♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zeytin
4. máj 2010

Dobre ranko...
Kami - s tym tvojim partnerom mi to je luto ☹
Ja som mojho dnes rano odprevadila na sluzobku - na tyzden ide do Nemecka a revala som cele rano 😖 Co sa to so mnou deje??? Ani nalicit som sa nemohla do roboty, lebo vsetko by mi hned stieklo po tvari...
Si ani neviem, a ani nechcem predstavit, ze by ma opustil... Ale je len rano a treba zacat mysliet optimisticky 🙂

zeytin
4. máj 2010

Mne sekace nevadia, ved to doma vsetko operiem a nikdy tam nekupujem topanky, alebo take "osobne" veci... Ale ja tam nejako nic neviem najst 😒

evitkamalicka
4. máj 2010

moj dnesny bruch

didulka85
4. máj 2010

Dobre ranko!
Zeytin tak si na tom podobne ako ja... Mm prave odisiel do nemocnice. Zevraj si ho tam nechaju minimalne tyzden.
Rano si dal ruku na moje brusko, ked som este spala a mala ho zacala kopkat. Bol z toho hotovy.

marija
4. máj 2010

Ahojte kocky!

No doctavala som vas.

Kami - uff 😔 to mi je luto, drzte sa, a hlavne ty! Viem, ze to asi nebude lahke, ale clovek je tvor ktory zvladne aj nezvladnutelne. Hlavne, ze mas deticky to je to najdolezitejsie.

Lucy dnes drzim palce na UZV a tesim velmi na fotecky!

Miska ak v nemocnici? Uz vies kolko ta tam budu drzat?

Didu a co je manzelovi? 😕

Evitka pekne brusko 😉

Volala som dnes gynekologovi, ze sa mam zajtra prist ukazat. No som trochu prekvapena, lebo tam sa dostat je dooost problem, coz ma na jednej strane aj serie za tie poplatky rocne, ale snad ma nepochopila zle sestricka a nemysli si, ze snad umieram na tie krcove zily 😀 ale dnes v noci den, aj teraz ma bolia obe nohy, ta lava viac...

Inak baby bolieva vas niektoru sitie? Lebo ja normalne rozmyslam, ze mozno ma to sitie boli kvoli tomu, ze mam krcove zily aj tam, alebo tam krcove zily byt nemozu? 😕 ako dufam, ze som teraz neni za debilnu 😀 idem si nieco pozriet na nete ohladom toho, nech som zajtra neni u lekara sprosta.

evitkamalicka
4. máj 2010

marija krcove zily veru mozu byt aj tam

tretulka
4. máj 2010

ahojte
kamajka, mrzi ma to s Tvojim partnerom, prajem vela sily, aby si to zvladla, drz sa 😔
zeytin, to je normalne, to su hormony, ja by som urcite reagovala tak isto 😉
😉 mne nakupy zo sekacu nevadia, niekedy sa tam daju kupit naozaj skvele kusky, ale presne ako pise zeytin, napr., topanky by som si tam nekupila...proste len to co viem oprat, vycistit

didulka85
4. máj 2010

Marija kvoli tomu chrbatu.
Kto mi bude teraz varit?!

evitkamalicka
4. máj 2010

didulka navar si na viac dni, pripadne restika to isti

evitkamalicka
4. máj 2010

ja som si povedala, ze tento vikend nevarim, ani ma nehne, moj muz nenavari vobec a ja nie som otrok, takze pojdeme s nasimi do restiky na obed

didulka85
4. máj 2010

Evit budem musiet improvizovat. Snad sa nepriotravim.

evitkamalicka
4. máj 2010

didul ci ty doma nevaris?

denisocka
4. máj 2010

didul,to tvoj bol včera hypochonder,čí čí chlop?

moj ma včera nahneval, zas nezjedol polievku, robila som taku fajnu hustu zeleninovu a 2 dni do nej ani nepichol,tak mu dlabem. ked uvatrím len maly hrniec pre maleho,tak mu to zje za 5 minut a ked navarim na 2dni tak pán neje. maly šiel dnes na zácvik do školky ,teda ked tam dojdu,bo hlada v trave včely a ešte je len pri bytovke a to už 15min čo odišli

marija
4. máj 2010

Didu chod do restiky 😉 to ta niekedy vyjde lacnejsie nez navarit doma. A co ma s chrbtom? Som myslela, ze to len trosku prehana, to ho fakt az ak bolelo, ze je nutna hospitalizacia???

Evitka, hej... citam prave... nechcem krcove zily, pomoooooc.

Deni ja som sa teraz tak rozosmiala pri predstave ako tvoj maly ide do skolky a hlada tie vcely v trave 😀 tak hadam na obed tam dojdu 😉

denisocka
4. máj 2010

marija,na obed ma byť už doma 😀 , už ho začíname zacvičovať,len mam obavu-v školke dostali novu plazmu a položili ju do poličky čo je v nabytku,tak ak toto tam rozbije,tak som si zarobila 😅

ináč,aj mna boli šitie niekedy,akurat včera som si naň šahala,že je nejaky "opuchnute " a citlive

marija
4. máj 2010

Deni no presne... aj ja mam z toho sitia taky pocit 😖 a ked si cupnem tak mam pocit, ze to tam mam cele nejake velke... nechapem.

denisocka
4. máj 2010

😀 no,ja som pri šimonovi mala pocit,že ma velku cikulu ....... jaj som zuvedava na nastrih tentokrát

didulka85
4. máj 2010

Denis ano, to moj bol vcera hypochonder.
Evit ja nevarim. Ja som donedavna studovala na dennom na vyske a popri tom som pracovala. Takze nebol cas. Varil muz a ja som upratovala.
Marija asi si zavolam restiku domov. 🙂
On je doktrorske dieta. Tolko toho doktora otravoval, ze navrhol hospitalizaciu. Ja verim, ze ho ten chrbat boli, ale nie az tak ako to hra. Napriklad ked ma ist zapijat kamaratovho syna, tak mu nic nie je. Manzel ma 2 metre, je velmi chudy a vobec sa nehybe. Cele dni sedi pred pocitacom alebo spi.

evitkamalicka
4. máj 2010

didulka to ako keby si hovorila o mojom muzovi, vysoky, chudy ale hybat sa ani nahodou, len PC alebo telka

didulka85
4. máj 2010

Potom sa cuduju, ze ich boli chrbat.

evitkamalicka
4. máj 2010

tak tak

denisocka
4. máj 2010

ježiš baby,to vam tí chlapi nič nepomožu? ja dakujem za toho,ktoreho mam,aj ked som ho chcela vymeniť 😀 ešte pred časom,ale ako vidim,som na tom dobre

marija
4. máj 2010

Deni aj si sa pytala na to lekara? Ja mam teraz presne taky isty pocit... a pri malej som nemala...

abbey1
4. máj 2010

Ahojte.didulka,tak aj môj je od včera PN s chrbátom,a mala by si vidieť ako sa tvári a vzdychá pri každom pohybe.Sú to naše chúďatká.Ja mu tiež verím tú bolesť,ale nás kto poľutuje.Ja som včera večer skoro umrela,už som nevedela ako sedieť či ležať.Také polohy som volila.A povinnosti ma čakajú všetky.Ťažko teraz zaľahnem a budem do pôrodu ležať.Mňa dnes čaká zubárka,ešte že je to kamarátka,ale aj tak sa bojím.Chúďa Zara,tá si užije šoky.My sme v brušku divoké od včera.Dúfam,že už pôjde oddychovať.Keď sa vyšplhá až hore k rebrám,ide ma pridusiť.

evitkamalicka
4. máj 2010

denis veru ten moj pomoze az vtedy ked mu to poviem 1000krat a este sa aj rozculi, ze ho buzerujem...takze radsej si to urobim sama

marija
4. máj 2010

ja som tiez rada, ze mam muza akeho mam a to aj v robote je cely den na nohach, lebo robi manualne, da sa povedat 😝 a pritom okrem varenia a zehlenia mi urobi vsetko, este aj malu umyje a teraz ked ma bolia tie nohy tak robi vsetko, aj ked ho o to neziadam, no zlaty 😀 ale zas moja zlata svokra je ochotna mi pozehlit aj navarit 😎 doteraz som to nepotrebovala, lebo ja som taka akcna, ja si musim vsetko, este aj pradlo pri zehleni si ukladam podla svojho systemu, ale teraz sa mi to fakt hodi...

evitkamalicka
4. máj 2010

moj aj v praci sedi cely den za PC

zeytin
4. máj 2010

Marija pozicaj mi tu tvoju svokrusu 😀

denisocka
4. máj 2010

marija nepýtala,opýtaj sa ty,moja ma ma už plne zuby 😀

ináč,aj moj bol minuly štvrtok u lekara s hrdlom a spomenul chrbat ,že ho boli, lebo ja už nemam nervy to večne počuvať,tu ma poškrabaj,tu pomasiruj,mna boli tam a tam .... tak zas šiel a dala mi lieky na chrbát asi Coxtral a listok na neurologiu a rehabilitaciu,tak došiel domov,nech hned vybavim vyšterenia a ked zahlasili po telefone ,žemčakačka je do juna tak zrazu vsio OK, lieky jedol 2dni . no porazi ma z neho a hrlo ho vraj bolí zas,tak v tomto je on jak male decko

denisocka
4. máj 2010

moj tiež robi rukami, je sustružnik, zvarač a taky chlap pre všetko. my nepoznáme servis ničoho,ano auta ani pračky,akurat plynarov som mynule volala od strachu na reviziu,bo som sa bala čo tam mm opravil sam 😀 . len teraz je chudak ukrateny od motorky, ked ju pred týždnom opravil a skušal ,tak nedotiahol nejaku šrubku a roztrhala mu tam rozvody,tak oči pre žial, diely sa tak lahko nedaju zohnať a ide leto-ale zabudol,že ide zachvílku aj porod,takže nebude sa vyvažať chlapec 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre