♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hiva
23. dec 2009

rosienka 35r., 3r. snz, zahranicie, ziadne deti, TP 2.8.2010, dvojvajecne dvojicky

evitkamalicka 27r, 2.mes.snz, Šaľa, jedno dieta - Adamko, TP 10.8.2010, jedno

lenadka 32r., snz. 1 šup, Prievidza, jedno dieta - Lucka 4r., TP 4.8.2010, 1 ks

rubinka 24r., 5.mes.snz, Košice, žiadne deti, TP 29.8.2009

hiva, 28r., 2 roky snz, Nove Zamky / Bratislava, ziadne deti, TP August 2010 (presny termin a pocet az po USG) 😵

rosienka
autor
23. dec 2009

lenadka, no ved ked uz tak uz no ne? 😝 😀 musim trochu dobehnut a predbehnut aj kamosky co tu posledne roky veselo tehotneli 😉

janusa127
23. dec 2009

rosienka 35r., 3r. snz, zahranicie, ziadne deti, TP 2.8.2010, dvojvajecne dvojicky

evitkamalicka 27r, 2.mes.snz, Šaľa, jedno dieta - Adamko, TP 10.8.2010, jedno

lenadka 32r., snz. 1 šup, Prievidza, jedno dieta - Lucka 4r., TP 4.8.2010, 1 ks

rubinka 24r., 5.mes.snz, Košice, žiadne deti, TP 29.8.2009

hiva, 28r., 2 roky snz, Nove Zamky / Bratislava, ziadne deti, TP August 2010 (presny termin a pocet az po USG)

janusa127., 27r., 3mes snž., BB, dve deti - Maťko+Kubko, TP 23.8.2010(asi,presný budem mať hádam v pondelok)

hiva
23. dec 2009

rubi, si nas nejak predbehla s tym augustom 2009 😉 😀 😀 😀

lucy1990
23. dec 2009

rosienka 35r., 3r. snz, zahranicie, ziadne deti, TP 2.8.2010, dvojvajecne dvojicky

evitkamalicka 27r, 2.mes.snz, Šaľa, jedno dieta - Adamko, TP 10.8.2010, jedno

lenadka 32r., snz. 1 šup, Prievidza, jedno dieta - Lucka 4r., TP 4.8.2010, 1 ks

rubinka 24r., 5.mes.snz, Košice, žiadne deti, TP 29.8.2009

hiva, 28r., 2 roky snz, Nove Zamky / Bratislava, ziadne deti, TP August 2010 (presny termin a pocet az po USG)

janusa127., 27r., 3mes snž., BB, dve deti - Maťko+Kubko, TP 23.8.2010(asi,presný budem mať hádam v pondelok)

lucy1990, 19r., 11.mes.snz, Bratislava, ziadne deti, TP 9.8.2010, jedno (8.1. UTZ, potvrdenie terminu)

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leteku
23. dec 2009

Aj ja mám mladšieho manžela. Do tabuľky sa dám tiež až po UTZ.

groka
23. dec 2009

ahojte

tak HCG mame z piatka 686 a nieco 😉

tretulka
23. dec 2009

ahojte tehulky...riesite tu vek? hned Vasm stupne nalada, ked prezradim ten svoj 😀 - v januari budem mat 36 😅, a stara sa teda na dieta necitim ...ale snazili sme sa 15mesiacov, hoci maly sa podaril na druhy mesiac ako sme si povedali, ze chceme mimi
tea, ja idem tiez k lekarovi 14.1. 🙂
my sme to zatial rodine neoznamovali, ani to nemam v plane, az neskor...vie to len par velmi dobrych kamaratiek...rodicov uz zial nemam, svokrovcov uz mam hodne starsich, tak svokra dostane darcek na narodeniny, ktore ma vo februari...aj pri malom sme to prezradili az v 15tt...hoci mam velke nutkanie, kedze su Vianoce, ale vydrzim...

tiriel
23. dec 2009

ja mam tiež nutkanie to povedať,ale len preto ,že mam zas nakázaný kludovy režim a už teraz su naši zo mna v šoku,že vylihujem ako baron prášil . keby vedeli prečo,možno by boli zhovievavejší 😀 . ale tak,do zajtra ešte uvidime čo bude , ktovie či vobec stromček postavíme,lebo tu vysedávam a nechce sa mi ani prstom pohnuť, len by som spala

tretulka
23. dec 2009

tiriel, ja som tiez ako mechom udreta,stale mi je zle od zaludka, najradsej by som len spala...som zvedava, ako uhram tieto moje stavy pred svokrou, ona je velmi vsimava 😀 ...sami paci to tvoje prirovnanie vylihujem ako barin prasil 😀 ...my sice stromcek mame, ale inak mam pocit, ze je tu ako v tanku a najhorsie je, ze sa mi ani nic nechce robit

tiriel
23. dec 2009

mne ani hovoriť nemusiš , stromček stoji,bambule v krabici,riad neumyty , jablka sa mi nechce odniesť do špajze tak ich radšej po jednom jem kým píšem a zapíjam kofolou. inač,mam chuť na take ako kofola a kysle veci , uhrorky, žiadne sladke mi nejde dole krkom - Mars nosím v kabele už týžden a ani ma to nepohne 😀 . mna inač bolia bedrove klby a lítka ... ´tak sa sama pre seba vyhováram na to,že preto sedím

rosienka
autor
23. dec 2009

baby, tak ja som na tom rovnako, tiez len vylihujem, do nicoho sa mi nechce, je to bordel a bolo by treba upratat, ale strasne sa mi nechce... ☹

tretulka, tak si skoro tak stara ako ja 😉 a tiez sa mi zda to baby teraz tak akurat

tiriel
23. dec 2009

tak ja sa prva zdvíham a idem umývať riady ...

pijete kavu? ja mam asi nizky tlak a začínam v hlave citiť poobede už take tlaky z toho nizkeho tlaku. kavu pijem iba rano,malu lyžičku do pol litroveho hrnčeka ..tak asi robim velmi slabu .
3v1 nechcem,je to podla mna väčši humus ako zalievana

bihan
23. dec 2009

Tiriel, ja pijem, moja lekárka hovorí, že dve kávy denne nemôžu uškodiť, hlavne ja ju pijem s mliekom, ktoré ešte znižuje účinok kofeínu.

groka
23. dec 2009

baby aj ja pijem kavu,lyzicka kavy bez cukru pol pohara vody a pol pohara mlieka takze take kakavko,niekedy jednu niekedy dve denne

baby mozem dnes si dat poharik sampanskeho?mame co oslavovat,alebo tak deci mozem?

tiriel
23. dec 2009

tak riad umyty a mam medziprestávku, zas som dostala chuť na kysle uhorky+salama a paprika. si pripadam ako tehotna 😀

mna akurat obťažuje večne cikanie , toto som neznašala ani predtým,ked som mala isť do mesta na nakupy,tak som nestihla sadnuť do auta a už mi zas trebalo na vecko...

tiriel
23. dec 2009

groka,maslím že môžeš 😉 ja by som si dala keby som mala priležitosť,ale nepijem /teda už nepijem 😀 ... stačili mi časy na strednej škole a mam trvaly odpor ku všetkemu /

lucy1990
23. dec 2009

Mne je dnes neznesitelne zle 😔 na nic nemam chut, doteraz som zjedla len jedno jablko a to som uz bola 3x vyobjimat zachodovu misu 😢 hadam si to zajtra vynahradim..ja uz teraz vidim zlate prasiatko 😀

tiriel
23. dec 2009

😀

tiriel
23. dec 2009

zlate a vyhladnute 😀

rosienka
autor
23. dec 2009

tak ja som sa aspon "naobedovala" zozrala som skoro cely paklik chipsov a potom chlieb s kvarglami a cherry paradajkami...ozaj viete ci sa tie kvargle môzu, alebo nie? viem len o mäkkych a plesnovych syroch, ze by sa nemali, ale patria tam aj kvargle???

groka- deci sampusu by si mohla zvladnut, raz za cas sa môze troska alkoholu

kavu som prestala pit, lebo ja som pijavala len smrtaky a riedke zbrndy mi to nenahradia, tak som ju vyskrtla a nechyba mi

lucy1990
23. dec 2009

Ale najhorsie je, ze na co pomyslim, je mi zle. Dokonca aj ked v telke niekto papa, tak mna napina 🤐

bihan
23. dec 2009

Groka, k jedlu si trochu pokojne daj 😉 My sme kúpili bublinkavý jablkový džús.. kvázi detské šampanské, aby mohla piť aj Sára, tak tento rok som dobrovoľne bez alkoholu.

My ideme dnes večer zdobiť stromček, hrozne sa na to teším 🙂 U nás je tradícia zdobiť až deň pred Štedrým večerom a malú už chodí okolo stromčeka, okukáva a ožďobkáva 😅 😀

rosienka
autor
23. dec 2009

lucy- to je hrozne, nastastie ma to obislo a aj ked môzem jest v podstate vsetko, nechce sa mi

lucy1990
23. dec 2009

Je to des...velmi zavidim druhym 😒 najhorsie je, ked uz nemas co vyvratit.. 😔 uz len zlc 😖

rosienka
autor
23. dec 2009

fuj, ani nevrav, viem si to predstavit... 😢 co to môze spôsobovat, ked uz tam nic nie je a nejde o pokazeny zaludok... 😒

lucy1990
23. dec 2009

Ide o tu malu fazulku asi 🙂 dufam, ze aspon jej je dobre..

rosienka
autor
23. dec 2009

ved aj ja mam dve fazulky, ktorym je dobre a toto mi nerobia...fakt je to zaujimave, ze niektorym je hrozne zle a inym absolutne a pritom sme vsetky tehu a vyvin je skoro rovnaky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre