♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
30. júl 2010

@akika722 o zmrzlinke ani nehovor na tu sa tiez tesim

vladka84
30. júl 2010

v noci odchadzal mm do Rakuska, tak si nastavoval budik na 1hod., cely vecer sa chudacik stazoval ako skoro musi vstavat,ze sa nevyspi a podobne, pritom uz pred 20hod. lezal vyvaleny pred telkou, lebo ved si musi oddychnut predtym... tak som ho budila, ked mu zacal zvonit budik, lebo som samozrejme nespala, ked uz konecne zaspim, tak sa zobudim na kazde suchnutie... a on sa ma pyta: preco nespis? sa ti nechce? no tak ma vytocil 😠

akika722
30. júl 2010

@katulkaaaaaa tak môj by nevydržal s bruchom ani mesiac on je takyyyy unavenyyyy staleee 😖
@vladka84 vraj prve mesiace by sa nemala preto lebo obsahuje vela vitaminu A a vo velkom množstve je toxicky v teho..to som čitala niekde...ale to len pre prve mesiace kym sa babo vyvija

kvietok121
30. júl 2010

@lucia20 trosku si oddychni a ono to hadam prejde

kvietok121
30. júl 2010

@vladka84 provokater jeden

akika722
30. júl 2010

@vladka84 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@liba78 ja som mala tento problem asi prve tri tyzdne co som brala zelezo,ale potom sa o upravilo-treba jest popritom vela zeleniny a ovocia,sem tam mliecne vyrobky(nie hned po uzity potom ze sa nevstreba)mne toto pomohlo...zelezo beriem uz asi 6 mesiac

kvietok121
30. júl 2010

ako sme sa pustili do tych nasich milacikov 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
30. júl 2010

@liba78 aky druh použivaš s akym nazvom...to železo

akika722
30. júl 2010

@kvietok121 tak im treba 😀 😀 😀

vladka84
30. júl 2010

@liba78 ved aj mna, tiez mi doki povedal, ze to mozem kludne vynechat, mam brat rano a vecer... neberiem to vobec pravidelne, to by som sa asi nevy.... ked je najhorsie, dam si melon a zapijem ho kavou 😀

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@vladka84 😀 😀 😀 jasne nam sa normalne nechce spat,sak naco nie???aj moj ma taketo hlasky

kvietok121
30. júl 2010

@katulkaaaaaa @liba78 ja som bola zase uplne vyjavena ze som zelezo nebrala pretoze od mala som bola chudokrvna .... a teraz ze mam krvny obraz dobry ... neviem preco

vladka84
30. júl 2010

ja mam Sorbifer Durules

kvietok121
30. júl 2010

@akika722 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

carmenn323
30. júl 2010

IDEM UMYVAT OKNA 😀 😀 UZ MAME PAPIEROVACKY VYBAVENE PEDIATRICKA HOTOVA AKY JE MALI CULI 😅 TAK SI PRECTAVTE ZE MALI MI VYDRZAL 7H LEBO SOM HO NEMOHLA BZOBUDIT TAK TVRDO HAJAL TAK SME SLI VYBAVOVAT A POTOM NSI VYXTIAHOL OBYDVE PRSIA 😉 TAK IDEM SI POROBIT OZVEM SA NESKOR 😵

akika722
30. júl 2010

@liba78 pri prvom som mala aktiferrin velke čierne teblety tie mi spôsobovali problemy a teraz mam sorbifer durules a tie pohoda

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@vladka84 ti kokso tak to uz je aka kombinacia? 😝 by som sa vy... z podoby 😀 😀 😀 inak baby ja mam prave poslede dva tyzdne iny problem mna stale prehana,aj zo sucheho chleba,a to beriem zelezo rano aj vecer...ze by som sa tak dlho cistila pred porodom?mozno som ,,iny" druh 😵

kvietok121
30. júl 2010

@carmenn323 ste sikovni ked to stihate

vladka84
30. júl 2010

@carmenn323 neprovokuj nas!!!! 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@carmenn323 pocuvaj neprovokuj 😝 to kde take dobre deti maju?ak v skalici idem tam uz teraz aby na mna zostalo 😀

akika722
30. júl 2010

@carmenn323 no ty si fakt nejaka hyperaktivna 😀 😀 😀
a maly no super na jednotku 😉
aj ja chcem také dieťa 🙂 🙂 🙂
dlho drži drobček maly 😉

vladka84
30. júl 2010

@katulkaaaaaa ani klystir ti nemusia dat 😀

gagarinka
30. júl 2010

Ahojte. Trosku sme sa poponahlali a od 25.7. mame na svete nasu Julinku s mierami 3800 g a 50 cm. Narodila sa sekciou v spinale, presne o 2 tyzdne skor, lebo sa mi zacala uvolnovat vnutorna jazva po prvom cisarskom, tak sa lekar bal, aby to nepovolilo, kedze na ultrazvuku Julka vychazala 4-kilova 😅 Od vcera sme doma a zatial sa len kojime, prebalujeme a spime. Ale prevaznu vacsinu casu zaberie kojenie, kedze mala je hrozny hlados 😅 Este ze je muz doma a venuje sa starsiemu synovi, inak si to neviem predstavit, ako by to vyzeralo 😅

Kolko deticiek medzicasom pribudlo?

vladka84
30. júl 2010

booze, klistir... aka tvrdka 😕

liba78
30. júl 2010

@akika722 aj ja mám ten, ale pohoda je niekde inde 😠 hlavne mám vždy pri hm... pocit že už porodímmm 😠
@carmenn323 teda mamina, ja ťa obdivujem, kde v pôrodnici dobíjajú ženám baterky ? 😉

vladka84
30. júl 2010

@gagarinka gratulujem 🙂

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@vladka84 néé na ten ja sa tešííím 😀 inak baby najlepsie na mojom prvom porode bolo ze mm cakal na chodbe mne dali klystir,a poslali ma na wecko...a ked som bola v tom najlepsom pustili za mnou mm do izby...vsade smrad,okno zavrete,toaletak nikde...tak mm mi ho musel priniest...vtedy som povedala ak prezil toto tak uz spolu ostaneme navzdy 😀 😀 😀 😀 😀 doteraz sa na tom smejeme

akika722
30. júl 2010

@liba78 ktory s tych dvoch maš?či už si skušala obe???

liba78
30. júl 2010

@gagarinka ahoj, tak ďalšia augustovka už má miminko. Gratulujem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre