♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bihan
23. feb 2010

Nika, tak si ich nezabudni poriadne ohriať, aby si z nich nechytila lystériu 😅

nika.r
23. feb 2010

bihan, viem, že to nie je práve najšťastnejšia chuť, ale čo narobím. 😅

peta, pri tvrdnutí brucha cítiť také sťahovanie dovnútra. Väčšinou nebolí, to až neskôr, keď už môže byť signálom pôrodu.

jaz
23. feb 2010

ahojte,
ja som mala po 2 tyzdnoch poradnu, prestala som spinit, tak mi doktor povolil mierne vychadzky, ale ziadnu inu namahu, tak aspon nieco. Triple testy su negativne, parada 🙂
O 2 tyzdne mam morfologicky ultrazvuk, tak snad sa nam drobec pekne predvedie 🙂 a snad sa placenta posunie znova o kusok vyssie.

deni, ja kopance citim uz vyse tyzdna, doktor bol zlaty, vraj teoreticky by ste uz mohli citit aj pohyby 😀, ked som mu povedala, ze ich uz citim 2 tzydne, povedal, ze musim mat tenku brusnu stenu 🙂 A presne ako pises, aj muz vidi na brusku, kde drobec kopol a rukou krasne citi.ň

Tiez mam minibrucho, vcera si jedna znama myslela, ze som v 2.-3. mesiaci, ked som povedala, ze v 5., len oci vyvalovala, takze vydutiny mam dost casto.

jaz
23. feb 2010

nika, inak aj mne od zaciatku tehu veeeelmi chutia parky, si mi narobila chute 😀 a akurat som vcera posledne dojedla 😝

nikitka231
23. feb 2010

kocky podte aj vy pridat bruska...nech sa vyobzerame navzajom 😀 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

nikitka231
23. feb 2010

ja ma tera chut na langoseeee...niekto ich ti nedavno mal myslim od svokry 😀 😝

lucy1990
23. feb 2010

Ja mam teraz chut na vsetko mliecne 😝 bryndza, syr, jogurt, kakao...

abbey
23. feb 2010

Ja mám drobca otočeného chrbátikom k brušnej stene,preto tiež kopance minimálne.Zato hrča chodi hlavne vľavo a hore dolu.Je to super.Vždy keď ho chcem vyprovokovať,ľahnem si na pravý bok-to sa jej nepáči-tak začne v brušku pochodovať.Tak som konečne pribrala 0,5kg.Už mám len _1kg od pôvodnej váhy,tak snáď už pôjde aj bruško!Ja by som jedla koňa-vola,keby bruško posluchalo.Snáď sa to zlepší.

lulusha
23. feb 2010

nikitka, langose som mala ja, od svokry 😝 boli vynikajuce!!! dva som zjedla s cesnakom, dva so smotanou a syrom a dva s fazulovou polievku, mnaaaam 😀 😀 😀 (ale len take male boli, nie klasicke velke 😀 )

peta131
23. feb 2010

joj nerobte chute ja by som si tiez dala langose 😝

tu je moje brusko, konecne som si nasla cas a nahodila brusko a aj maleho ked som bola v 15tt na sono 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

abbey
23. feb 2010

Peta,krásne bruško a jasne,že aj drobec.

evitkamalicka
23. feb 2010

my sme mali langose v sobotu

denisocka
23. feb 2010

mate niektora výtok - žlty ??? ja ho mam stale . a vytery že negatívne ... a dnes mi celko slušne zviera brucho,ani nie tvrdne..ale take medzi tým, a to som mala presne pri nejakom výtoku so šimonom v 24tt,museli mi dať atb so pošvy aby to prestalo 😒

tretulka
23. feb 2010

ahojte...dnes sa vytesujem, kamaratke sa narodil syncek 😵 , ma uctyhodne miery 4960g a 55cm 🙂 , rodila sekciou

evitkamalicka
23. feb 2010

tretulka paradne miery

nikitka231
23. feb 2010

peta :jéééjj aky krasny drobcek ,super foto lebo je priamo na tvaricku anie z profilu ze?
inak podla tvojej fotecky si chudunka stale 😉
lulusha :kurna tu v Nemecku ani nevedia co je to langossss 😠 by som stale pri stanku non stop 😀
a inak taka otazka vsetky co ste tu a viete uz pohlavie to mate z toho genetonu a nie zo sona vsak?ci uz je tu aj nejaka kocka co to ma zo sona?

evitkamalicka
23. feb 2010

nikitka nam dr. povedal na poslednom sone, ze to vyzera na dievcatko, ale este to nie je na 100%, tak to nemam v pase

tretulka
23. feb 2010

evitka, to veru ano a vraj je poriadne vlasaty, uz sa neviem dockat, kedy ho uvidim...a o tom svojom ani nevravim...bavim sa na tom ako kazdy tipuje, co budeme mat
🙂 , najlepsi je nas drobec, uz sa dohodol so znamym ked bol u nas na navsteve, ze ak budeme mat chlapca, tak si ho moze zobrat, lebo on brata nechce, chce len sestricku 😀

tretulka
23. feb 2010

ja uz tiez chcem vediet, co budeme mat...ale ako poznam svojho dr. tak mi to tak skoro nepovie 😅

evitkamalicka
23. feb 2010

aj nas maly bol vlasaty a mal 3900g a 51cm, tiez som rodila cisarskym, na izbe som mala kocku ktorej maly mal 2700g a bol to teda riadny rozdiel ked som ich porovnavala 🙂

lenadka
23. feb 2010

caute, tak dala som si prave 1 tabl. z ATB 😝
ked hovorite o chutiach, no...pred 3 dnami som MUSELA ist vecer do obchodu lebo som mala strasnu chut na tu blivajz šitovu čínsku polievku wifonku 😅 😅 😅
skusila som si najskor dat nieco normalne, ze "zabudnem" ale nedalo sa, odvtedy som na nu nastastie chut nemala, ale mala som pocit ze ked si ju nedam, ze sa snad zajdem alebo snad ani nezaspim 😅
teraz mam maniu v ovocnych salatoch, kazde poobedie struham a krajam za misu ovocia a pcham to aj mm a dcere, dnes som tam pridala aj biely jogurt inak tam boli jablcka, banan, pomaranc, slivka, hrozno, kiwi a ten jogurt 🙂
mm sa vzdy opyta ci to tiez musi 😀 no musi 😀

nikitka231
23. feb 2010

tretulka a ty uz vies co budes mat?
inak nam teraz tiez dr hladal cosi coby trcalo ale sa usmial a hovori zatial tam nic netrci...ale nabuduce potvrdime..aj tak je to super, ze na tom sone to vedia spoznat a vidia ci je tam nieco alebo nie 😀
nas maly prezmenu pozera uz kociky v obchode a do kosika mi uklada dievcenske dupacky a podbradniky
😀 😀 😀

tretulka
23. feb 2010

to mi vrav Evitka, moj maly mal 3730g a 53cm a vlasov ciernych kopec, podarena bola upratovacka, umyvala podlahu a pozrela na maleho a vraj maminka ti bude robit vrkoce a ja ze dufam, ze nie 😀 , to je chlapec, tak sa smiala, ze ake ma vlasy
😀

evitkamalicka
23. feb 2010

u mna by chute boli na vselico, ale zatial som na sucharoch

evitkamalicka
23. feb 2010

a inac aj nase male uz kopka od vcera 😵

tretulka
23. feb 2010

nikitka este neviem, co budeme mat...a vlastne mi je to jedno, hlavne nech je mimi zdrave, to je najdolezitejsie 🙂

zuzannas
23. feb 2010

Lenadka: a este mas aj bolesti?

Bihan: aj ja dufam, ze sa mi to vyberanie nervov vyhne... 😖 ale doki ma utesoval, ze to nic nie je uz teraz, ze mi to pekne napicha 😀 injekciami a ze to nebude boliet..ze to uz je uplne bezny ukon, no ale aj tak by som bola radsej bez toho... ☹

nikitka231
23. feb 2010

lenadka ty si za cislo 😀 😀 povedz mm ze musi a basta....ved musi s tebou drzat krok ,ja som si pred dvoma dnami vydupala o 22 hod od mm ,ze chcem rybky v paradajkovej omacke aj s rizikom, ze ich vygrckam a tak smutne mi ich doniesol ze fakt dlho neostanu v zaludku ,ale si predstavte ze OSTALI 😝 😀 mnam....

nikitka231
23. feb 2010

no nas mal blondave vlasy aj to len vzadu a po celej hlave len take páperie aby sa nepovedalo 😀 😀
aj tak mu to vypadalo po case 😎

lenadka
23. feb 2010

moja mala ma tiez minule v tescu tahala k dievcenskym dupinham, ze mami kupme...braceka odmieta, vraj toho mam nechat v nemocnici 😅 😒 a dnes povedala ze dievcatko by sa malo volat Anezka - citaj bez makcenov, vraj je to krasne meno...tak som ju poslala za ocinom nech ho schvali a ona nestastna ze ani nejde, lebo ocino chce chlapca 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre