♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kila
24. júl 2010

Ahojte! Stále som celá! Ešte vydržať týždeň a potom som aj za pôrod. 😀 Meno stále nemáme, ale rozhodla som sa, že keď manžel stále nemá čas sa o takýchto "nedôležitých" veciach porozprávať, tak bude sa volať bábo tak ako chcem ja a bodka. Veď mňa sa budú pýtať nie jeho... 😝 😝 😝

gabusssa
24. júl 2010

Ahojte spoluterminovky. Chcem vám len oznámiť, že síce som tu s Vami dávno nebola, predvčerom sa mi trošku skoro v 37.týždni narodil chlapček Paľko. Mal 3250 g a 48 cm. Držte nám palčeky lebo síce je dosť veľký, včera sa u neho začali problémy s pľúckami a momentálne je v inkubátore. Včera to bolo aj dosť zúfalé, ale dnes sa už malinký cíti mierne lepšie. Paľko je veľký bojovník a čoskoro bude pri maminke a tatinovi. Skorší pôrod bol v dôsledku infekcie spôsobenej baktériami v plodovej vode. V živote by ma nenapadlo, že takéto niečo je. Ja som bola presvedčená, že ja budem rodiť načas, dokonca po termíne...No a ono to vyšlo inak 🙂 Ale nechcem nikoho plašiť, nebojte sa, všetko u Vás bude tak, ako má byť.

kila
24. júl 2010

@gabusssa, držte sa! A gratulujem a prajem veľa zdravia! 😵

groka
24. júl 2010

@gabusssa gratulujem a neboj,zvladnete to

akika722
24. júl 2010

@gabusssa gratulujem,nech je maličký v poriadku 😉

gabusssa
24. júl 2010

Ozaj ešte jednu informáciu, ktorá Vás určite zaujíma tiež...pôrod bol veľmi dobrý, o pol deviatej som došla do pôrodnice a o jedenástej bol Paľko na svete...Zatlačila som raz a potom druhý a podarilo sa. Želám všetkým taký rýchly priebeh..🙂

lennkka
24. júl 2010

ahojte som tu nova vie mi niektora z vas povedat ake veci potrebujem do porodnice v partizanskom?

vladka84
24. júl 2010

@gabusssa gratulujem, nech ste skoro vsetci spolu... baby, tak takyto porod budem mat aj ja... myslim taky rychly, kazdy den dohovaram brusku, ze ked pride cas, nech sa rychlo tlaci za svetlom 😀
aj carmen gratulujem... ved my sme aj cakali, ze to uz na nu priiiide, vsak?
jooj, ako vam je dobre...my este mesiac (aj viac) pred sebou....

akika722
24. júl 2010

@lennkka ahoj vitaj medzi nami tak o Partizánskom neviem,ale myslím že to čo do každej nemocnice...základné veci pre seba ako pyžamo,hygienické potreby,...myslím že rozdiel je len v tom,že niekde ti šaty pre bábo dávajú automaticky a niekde si musíš doniesť svoje...tak možno to navyše...
kedy máš termín?

akika722
24. júl 2010

@vladka84 prajem ti taký rýchli pôrod,všetkým... 😀
len nech to už máme za sebou 😅

lennkka
24. júl 2010

dakujem ....termin mam 26.8

akika722
24. júl 2010

@lennkka no neviem či som s niečim pomohla 🙂 ...
možno sa tu nájde niekto kto tu nemocnicu pozná

lennkka
24. júl 2010

hadam ano lebo tu byvame asi rok a velmi to tu sama nepoznam tak by sa mi nejake tie rady zisli

akika722
24. júl 2010

@lennkka skus si dať pôrodnica v partizánskom možno sa dozvieš niečo aj odtiaľ 😉

akika722
24. júl 2010

@kvietok121 a ty si sa kde stratila???

lenadka
24. júl 2010

@gabusssa gratulujem k rychlemu porodu a malemu chlapciatku! Nech je cim skor pri maminke a ockovi doma 😵 😉

lennkka
24. júl 2010

@akika722 dakujem vyskusam dufam ze sa dozviem

vladka84
24. júl 2010

u nas bola inak tiez riadna burka v noci, aj teraz je tak pod mrakom a trosku fuka, ale neochladilo sa velmi...dufam, ze tak vydrzi aspon 3-4dni, ze si poupratujem a podokoncujem vsetko, v tom teple neurobim nic...
dnes sme postavili postielku, jupiiii 🙂
idem este zotriet dlazku, mala prisla z vonku a doniesla aj kopec piesku, tak sa citim ako na plazi 😀

vladka84
24. júl 2010

teraz som si este spomenula, ako mi vcera moj doki povedal: no, mame este pred sebou krasnych 7 tyzdnov... si robil srandu, hejze? 😨 tym cislom aj privlastkom 🙂

liba78
24. júl 2010

Ahoj bambulky... je vidno že sa ochladilo a každá niekam vyšla von, poprípade začala nejakú prácu 😉 ja som bola s mm u môjho tatina a teraz idem baliť Kubíčka. Ide na týždeň do tábora. Takže zajtra nás čaká cesta T.Teplice - Brezno /nejaké dedina za/ Inak si tiež užívam ochladenie na cca 20 C a vetrám, vetrám, vetrám 😀
@gabusssa gratulujem k chlapcekovi, super rýchly pôrod a tiez taký chceeeem. Ale ak môžem vybrať tak bez komplikácií. Pali je určite veľký bojovník, takže zvládne všetko. Len by ma zaujímalo, na tú infekciu prišli na poradni, alebo až pri predčasnom pôrode ktorý vyvolala ? Dá sa tomu predísť ?

mirkapal
24. júl 2010

@gabusssa Aj ja sa pripajam, blahozelam k Palkovi a nech sa rychlo uzdravi! A porod bol teda naozaj rychly. 😉

akika722
24. júl 2010

@liba78 my ešte stale 26 stupnov no aspoň že je pod mrakom

liba78
24. júl 2010

@akika722 no vidíš, 26 je už menej ako 34 😉 neboj este to pôjde dolu 😉

akika722
24. júl 2010

@liba78 už to ide pomali.dokonca cítim čerstvy vzduch a pršííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí už asi 30sekund 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evanns
24. júl 2010

@gabusssa gratulujem!!! a prajem velmi vela zdravia 😉

katulkaaaaaa
24. júl 2010

ahojte baby teraz sme sa vratili z grilovacky,zase mam bolesti uz 4 hodiny v kuse...tak som zvedava co to zase je,zatka ani voda neodisla,tak nezostava nic len cakat... ☹ idem hodit sprchu a uvidime,preco sa ten porod nemoze spustit tak ze by sme mali istotu ze teraz je to ono???? 😝

liba78
24. júl 2010

@akika722 no vidíííš, už bude aj tebe lepšie 😉

maculienka123
24. júl 2010

@gabusssa gratulujem k syncekovi,urcite je to bojovnik. a zacali ti bolesti len tak zrazu?

akika722
24. júl 2010

@liba78 😀
@katulkaaaaaa takže si dalšia v poradí?predsa sa stretnete s carmen v nemocnici??? 😀 😀 😀
nech ti to dobre dopadne keby niečo 😉

katulkaaaaaa
24. júl 2010

@akika722 dakujem,ja uz fakt neviem chvilku sa mi zda ze toto uz musi byt ono a za chvilku si nejsom ista nicim...sprcha hotova,taska zbalena,ostava uz len cakat ci to vypukne alebo zaspim 🙂 uz to trva tyzden tak by to mohlo byt ono konecne-dnes ma mm meniny dostal by krasny darcek 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre