♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tiffanka
6. aug 2010

@denisocka Jéé gratulujem ! 🙂 Nech sa vám darí 😉

kvietok121
6. aug 2010

@katulkaaaaaa aj u nas uz hrmi, normalne tma

kvietok121
6. aug 2010

@denisocka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

tiffanka
6. aug 2010

@denisocka aký bol pôrod? 🙂

alure
6. aug 2010

@denisocka
waw denisočka gratulujem a prajem veľa veľa mliečka a skoré zotavenie. Samozrejme potom čakáme nejaké podrobnejšie info. Chcela som kuk aj na rodinke,či je niečo nové,ale nejde mi načítať stránku :(

katulkaaaaaa
6. aug 2010

@denisocka gratulujeme 🙂

evanns
6. aug 2010

@denisocka ciiii...gratulujeeeeeem...cakame blizsie info (vaha, dlzka, priebeh... 😉

21
6. aug 2010

@denisocka , veeeeeeeeelaaaaaaaa zdravia a malo placu...

denisocka
6. aug 2010

od 2:00 slabe bolesti, o 5:00 krvava hlienova zadka,bolesti presli,o 7:00 som s obcasnymi bolestami dosla na porodnicu,pasy slabota,na 3cm otvoren,o 8*00 oxytocin a buscopan a nato amen kontra brutalne! Hruza a o 9*00 ze rodime! Bez nastrihu,jupi,na 2 kontrakcie .

vladka84
6. aug 2010

@denisocka gratulujem, tak to je super, este vcera si nam tu pisala a dnes uz mas Tobiho pri sebe 😉
@tiffanka dakujeeeem, a nebol ani drahy (cela trojkombinacia s dovozom za 337 EUR), tak som nezruinovala nas rozpocet 😉 preco ides sekciou?

tiffanka
6. aug 2010

@vladka84 kvoli ociam... mam dost porusenu sietnicu, voperovane šošovky a okko sa mi nemôže namáhať ☹

vladka84
6. aug 2010

akoze ten kocik nebol drahy... ten sen sa odvijal od vcerajsej radosti a mala by som to asi zrealizovat nazivo taku ukazku kocika a mozno na tom este nieco zarobim... 😀 😀 😀

vladka84
6. aug 2010

@tiffanka ale to ti dost neskoro naplanovali, ci? to nuz by si bola v 41tt?

kvietok121
6. aug 2010

@denisocka tak to je super denisocka tak uz sa mozes vytesovat

kvietok121
6. aug 2010

baby u nas je normalne cierna tma

vladka84
6. aug 2010

@kvietok121 ani nehovor, to mozem cakat, ze poobede bude u nas takto? zatial este sem tam vykukuje slniecko...

kvietok121
6. aug 2010

@vladka84 no normalne som povypinala vsetko z elektriky aj notebook mi ide na baterku uplna tma, ale este neprsi len sa blizka z kazdej strany

tiffanka
6. aug 2010

@vladka84 nie nebola, to mi len kôň takto vyrátal 😀 nechápem

tiffanka
6. aug 2010

už aj k nám ide čierňava... ☹

kvietok121
6. aug 2010

@tiffanka @vladka84 uz leje

evanns
6. aug 2010

@denisocka tak super...neboli "svadleny" 😀 a si v spisskej rodila?

liba78
6. aug 2010

@tiffanka tak si užívaj slniečka ešte chvíľku 😎 😎 vraj má pršať na celom území ☹
@denisocka gratulujem, tak vidíš ako rýchlo si sa dočkala. Napíš aj podrobnosti, sme zvedavé 😉

liba78
6. aug 2010

@denisocka teda, už vidím tie podrobnosti... Tak to nabralo spád až na konci. No šikovná maminka.

vladka84
6. aug 2010

@liba78 kde vidis podrobnosti? ja nevidim 😖
no tak dufam, ze u nas bude takto liat az vecer, este mam este mam ist poobede odviest Emku bratovi, koncia jej prazdniny u nas...

vladka84
6. aug 2010

som sa zakoktala.. 😀 😀 😀

liba78
6. aug 2010

@tiffanka u nás leje od noci. Začalo tak o 2-hej a odvtedy litre a litre vody. Ešte aj na cestách je to zlé. Dobre že dnes nikam nemusím, ale chcela som ísť pozrieť aspoň do Omšenia. Ale asi nee 😒 Moji chlapi sú od včera rána v Štúrove a tam im tiež dnes začalo liať. Ešteže majú sebou dvd. Inak by sa v tom karavane zbláznili. 😒 ÁAAle tatinko si poradí...

liba78
6. aug 2010

@vladka84 už vidíš, na tejto stranke hore

alure
6. aug 2010

@denisocka
dala som tvoj odkaz aj na rodinku,nech sa potešia aj ostatné maminy. Super že to išlo tak rýchlo a bez nástrihu. Ešte som nikde nenašla miery...tak potom šup sem s nimi ....všetko dobré moja

vladka84
6. aug 2010

@liba78 ahaaa, vidiiim.... 😵
no tak to je super, ako pozeram, vacsina ma celkom v pohode porod, celkom rychle a bez vacsich komlikacii... dufam, ze to takto bude u vsetkych augustoviek 😎

kvietok121
6. aug 2010

sledujem debatu na TA3 o materskej a rodicovskom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre