♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
30. júl 2010

baby co ste boli po sekcii.... ja som chcela ist do celkovej, ale kedze sa s malou moze hocico stat, som rozhodnuta pre spinal, aby som ju videla, ale toho pichnutia do chrbtice sa nenormalne bojim...... 😖 auu.. boze jak ja by som isla rodit normalne...

lucia20
30. júl 2010

ozaj, ake mate velke jazvy po sekcii??? a na akom mieste sa robi??? ked vam tie jazvy vybledli su malo viditelne?

lucia20
30. júl 2010

a este cosi ma napadlo... nebali ste sa, ze spinal nezaberie??? a kedy vam dali termin porodu?? pri sekcii myslim. kolko pred sekciou vam povedali kedy to bude?

carmenn323
30. júl 2010

@katulkaaaaaa moja beriem reklamaciu kludne ak bude zli ja mu dam cecek a bude klud kludne ti ho vychovam na takeho anielika ako mam ja 😀

carmenn323
30. júl 2010

@akika722 moja inak ak dobra registrujem uz si aj ty porodila dievcatko ze???GRATULUJEM 😵 No ved to ty musis vediet ci aj v TN 😀 😝

lucia20
30. júl 2010

@carmenn323 neviem ako si to myslela, mozno inak ako som pochopila, ale akika este neporodila.. 😖

mirmaj
30. júl 2010

@akika722 všetky sme ti hovorili, že ako neskoro ti planujú sekciu, až na termín ale ty asi aj tak skôr porodíš ako ja 🙂 🙂 dnes mi pôrodník povedal, že si myslí, že to bude až na termín alebo skôr až po termíne, takže ja budem asi prenášať nejaký ten dník 🙂

carmenn323
30. júl 2010

@lucia20 😀 😀 😀 no ale pridavala sem niaku fotecku miminka dievcatko v takom overaliku s uskami tak teraz som fakt nepochopila 😅 no pekne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirmaj
30. júl 2010

@kvietok121 no 6 dní mam do termínu, ale na pôrod to nevyzerá 😢 mám pocit, že tie babätka si z tých termínov robia dobrý deň 🙂 rodia baby čo majú termín okolo 20.8 a my čo mame par dní do termínu sme všetky tu 😀 😀

carmenn323
30. júl 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak teraz mam riadny zachvat smiechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia20
30. júl 2010

@carmenn323 myslim, ze nie, teraz som normalne v pomykove... lebo sekciu ma mat buduci tyzden... vcera vecer som s nou pisala a nechce sa mi verit, ze par hodin po sekcii by bola uz na nete. :D

carmenn323
30. júl 2010

@gagarinka Gratulujem k princeznicke 😵 teda porodila si??? 😀 😀 😀 radsej sa uz spytam lebo nestacim vas docitat 😀

vladka84
30. júl 2010

@carmenn323 akkika pridavala fotku svojho synceka, ked bol malinky, ukazovala nam ako sa straaaasne tesil, ked ho obliekla do ruzoveho 😀

lucia20
30. júl 2010

@carmenn323 😀 😀 😀 😀

carmenn323
30. júl 2010

😀 😀 😀 ok ide ki kamoska robit nechty to je luxus az do domu 😀 😵

liba78
30. júl 2010

@carmenn323 páni, to sa niekto má ... to má skalica ako popôrodný bonus ?

liba78
30. júl 2010

@mirmaj no, vraví sa že dievčatká sa viac prenášajú ako chlapci. Švagriná prenášala dcéru 12 dní... 😝 ale dnes som sa bavila s jednou babkou a tá hovorila, že najlepšie na rozbehnutie pôrodu je okúpať sa v teplej vode.
Ale vraj len pod dozorom, lebo my slony sa ťažko vyhrabeme samé z vane, keby nám bolo zle. Takže počkať na dozor 😉 😉 😉
No, ja sa okúpem až neskôr, zatial mám čas.. 😝
@akika722 ja by som si dala ten vodový, smotanové mám, ale vodový 😅 😅 😅

vladka84
30. júl 2010

zjedla som polku melonu, fakt! dufam, ze kym pojdem do postele, tak ho vycuram, lebo inak ma caka super noc... 😀

liba78
30. júl 2010

@vladka84 verím ti, ja som dnes kúpila melón synovi 😝 , len ho nejak nemal chuť vyskúšať /možno by teraz mal, ale už nieje 😝 😝 / ... veď čo ho nechám pokaziť ? 😀 😀 😀

akika722
30. júl 2010

@lucia20 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 JA SOM CELAAAAAAA
to sme sa minule smiali že syn mal byť dievčatko tak všetko ružove bolo nachystané a ten overalik to som ho navliekla nech aspon na fotke mam dievčatko 😅 no nepačilo sa mu to 😅
jasne že nechodil v ružovom to len kvoly fotke 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
30. júl 2010

🙂 som sa vyspala,navecerala a co teraz? 🙂 mala pozera rozpravku,mm na futbale...dala by som si melon,mnam mi tu chute robite

akika722
30. júl 2010

@lucia20 neboj sa spinalu.ja som necitila vobec nič ani vpich babo vidiš hned a nedostanu sa mu do telička bludy ako pri celkovej...
kojiť sa da ako po normalnom porode,jazva je malička že bikinovy raz jeden steh dlhy ako jazva-ak chapeš ako to myslim,nie je ju takmer vidno a neboj oni počkaju kym zaberie
ja som sa bala tak som ich prosila nech ma aspon 5 min štipu do brucha či nahodou 😀

akika722
30. júl 2010

@mirmaj no tak dufam že do toho terminu vydržim keby to na mna prišlo teraz no neviem neviem... 😲 😲 😲
alebo žeby sme rodili naraz???to by bola sranda.obe v deň terminu 😀 😀 😀

akika722
30. júl 2010

@katulkaaaaaa tak tebe je hej ked možeš pri malej spať...to ja by som nenašla bud syna alebo byt pokope...alebo ani jedno 😖

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@akika722 neboj aj ti to tak budes mat,Viki uz je velka slecna,ona aj poobede mi povie mami bez si lahnut a hra sa pri mne 🙂

akika722
30. júl 2010

@katulkaaaaaa no vymenim na tyždeň s tebou 😅
a mne povie máma nehajaj pod hjat s Patim 😖 a hrame sa 2 min a už ho to nebaviii ☹

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@akika722 aj ja som si uzila s viki,to uz preto ze ma 6r,sa sama naje,zahra,zuby umyje na wecko ide...no hotova dama,sa desim niekedy toho aka je samostatna a ze ma vsetko s malinkym caka odznova,sme si s mm odvykli 😀 prikladam fotku z dneska pozri aka je dlha....sice ja sedim na sedacke,ale aj tak je to moja stonoha 😝

akika722
30. júl 2010

@katulkaaaaaa tak to je už fakt velká kočka,no zlatučké ste obe...
ale zvyknešno nemáš na vyber 😀
ved maš pomocničku 😀

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@akika722 dakujem ja si tam pripadam uz dost desne,pigmentove flaky cez celu tvar,tvarim sa znicene akoby som nieco robila 😝 kde su vsetky baby spia ci rodia?

akika722
30. júl 2010

@katulkaaaaaa ja nevidim ani jednu chybyčku,vyzeráš vyborne...no neuveriš ale aj mne to napadlo-kde su ostatne...po obede som nestihala čitať a teraz....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre