♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
31. jan 2011

@21 gratulujemeee 🙂

my sme včera vytiahli malej stoličku na kŕmenie, takú, čo sa pripevní ku stolu, barborka malá klasickú, aj s pultíkom, ale zaberala stráááášne veľa miesta a táto nezaberie skoro nič a je super, kamarátka mi ju odporučila a som rada, že je prenosná, môžeme ju pripevniť kdekoľvek prídeme

@danulienka35 ďakujem moja

memory97
31. jan 2011

@21 gratulujeme🙂

alure
31. jan 2011

@21 gratulujem k polročiku 🙂 veľa zdravíčka !
@danulienka35 ahoj mojko tak čo to že malinká nechce kašičky? Ale ostatné spapá bez problémov,však? No ako kedy máte očkovanie? My ideme v stredu na kontrolu,som zvedavá kedy nás zavolá na poradňu a očkovanie a včera Denis konečne po 10 dňoch dobral ATB,už máme len sirupček (ale aj ten je hnusný) a dávam stále ten cebion a probiotiká ešte pár dní tiež dám nech sa mu neurobí šarapata v brušku po všetkých liečikoch čo mal.Už sme dostali aj vigantol,aj keď si musím vždy večer pripomenúť že treba dať,tá 3mesačná dávka mi vyhovovala viac 😝

21
31. jan 2011

@majka35
@memory97
@alure dakujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danulienka35
31. jan 2011

@majka35neni zac 😉
@alure no mi ideme zajtra mojko na pichanecky ☹ hej i nak vsetko spapa ale kasicky nie uz aj roztek papala,som rada ze uz vam to ustupuje nech ste skoro fit mojko idem ja varit tak vas opustam a pak pradlo vesiat zehlit achjaj ☹
@21 neni zac mojko 😉

alure
31. jan 2011

@danulienka35 ja som už ráno postavila na polievočku,pomaly dováram ale pračka pustená snáď nonstop a žehlenia až až..pomaličky sa do toho pustím aj ja...držte sa zajtra nech to máte skoro za sebou a bez následných teplôt a boliačikov ...

danulka3
31. jan 2011

Ahojte,konečne som vás dočítala a pozerám,že ste na tom rovnako.Vonku chodíme aj my každý deň,potrebujem sa aj ja trochu vyvetrať a malý mi v kočíku trošku viac pospinká ako doma.

@majka35 S tou školou ťa obdivujem,aj ja som začala,urobila som si Bc. a v 1.ročníku Ing. som prerušila,keď sa malý narodil a ešte som nenabrala odvahu sa vrátiť späť.Neviem si vôbec predstaviť,kedy by som sa učila.A ty ešte dve deti,klobúk dolu!!! Ktorý ročník chodíš,keď máš matiku? My sme mali v prvom a teraz máme niečo podobné,len sa to volá operačná analýza.

@alure Aj ja hlásim váhu 73,5,takže + 1 kg 😠 Celý deň sa držím,jem menej,ale večer to dobehnem.Keď malý zaspí,proste sadnem pre telku a relaxujem+k tomu niečo zobnem. Musím s tým niečo začať robiť!!!!

My zasa cez noc celkom dobre spinkáme,dnes sme vstávali o1:30,4:45,6:30 a spali sme do 9.Ale cez deň je to horšie 4x po pol hodinke.Ale nemôžeme mať všetko. 😉

danulka3
31. jan 2011

@21 Všetko naj k 6 mesiačikom 🙂

21
31. jan 2011

@danulka3 dakujeme!!!!!!!!!!!!!!

danulka3
31. jan 2011

@jankasramka Na koníkovi ste kráááásny a malý Mateo si to pekne užíva

oksu
31. jan 2011

Baby, aké mäsko dávate drobcom keď začínate s príkrmami?! Kde ho kupujete?! Ďakujem

seagull2404
31. jan 2011

@oksu ja som dala kuracie, mala som ho od babky z dvora, ale ak by som musela kupit v obchode, tak urcite v klasickej masiarni a najlepsie z EU 😉

majka35
31. jan 2011

@danulka3 ja som v 1.ročníku, teda opakujem prvý ročník, som začala študovať v septembri, v podstate sme už ani neočakávali prírastok, tak som sa dala na štúdium, aj ked mm je neskutočne proti ... no a v novembri som otehotnela

opakujem si matiku, štatistiku a informatiku, ostatné skúšky mám ... informatiku som zvládla minulý týždeň, no a matiku mám v sobotu, učí nás ju dekan fakulty, skúška pozostáva z teórie /300 strán/ chce ju pomaly odslova, doslova, a z príkladov, tie si vymýšľa pred skúškou, aby nikdy neboli rovnaké, dá si na nich záležať, aby boli čo najdlhšie a výpočet jedného trval minimálne 25 minút, on sa v tom proste vyžíva a matiku opakuje u neho každý 2. študent a aj tí , čo spravia, tak snád na 5-6 termín /čierne termíny on dáva/ neviem si predstaviť, ako to zvládnem ... jeho hláška na prednáškach: ja nechápem, ako ste doteraz mohli existovať bez derivácií 🙄

majka35
31. jan 2011

@oksu ja som začínala s bio príkrmami kupovanými

seagull2404
31. jan 2011

@majka35 moja, bozinku, budem drzat plce, ja ani vlastne nechapem, ako by sa bez derivacii zaobisiel moj den 😉

veve10
31. jan 2011

@niky13 ahoj. Ahoj. Spisala som tu cele litanie a odrazu mi preskocila stranka o jednu spat a vsetko som stratila - do keluuuu. 😖 Som pisala, ze moj maly tiez nechce caje, ani vodu a tiez pouziva flasu skor na zuzlanie - ale oboma rukami si ju nedrzi. Gratulujem, ze si ho uspala dudlikom - to sa mne napriklad este nepodarilo. Cez den mi s nim spi, ale v noci ak sa zobudi a skusim mu ho dat, tak zacne vrieskat este viac. Takze nadalej ficime kazde 2 hodky na prse. ☹ More Milk relativne pomohol, ale mne maly nadalej papa, tak ako pred tym. Na obed sfutruje cca 150-160ml kase a za tym si da este skoro cele prso. Spime tiez len v kociku, ale nastastie mame balkon, takze kocikujem tam raz za den. Nastastie mi dost spinka - teraz spal skoro dve a pol hodky a to pojde spinkat este teraz pred obedom a potom znovu poobede. Niky - aj sa ti maly uz otaca? Robis s nim nejake specialne cvicenia? Mne moj nic - dokonca si casto nevie ani trafit hracku do ust (uz vonkoncom, aby si drzal flasu, ako tvoj). Len lezi ako tulen, ani nohy tolko nezdviha...najradsej je, ked len lezi pod hrazdickou, nepohne ani rukami, ani nohami a hryzatko mu visi rovno do ust. Jedine co teraz zacal viac je rozpravanie. Vkuse nieco blaboce...stale najake bababa, bubu, huhuhu, eueueua. Je to hrozne zlate 🙂 Zacali sme aj s plavanim, tak uvidime, co mu to da a pevne dufam, ze nas vezmu aj na babyfit (cvicenie s babatkami) - mam dojem, ze im to velmi prospieva.

Babule - spominali ste tu tusim aj golface. My mame 3kombinaciu Teutonie, sportak je vsak na cestovanie privelky - viete poradit nejaky lahky, skladny a dobry golfac?
A - uz davate malym aj lepok? Ako vlastne papate? Rano prso, desiata ovocie, obed zeleninovo-masova kasicka a olovrant s vecerou prsko, alebo uz olovrantujete kasu? Mne to totiz nie je uplne jasne s tou kasou. Kupovane sa nedoporucuju (aby som citovala jankusramku - su sladke ako "hovno z nutrie" 🙂 a tym padom ake kase? Mama mi vravela, ze ona varila klasicku ovsenu kasu vo vode, potom pridala sunar a dala do flase. Myslite, ze sa s tym moze zacat uz takto skor? A pridavate do jedla aj olej? Mam taku knizocku (Varime pre dojcata) a tam pisu, ze sa nema davat do 8.mesiaca olivovy olej, (lebo obsahuje peroxidy ci co) ale iba olej z klickov. Za to tam davaju pomarancovu stavu uz od zaciatku - co som myslela, ze je alergen. Vsade pisu a hovoria inak 😕

veve10
31. jan 2011

@jankasramka super fotky s malym 🙂)) A straaaasne zavidim ten kratky rukav - tu je kosa jak na Sibiri. ☹
@katulkaaaaaa my sme tiez casto v noci hore, tiez len cucne a spi a tiez reve jak tur, ked mu skusim dat dudel. A tiez neviem, ako ho odnaucit - este mu ani zubky tusi nejdu a takto sa budime uz vyse mesiaca ☹
@majka35 ja mam zas opacny problem. Kedze v noci malo spim a cez den mi spat nejde, tak som uplne rozfrckana a chudnem (a k tomu jem vsetko). Minule som skoro odpadla, ked som sa postavila na vahu - 48,5kg - za mesiac som sla o 3kg dole. Rit nemam uz vobec ziadnu a nohy ako sparatka. Chce to seriozne zacat s posilovnou, lebo za chvilku budem vyzerat ako 12 rocne dieta s vraskami a kruhami pod ocami 😅 To tiez nie je nic moc.

majka35
31. jan 2011

@veve10 som sa nasmiala, no ale aj tak sa msím priznať, že ti závidím, radšej by som jedla a jedla s tým, že môžem priberať ako nemôcť jesť, lebo sa už ani do kresla nezmestím

alure
31. jan 2011

@majka35 deri...čo??? ty kokso z matiky som bola vždy úplne mimo,našťastie som si už na strednej vybrala AJ a tak som matiku mala len prvé dva roky a potom free 🙂
@danulka3 zapísané,a ak máš po ruke meter tak aj pás v cm 😉
@veve10 ja mám tiež do auta a na cestovanie ťažký kočík ale pár strán dozadu,je zopár dobrých tipov aj ja som sa chcela inšpirovať ale mm už vybral na leto tento :
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2804...
čo sa týka kašičiek,tak áno sú sladké ale nájdeš v obchodoch aj nesladené ryžové,len to treba poriadne preskúmať že ktoré...a tie potom dávaj na večer pred spinkaním (tuším sa volajú kaše na dobrú noc) Ak si už začala s príkrmami,tak lepok pridaj čo najskôr kým kojíš,vtedy sa lepšie vstrebávajú nejaké látky.Či už dáš nejakú piškotku,alebo rohlík žužlať do ruky nič by sa nemalo stať...
a ti poviem teda že máš riadnu podváhu 😉 akú máš výšku ak sa smiem opýtať ?

danulka3
31. jan 2011

@alure odmerané pás 101cm ☹ ale merám to cez pupok,nie ako hovorila Akkika,takto sa mi to lepšie zapamätá.Mám,čo robiť!!!!mm som povedala,že ak do konca marca neschudnem pod 70kg,tak sa žiadna dovolenka nekoná,takže vo vlastnom záujme musím začať konať.

danulka3
31. jan 2011

@majka35 Tak ja som asi zvláštny prípad,mňa matika vždy bavila,ale teóriu sa učiť,to je dobrý magor,veď ke´d vypočítaš príklady,tak je jasné,že to ovládaš 😉

21
31. jan 2011

aj my na porovnanie...

majka35
31. jan 2011

ja sa ani nemeriam, nemám odvahu, som stretla svoju bývalú lásku, tak mi mierne naznačil, ako som sa zaguľatila 😕

danulka3
31. jan 2011

@veve10 Tak ty si jedna z tých šťastnejších,čo pri kojení chudnú,ja sa tiež zastavím až večer,kedže spinkáme po pol hodinke,ale vtedy zjem všetko,čo nezje mňa a to je chyba.

akika722
31. jan 2011

@jankasramka bože aky ste krasny,malemu sa hrozne pačilo,bude po mamine 😀
@majka35
@katulkaaaaaa že pribrala som,...a @alure že aky kolačik som upiekla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a čauteee
boli sme u dr,že malemu ide krv z nošteka a že pri kašlani píska že je ok 😲 vysledky v poriadku,hrdlo čisteee,vraj pre zubky

majka35
31. jan 2011

@danulka3 jéminenky, tak to teda si zvláštny prípad 😀 aj ked sa mi stáva, keď vypočítam nejaký ťažký príklad, tak som taká "vzrušená", že sa mi to podarilo a chcem další a ďalší počítať 😅

majka35
31. jan 2011

@akika722 no ahoj moja škaredá, tučná, stará bosorka 😀 😀 😀 keď vidím tvoje fotky tak ti mám chuť vynadať, že sa sťažuješ 😀

chválabohu, že malý je v poriadku 🙂

akika722
31. jan 2011

@katkavv
@seagull2404 kraaaasne foto 😵
@mirmaj daj link na to tarhonove rizoto niekde mi zmizlo a zajra chcem variť 😠 😀
@21 gratulujeeeeem

alure
31. jan 2011

@akika722 no a to som si vybehla do obchodu po ingrediencie 😀 😀 😀 ale mala som chuť niečo tým mojim chlpaom pripraviť,aby som aj ja mala motiváciu dnes pred cvičením 😝
Tak hlavne že je dýchanie čisté..ale tá krvička ma prekvapuje.Inak Denis po tých pár dňoch bojovania pri podávaní liekov a kriku včera normálne zachrípol 😲 ani plakať nevie a keď sa na niečo čertí tak ledva z neho vyjde hlások 😢

seagull2404
31. jan 2011

ahojte, mi napadlo, ze mam v PC ulozenu 28dnovu detoxikacnu dietu a tak si hovorim, ze ju skusim, asi pritom umrem od hladu, ale sak co, vyskusame

@majka35 ze aka motivacia 🙂
@akika722 som este nepocula, ale nech je to rychlo prec, a ku komu v TV chodite?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre