♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
20. jan 2010

tiriel mohlo to byt namahou.. 😒

inak baby neviete ako je to s tym zakazom sexu? ked je vsetko ok a ja nespinim, dovoli mi lekarka niekedy v dohladnej dobe?

tea333
20. jan 2010

zuzi mne chlap nedovoli zdvihat nic, aj lahky vysavac mi vynasa po schodoch 🙂

ladywitch26
20. jan 2010

no, male sa asi trochu viac povrtelo... 😉 neboj, polezis a bude ok. aspon ta sleduju. tu za cele tehu robia sono iba zvonka,cize prd vidia,ci si otvorena alebo nie a vysetrenia "volnym okom" neprichadza do uvahy. tu to proste nerobia. takze keby cosi, tak ja ani neviem.

inak moja mama bola s prostrednou segrou tiez v nemocke v 5.mesiaci a nechali si ju na 2 mesiace. esteze som bola taka mala,ze si to nepamatam, lebo ked bola v porodnici s najmladsou, to uz som mala 11rokov a oco sa o nas staral tak prikladne, ze ked sme mamu boli pozriet, tak len zalomila rukami a hned brala hreben do ruk. oco nas nebol schopny ani sam ucesat, dodnes nevie, ako sa pracka zapina, zehlicka je prenho spanielska dedina a vtedy sme len vdaka starkej mali aj teplu stravu 😀

press
20. jan 2010

Ahojte, dlhšie som nepísala, lebo vždy kým dočítam, tak už musím ísť od PC 🙂
Držím palce Tiriel, Groka.
Ja sa nejak nesledujem, trochu som sa do toho 8tt, ale teraz už nie. Začína mi byť už trochu lepšie, teda ako kedy.
Lucy: Myslím, že sa nemusíš báť, že Ti je zo dňa na deň dobre. Mne minulý týždeň nebolo zo 2 dni absolútne nič a potom sa to vrátilo.
Dnes som bola u dr., tak je zatiaľ všetko ok a znova mám ísť až 10.2. na všetky tie merania, tak uvidíme.
A brucho mám už aj ja. Nemala som brucho, takže si to každý hneď všimne, ale už sa mi ani nechce to silou mocou tajiť, keď sa niekto opýta, tak už neklamem🙂)).

lulusha
20. jan 2010

ja zvyknem spinit, ked dlhsie chodim...ked idem napr. na nakupy a tak... bohvie, s cim to suvisi... 😖

press
20. jan 2010

tea: ani mne nič nedovolí mm nosiť, ani robiť, občas ho musím stopnúť, že nie som chorá, ale tehotná 🙂
a čo sa týka sexu, pokiaľ Ti lekár vyslovene nezakázal, nemáš problémy, tak si myslím, že nie je dôvod abstinovať🙂

evitkamalicka
20. jan 2010

tea mi keksikujeme normalne a dokonca v tehu castejsie 😅

tea333
20. jan 2010

baby ale ja mam zakaz od dr 😀

lulusha
20. jan 2010

aj ja mam zakaz 😝 a uz nam to obom straaaaasne lezie na ... 😀

tea333
20. jan 2010

lulush podobne, aj ked viem ze na nieco je to dobre, ale zas 19.2 zeby som nemohla vo svadobnu noc? ehm,.. 🙄

ladywitch26
20. jan 2010

my abstinujeme len po 12tt,potom na to kasleme

press
20. jan 2010

tea ale do 19.2 ešte pôjdeš ku dr., tak sa opýtaš.
my sme mali do 10 tt pauzu, lebo ma vždy bolelo potom dosť podbruško, tak som nechcela riskovať, ale už je to v pohode

ladywitch26
20. jan 2010

tea, to uz by si mala pomaly koncit prvy trimester, tak uz hadam by si aj mohla 😀 inak ja som svoju svadobnu noc stravila v izbe este aj s jeho bratom, lebo sme nemali kde ubytovat celu rodinu, co zostala na noc. ti,co povodne mali ist domov autom,sa tak popili,ze museli zostat u nasich, tak kazdy spal, kde sa dalo. takze zo svadobnej noci nic 😝 no ale za tych 8rokov sme si to uz niekolkonasobne vynahradili... 😀

inak aj ja uz mam brucho, doma chodim uz v rozopnutych rifliach 😀

press
20. jan 2010

naša svadobná noc dopadla tiež tak, lebo sa tancovalo do 6.00, do postele sme sa hotoví dostali po 7.00, ale hneď v pondelok po svadbe sme odchádzali na svadobnú cestu 😉

press
20. jan 2010

ináč ja už druhý deň frčím na tekvicových semiačkach 😀

ladywitch26
20. jan 2010

press, ja som pri stanke frcala na lieskovcoch 😀 toto druhe bejby ma rado spagety. za poslednych 7 dni som uz mala spagety 3x. raz len take suche so syrom, potom s morcadellou a dnes s kuracinou na smotane a porom 😀 ale muz uz frflal, ked som mu aj dnes povedala,ze chcem spagety na obed, ze jemu uz krkom lezu...

press
20. jan 2010

áno, tebe sa mala narodiť veverička a mne sa narodí malý syslík 😀

ladywitch26
20. jan 2010

press, teraz to bude asi nejaky taliansky typ, tmave oci, tmave vlasy, ked tie spagety len by papalo 😀 ale muz tiez ked ide po ulici, tak sa ho pytaju, ci je italian alebo spanish 😀

lulusha
20. jan 2010

jeej, ladywitch, ja uz tiez tyzden ficim na spagetach 😀 ale len cisto s kecupom a syrom... sa ich neviem dojest 😀 😀 😀

press
20. jan 2010

tak vidíš, ty budeš mať doma shnedého taliana 😀

press
20. jan 2010

mne podľa jedla zatiaľ nevychádza ani človiečik, ale skôr čokoľvek, čo má srsť, lebo mi chutia len kadejaké semiačka, špenát a surová mrkva🙂 😉 . Obed jem nasilu a aj to najprv polievku a cca o hodinu trochu druhého.

ladywitch26
20. jan 2010

lulu, ja kecup nemozem ani citit. a pri stanke som ulietavala na ovoci, som nahadzala do mixeru jahody,hrozno,hrusky,pomarance a zmixovala som si taku kasu a to som cele dni jedla. a teraz mi ovocie maximalne nejde na chut. tak jablko som dnes hodila do seba, aj to mi nejako extra nechutilo. skor korneto, kazdy den vyjedam 😀 sranda, ze uplne kazde tehu ine

lulusha
20. jan 2010

na nanuky mam ja ja chut a to som v zime nanuk nikdy v ustach nemala 😀 😀 je to fakt cudne... nemam chut na nic take ako kysle uhorky, ale napriklad kavu uz vobec nemusim... a predtym som ju milovala

tiriel
20. jan 2010

Nanuky som jedla pri malom,teraz by som si dala marhule

rubinka
20. jan 2010

Bože baby robíte mi chute s tými nanukmi 😀

anxuska
20. jan 2010

Ahoj, tak triel drž sa 🙂 , pri Fedorovi som bola často v nemocnici. Bolo to príšerné, šla som sa na smrť unudiť.
mne už mebýva zle, ale teraz ma pre zmenu vkuse bolí hlava ☹, radšej by som grcala 😠
ja mávam chuť na chleba, čo som nikdy nemala, no asi bude po mm on žije chlebom 🙂

lucy1990
20. jan 2010

Ahojte, bola som si na poste pre tehotenske rifle 🙂 zasa som natrafila na perfektnu cenu...a este som sa zastavila v obchode, mam brutalnu chut na lentilky 😀 a teraz si trieskam hlavu, ze som si nekupila korneto 🙄 ste mi take chute narobili....

mib
20. jan 2010

ahojte kocky,

tiriel, dufam ze vsetko dobre dopadne a ty budes coskoro doma. 😉 a o maleho a muza sa neboj .... muzi su velmi prisposobivi. zajtra uz z neho bude profi-otec. 😀

groka, drzim palceky aj tebe. snad aspon teba pustia domov a nebudu ta tam drzat.

tea, ja som mala problemy so spinenim od zaciatku. sposobil to hematom. pred tyzdnom som sa na kontrole pytala doktorky, ci este stale plati zakaz sexu a povedala, aby sme pockali aspon do konca prveho trimestra. a to je uz za tyzden - dva. 😉

.... jeee, a gratulujem kockam, ktore uz vedia pohlavie. 😵

ikulka
20. jan 2010

ahojkajte kočendy joooj vobec vás nestíham malu mám zas chorú ma laringytídu celu noc chrčala a drhla tak som nič nespala a dnes sme boli u dr tak idem teraz dospávať snád zajtra s ami konečne podarí aspon čo to popísať.....
akurát lucy tie tvoje lentilky mi tak udreli do očí 😀 už som aj jedny zbaštila 🙂 radšej už dalej ani čítať nejdem lebo sa obžeriem.....

lenadka
20. jan 2010

baby aj ja som dnes jedla cestoviny...so syrovou omackou a dala som tam trosku kuracieho maska nadrobno nakrajaneho 😀

normalne rifle som vcera hodila vsetky na jednu kopu, poskladala a ulozila do satnika-uz ani jedni nezapnem a vylozila som dvoje tehu rifle, zatial nosim len tie mensie, svagrina mi v nedelu poslaal tehu veci co mala odomna pozicane, takze som to ulozila do skrine a trosku som s i to tam preriedila, vyhadzala som veci kt. som uz nemala napr. viac ako 2r. na sebe a viem ze uz ich nikdy neobleciem, tak skoncili v peci, akurat taky korzetovy cerveny kostimcek mi bolo luto vyhodit, tak ho ponuknem svagrinej ona ma dcery take nitovky ako ja volakedy, tak ak budu chciet byt slusacky ak nie nech to ona vyhodi 😅

mnam ja by som si dala vienettu karamelovu, co robite chute s nanukmi 😠 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre