♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

leteku
19. feb 2010

bré ránko. No veru ikulka u nás v Ba hmla, slniečko asi dnes neuvidíme. Ikulka, ty si nemala kiahne? Alebo prečo ťa nechce vypísať, ja som tiež aj kvôli tomu doma. Robím v škôlke a teraz máme epidémiu už druhý mesiac to tam koluje.

leteku
19. feb 2010

tea - gratulujem aj ja ku svadbe. Nech sa vám všetko vydarí tak ako ste si to naplánovali.

evitkamalicka
19. feb 2010

az teraz som si precitala: TEA gratulujem a nech vam dnesny den vyjde podla vasich predstav

denisocka
19. feb 2010

u nas hrozna hmla tiež

pipi1211
19. feb 2010

ale aspon nesnezi a nemrzne no nie? 🙂

evitkamalicka
19. feb 2010

ja by som veru bola radsej keby snezilo, zimu ja milujem, ale taku poriadnu aspon -20 😅

leteku
19. feb 2010

No ja som tiež rada, že sneh už ide preč, už mám toho túto zimu dosť. Ja chcem jar a slnko.

pipi1211
19. feb 2010

joj ja zimu nenavidim 😠 uz nech je pekne jar a teplucko 🙂 ziadne pancuchy, tielka,bundy, ciapky, ziane odhadzovanie auta a pod.... ved ani s malou sme skoro vobec nechodili von a stale niekde vnutri sme zavrete 😠

evitkamalicka
19. feb 2010

ja zas neznasam leto

rubinka
19. feb 2010

Ahojte, tak som bola včera na poradni, všetko je v poriadku aj výsledky krvi, mám faktor Rh pozitív, takže žiadný problém. Pýtala som sa na sono kvôli tomu meraniu NT tak ideme dnes, teším sa veľmi, chcem si dať nahrať aj video z toho 🙂

zuzannas
19. feb 2010

Dobre ranko kocky, som pozerala poslednu tretinu hokeja, no kraaasa! 😵 potesili ma!

TEA: Drz sa, prajem Ti nech je to tvoj najkrajsi den v zivote!!!! 😵

GROKA: ked budes doma, tak daj vediet, drzim vsetky palceky!!!! a neunud sa v nemocke... 😝

LUCY: mne pomahali pri prvom tehu na zahu pukance a aj mlieko... 😉

denisocka
19. feb 2010

už ste boli niekto v DM po ten baliček? ja sa dnes chystám a zabudla som,čim sa tam mam preukazať a či treba dačo ofotiť

marija
19. feb 2010

deni ja som boal odovzdat prihlasku ale balicekmi ziaden nedali len knizku na zlavy a len som ukazala tehu knizku

tretulka
19. feb 2010

ahojte
tea, blahozelam a nech je tento den jednym z najkrajsich v Tvojom, resp. Vasom zivote, vela stastia 😵
groka, drz sa
bihan, vsetko najlepsie 😵

tretulka
19. feb 2010

nestiham vsetko citat, ale pisali ste o satkach, ja som si pri malom kupila satku, ale uz bol dost velky,tak si nevedel zvyknut, velmi sa mu nepacilo v nej, ale napr. ked bol chory tak som si ju nevedela vynachvalit, chcel byt stale zaveseny na mne a takto to bolo pohodlne pre nas oboch...dufam, ze teraz satku vyuzijem viac 🙂

rubinka
19. feb 2010

TEA prajem ti krásny svadobný deň, nech všetko výjde na jednotku 🙂

GROKA drž sa moja, želám skoré zotavenie.

BIHAN všetko najlepšie k narodkám.

Ked sa bavite o tom v čom kúpať bábo, tak ja budem mať takú vaničku ktorá sa dá pripevniť na klasickú vaňu a má aj vypustný odtok takže je dosť praktická. Žiadne zohýnanie do vane a vylievanie vody z ťažkej vane. 😉

nikitka231
19. feb 2010

dobre ranko kocky,boze ste toho popisali 😉
TEA:uzi si to hlavne a nech je to tak ako si predstavujes 😎
Groka: to ma mrzi ze si v nemocke hlavne ze mimi je ok ,nejako to dobojujeme no nie?
asi kazda z nas co je tu ma nieco...
BIHAN:aj ja gratulujem,hlavne to zdravicko 😉

denisocka
19. feb 2010

marija,a oplati sa ta knižka,su tam nejake schopne zlavy? a to potom po porode dostanem dalšiu?

bihan
19. feb 2010

Kočky, díky 😵 akurát sme sa rodinne natlačili skvelou pizzou 😀

kika36
19. feb 2010

Dobre ranko 😉
Pred chvilkou som volala na vysledky krvi ci je babenko v poriadku a vsetky screeningove testy boli uuuuplne v poriadku tak sa vytesujem 🙂

nikitka231
19. feb 2010

ozaj kocky
ja mam od vcera neskutocnu bolest hlavy a od rana vraciam žlč a na wc na toaletaku som si nasla trosku tmavsej krvi..... ☹ a hlava boli priserneaj teraz , ale ziadnu krv som uz nespozorovala ☹
tak lezim ako zdochlinka a natlacila som do seba aspon banan...

zuzana76
19. feb 2010

ahojte

tea-gratulujem k svadbe
bihan, vsetko najlepsie k narodeninam
groka, nech ste cim skor doma
nikita, aj man bolieva hlava, dnes ma boli uz druhy den

kika36
19. feb 2010

Tea, prajem ti nezabudnutelnu svadbu plnu uzasnych ludi a nezabudnutelnych chvil. Nech vam to vydrzi a nech sa staaaale lubite tak ako teraz!

nikitka231
19. feb 2010

kika:tesim sa s tebou,mna este len cakaju,ozaj uz citis mimi?

tretulka
19. feb 2010

nikitka, mna tak bolela hlava predvcerom, som myslela, ze mi ju utrhne, fuj, hnus 😝 😖 ☹

zuzana76
19. feb 2010

kika, gratuluejm k dobrym vysledkom

rubinka
19. feb 2010

Kika gratulujem 🙂

Zuzi teba bolí ešte len druhý deň? Mňa celý mesiac 😀

zuzana76
19. feb 2010

ja som bola len dnes na AFP a aj na nefrologii na krv

bihan
19. feb 2010

Tiež máme s kamoškou migrénou blízky v poslednej dobe blízky vzťah 🙄

zuzana76
19. feb 2010

rubi, mna bolieva asi jeden az dva dni hlava kazde 2 tyzdne, to mam asi namiesto menzesu, len je to nejako pricasto 2-3x do mesiaca 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre