♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
5. máj 2010

ja idem zajtra na poradnu tak hadam bude vsetko v poriadku 😖

didul tak to mas riadne zvyseny ten cukor 😖 hranica je tusim 7 alebo tak nejak...ja som mala po 2 hodinach 4,2...

didulka85
5. máj 2010

Peta ja viem... ☹

rubinka
5. máj 2010

Doriti som volala sestričke u gyndoša a v piatok mám prísť s výsledkami že sa spýta lekára či ma netreba poslať do poradne, ta fasa toto mi chýbalo ☹

biba12
5. máj 2010

Miska, to je fakt smola, to je este 11 tyzdnov, no nazdar. Tak sa drz a hlavne mysli pozitivne. Carculka pekne foto.

didulka85
5. máj 2010

Odchadzam k diabetologicke. Drzte palce.

januliatko1985
5. máj 2010

fuuha, co to citam, same zle spravy, baby nestraste, bo sa budem bat ist na poradnu ☹
drzte sa a oddychujte, a miska nezavidim ti tu nemocku 😒
ja som teraz chvilocku poupratovala a kazdu chvilku mi tvrdlo brusko , a vcera to iste, a to aj ked som lezala vecer. ja mam poradnu az o dva tyzdne, tak to nejak vydrzim a briem dalej magnezko4x1 tbl.

a od vcera som akasi velmi unavena, nevladzem sa hybat, len sa prekonavam a sa mi nic nechce, neviem ci to tym pocasim abo bruskom ,no neviem, aj tlak mam vyborny,a v noci strasne spim, no katastrofa, ale uz len myslim na to, nech uz je piatok a ideme na 3D
😵

januliatko1985
5. máj 2010

drzime didu 😉

tinka66
5. máj 2010

ahojte babenky...

vidim ze sa tu deju vselijake vecicky, baby co mate problemy, davajte si pozor a vela oddychujte, nohy hore...ten cukor v tehotenstve je norma myslim do 7,8 ja som mala 3,8 a to ma v prvom strasili, ze budem mat urcite cukrovku pri druhom....
priberacku mam aj ja velku uz 12 kg, fakt sa mi to nedari ovplyvnit, presne ako pri prvom tehu do 20 kg to bolo.....a krcova zila neskutocna na vnutornom stehne, mam tie pancuchy aj tabletky na posilnenie zil....co mi predpisala doki

inac cakame na 99% chlapceka bude to simonko....velmi sa tesime...ste ma navnadili na novu satku, musim pokukat ked bude cas...jednu uz mam, ale ked su aj lepsie, ako tvrdi bihan a deni, tak si dam poradit...nosice nic moc pre mna, chrbat bolel....

utekam mala sa mi zobudila a je chorucka, takze mame zvysenu oparu, ved to poznate, co mate deticky

denisocka
5. máj 2010

Didu drz sa! Ja lezim,dnes som KO,AKURAT zacalo prsat a maly mi nasilu zaspal. Ja si po satku idem osobne,konecne omakam aj ine veci,plienky,satky..tesim sa!

groka
5. máj 2010

ahojte

popisem neskor peciem placky

len citam spatne
a

deniska a neni to tak ze pokial bude maly v skolke na 4 hodiny tak neprides o RP?

januliatko1985
5. máj 2010

no idem si ja lahnut, bo som jak zabita 😖

halintoa
5. máj 2010

ahoj kočky,
Miška: drž sa, ak máš rada Harlequinky, viem Ti poslať dajake poštou, aby si sa nenudila v nemocke, mne to pomohlo prečkať doma ten strašný prvý trimester, čo som sa stále triasla, či bude všetko OK.

Aj ja sa chystám nosiť. Zo začiatku v babyvaku - mám Baba Sling a potom chcem šatku, ale absolútne sa mi nechce čítať si celú diskusiu o nosení, tak by som rada požiadala skúsené nosičky o radu, akú konkrétnu na SVK alebo v ČR dostupnú značku by mi poradili a aj aký materiál ony preferujú. Ďakujem 🙂 .

groka
5. máj 2010

ja svoje problemy ani nebudem pisat,pretoze je to nic oproti vasim ☹

didu drzim ti palce,diabetologicka by mala dat dietu ze?

miska no a tebe nezavidim teda,ale neviem preco ta nechavaju v nemocke az do konca skoro,skusim precitat a dostat sa k tomu

niki no a u teba to ako?ty sa otvaras?

denisocka
5. máj 2010

Groka cau,aj pri 4hod prichadzas o RP.IBA ak ma dieta lekarom uznany nepriaznivy zdr.stav,tak moze na 4hod a ty neprides o RP. Hali,kukni stranu dva dozadu,dala som link na mojho favorita cena a kvalita

groka
5. máj 2010

deni aha,lebo pred cca rokom,ci dvomi to tak nebolo,dieta si mohla dat do skolky bezohladu na to ci ma nejake zdravotne problemy alebo nie na 4 hodiny maximalne a nevzali este RP,tak to zmenili

denisocka
5. máj 2010

Hej,zrusilo sa to uz

mimkao
5. máj 2010

Lulusha, na akej stránke si objednávala tie vecičky? Krásne sú. 😵
Ja som na glukózových testoch nebola. Nikdy som nemala tehotenskú cukrovku, sladké nejem, aj kávu pijem bez cukru, takže ja mám "dietu" aj keď nemusím. 😀
Miška, drž sa tam v tej nemocke. Didul, držím palce, nech tam neskončíš aj ty.

nikitka231
5. máj 2010

qroga ano otvaram sa..skracuje sa mi krcok a vnutorna branka sa otvara a to dost rychlo ☹

groka
5. máj 2010

nikita a mala si aj nejake bolesti?

nikitka231
5. máj 2010

qroka:podla knizky cervix teraz 1,5cm z 3,6cm (22tt)a vnutorne hrdlo otvorene uz na 9 mm pri 15mm do nemocky na udrziavanie 😒

nikitka231
5. máj 2010

vcera som mala asi 3 hodiny bolesti v podbrusku ako pri menstruacii ked mas prvy den a pritom ma boleli krize a dost aj nohy ,celkovo mi bolo zle zbledla som,nohy ruky otazeli ... 😖

mimkao
5. máj 2010

niki, hrozné, držím palce, aby si to potiahala aspoň do toho 37-ho tt... 😒

lulusha
5. máj 2010

mimka: http://www.kojenecke-obleceni.eu/ vazne super vecicky tam maju a za super ceny 😎

ja mam dnes svoj prvy predporodny kurz, tak som zvedava, co to bude zac...vraj tam bude aj nejake cvicenie, tak snad mi to neublizi, ked som PN

evitkamalicka
5. máj 2010

tak som doma, je to troska zle naskenovane, lebo nam blbne tlaciaren, ale pohlavie uz vieme, takze Marija mala som dobry citak

peta131
5. máj 2010

evit krasne fotecky 😵 a co to bude??? urcite dievcatko ze? 🙂

evitkamalicka
5. máj 2010

sme Oliver 😀

peta131
5. máj 2010

ale evi to vazne??? super gratulujem 😵 😵 😵 ale manzelik chcel tusim dievcatko ze? inak evi aj ja este poskulujem po mene Oliver 😀

evitkamalicka
5. máj 2010

ano vazne, vsetci z rodiny a okolia tvrdili, ze to bude dievcatko ale ja som mala tusaka, ze chlapcek

peta131
5. máj 2010

tak rodina a okolie budu prekvapene 😀 ja som tiez od zaciatku citila ze to bude chlapcek 😉

evitkamalicka
5. máj 2010

manzelik bol so mnou, tak bolo troska na nom vidiet sklamanie ked to lekar hovoril, ale ked sme prisli domkov tak mi povedal, ze ma lubi a dakuje za druheho chlapceka 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre