracat. asi tak 3-4x sa to opakuje

kvietok121
5. júl 2010

@mata1001 @carculca ja to mam take kratke, len kratkodoba bolest

mata1001
5. júl 2010

@carculca to citis ako prvy den ms.to je taka bolest....a vtedy dychaj do bruska...to sme sa ucili na cviceni...a mne to zatial pomaha...cely den by ti to trvat asi nemalo.skus este teplu sprchu a sleduj si po kolkych minutach sa ti to vracia...ak budu po 5 minutach tak chod do nemocky

kvietok121
5. júl 2010

@mata1001 ja to mam raz za čas, takže zatiaľ si z toho veľkú hlavu nerobím

tiffanka
5. júl 2010

@kvietok121 aký mate kočík ? 🙂 Nevadí, máš ešte čas 😀 Aj ja mám, len už som sa nevedela dočkať, za to som žehlila a prala 😀
@mata1001 Vybratý nie, len rozmýšľame nad V-Travel, ale chceli by sme ešte počuž aj skúsenosti od nejakej mamičky 🙂 A ty už máš nejaký? 🙂

kvietok121
5. júl 2010

@tiffanka my máme úplne najobyčajnejší ... mám ho fotoalbume, tak sa môžeš kuknúť

tiffanka
5. júl 2010

@kvietok121 dobre, idem kuk 😉

kvietok121
5. júl 2010

@tiffanka @mata1001 @carculca budem končiť, som u našich na prázdninách tak tu nemôžem vysedávať

mata1001
5. júl 2010

@kvietok121 aj ja to mam raz za cas asi tak kazdy druhy den...a bolia ma vtedy aj krize...
@tiffanka ja som si nasla na nete stranku s kocikmi a z nej si vyberieme....dam ju sem tak si pokukajte ak chcete http://ppluxbazar.sk/pplux/

kvietok121
5. júl 2010

@tiffanka myslím že to bola značka gaden rose ... ale je to poľský kočiarik

mata1001
5. júl 2010

@kvietok121 pa a dobru nocku 😔 😔 😔

kvietok121
5. júl 2010

@mata1001 ja to mám niekedy len akokeby bol malý otočený dolu nohami, aj keď viem že je dole hlavou, a ma tam dole kopol, po pár sekundách to prestane, tak si myslím že pôrod je ešte ďaleko, aspoň tak sa utešujem

tiffanka
5. júl 2010

@kvietok121 vobec nevadí že je jednoduchý, aj my chceme niečo také šik, ale s prednými otočnými kolieskami, vraj sa s tým ľahko manipuluje

kvietok121
5. júl 2010

@mata1001 dakujem aj vám aj keď sa mi moc nechce ísť ešte čosi kukám, ale pomaly sa chystám

tiffanka
5. júl 2010

@mata1001 áno, poznám túto stránku 🙂 Kočíky sú tam celkom lacné si myslím ;) Potom napíš, že pre aký ste sa rozhodli

kvietok121
5. júl 2010

@tiffanka ja som chcela take väčšie, kvôli tomu že zase v zime sa s nim lepšie chodí

mata1001
5. júl 2010

@kvietok121 aj ja som bola v tom ze maly je dole hlavickou a dr ma vyviedol z omylu.povedal ze nie je otoceny vobec tak som na neho kukala ze ty kokso a uz by mal byt...no ked sa neotoci tak akoze ,,super,,

mata1001
5. júl 2010

@tiffanka pozri v albume...z tych niektory si vyberieme...asi ten slabo zeleny...

tiffanka
5. júl 2010

@kvietok121 Áno, aj to som už počula... My teda bývame na dedine, tak uvidíme, pre akú variantu sa nakoniec rozhodneme 😀

kvietok121
5. júl 2010

@mata1001 mne to dr povedal , ze uz je peken otoceny tak dufam ze sa neotocil, myslim ze nie, lebo mam pocit, ze nozicky citim hore, ked sa pritisne, tak ich rucickou nahmatam, ale ci su to akurat oni netusim

michaela80
5. júl 2010

@kvietok121 uz je prve augustove babetko....captainka ma Simonka....termin mala1.8. a narodil sa v 34 tt s vahou 2200 gr a krasne sam dyychal....cize prva uz nebudem.... 😀

tiffanka
5. júl 2010

@mata1001 Maťa a nevrav, to moje je ešte úplne obrátené, nie akoby ležalo v kolíske, ale opačne, akoby kliky robilo 😀 Nejako sa im nechce otáčať, taký mám odjem 😀

kvietok121
5. júl 2010

@tiffanka kazdemu vyhovuje aj sa paci nieco ine .. myslim ze nas dost vyrazne ovplyvnila aj cena, pretoze za kociarik som chcela dat do 200€, co sme aj dali a bola som spokojna, chcela som aj kombinaciu, co aj mame, aj vyberatelnu vanicku

mata1001
5. júl 2010

@kvietok121 ved to!!! aj mna kope na pravej strane pod rebrom a som myslela ze je to nozicka a dr ze ved je to hlavicka....

kvietok121
5. júl 2010

@mata1001 vazne a kedy ti to povedal, mne v30 tyzdni povedal ze je dole hlavou, teraz idem na kontrolu v 34 tyzdni, ale to asi na ultrazvuk uz nepojdem, kedy sa este ide na ultrazvuk???

kvietok121
5. júl 2010

@mata1001 velmi sa tesim do dr, aby som zistila, co a ake vysetrenia ma cakaju

mata1001
5. júl 2010

@kvietok121 mne povedal v 29tt ze je dole hlavou a v 34 tt ze uz zase nie je...a teraz v piatok som bola ale utz mi nerobil...neviem kedy mi este utz bude robit...

tiffanka
5. júl 2010

@kvietok121 My sme sa s manželom dohodli, že do kočíka investujeme max. 300€, ale už musí byť aj s autosedačkou. Veď načo zbytočne preháňať tú cenu? My už ďalšie dieťatko neplánujeme, tak toto bude úplne stačiť... Veď pravdaže treba aj na iné veci peniažky...

kvietok121
5. júl 2010

niekde som čítala, že v 36 by malo byť ešte v nemocnici, ale či bude? netuším

kvietok121
5. júl 2010

@tiffanka my sme kúpili bez autosedačky, že to je ešte ďaleko a vajíčko mám od brata

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre