♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
13. aug 2010

@21 to prejde, neboj sa to je tou velkou zmenou

21
13. aug 2010

@kvietok121 , este ray, dakujem!

kvietok121
13. aug 2010

@21 nemas zac, hovorim len pravdu

vladka84
13. aug 2010

@21 tak to som pri Timke nemala, sice som bola "vyhukana" ale asi sa mi rychlo dali hormony do poriadku... tak ti drzim palce, nech to rychlo prejde, asi by ti pomohlo, keby si sa mohla poriadne vyspat, malicku aj chlapcov nech ti niekto vezme, aj kazdy den aspon na hodinku.

21
13. aug 2010

@vladka84 ,nema kto-mm je stale v praci-mal dovolenku, tak teraz mu pridali, mama je 49km od nas a svokrovci tiez-ti by si aj tak chalanov nezobrali... A stari rodicia aj tak pracuju...

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
13. aug 2010

@21 len sa pekne drzkaj neboj to zvladnete

memory97
13. aug 2010

@21 ibalgin ti nezabral? Neporadim ti, mne po porode hrozne opuchala 1 noha a po 2 tyzdnoch to samo od seba zmizlo... lekary ti na to nic nedali?

@kacena4 hlane, ze ste obe v poriadku, mala je rozkosna🙂

@mirmaj aj ja som mala menej mliecka, ked sme prisli z nemocnice, ale uz je to v pohode. Ja si davam este k tvorbe mliecka meltu alebo caro. A este je dobra na tvorbu mliecka polievocka z mrkvy.

vladka84
13. aug 2010

@21 tak potom sa niet co cudovat, je to zaberak nielen fyzicky ale hlavne psychicky, starat sa o 3 deti po tazkom porode... ale neboj, raz sa to musi ustalit, tak len pevne nervy a oddychuj kazdu volnu chvilku 😉
inak, ja sa tiez toho trosku obavam, predsa len, teraz uz nebudem len ja a babo, bude tu aj Timka, ktora ma tiez svoje "poziadavky", a nerada by som bola, keby mala pocit, ze je odsunuta na vedlajsej kolaji... preto by som bola rada, keby som bola z porodnice doma este v case, ked bude mat mm dovolenku, aby sme sa nejako prestriedali...

vladka84
13. aug 2010

@memory97 ja som pocula, ze aj bryndzova polievka - aj ked neviem, ci je bryndza prave vhodna? 😲

21
13. aug 2010

@lucynocka , mm robi na smeny, ked je doma, tak veeeelmi pomaha... No teraz je furt v praci... Hnusaci, vobec im nedoslo, ze ho potrebujem, aj ked uz nema dovolenku??? 😠

ladena
13. aug 2010

ahojte,no takže v pondelok už na príjem a bude vyvolávanie porodu aaach joj 😖
a dnes monitor uplne vporiadku ,hybal sa ale von sa mu nechce stále 🙂

21
13. aug 2010

@memory97 , to ma v podstate chytilo az vcera, nebola som u dr. Ani neviem, kde by som s tym mala ist...

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladena
13. aug 2010

no môj ma dovolenku teraz dva tyždne,a než porodím aj mu skončí 😀 drobečkovi sa nechce von asi nam to robí naschvál..... 🙂

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
13. aug 2010

@ladena takze buduci tyzden alebo cez vikend dalsie babenko

ladena
13. aug 2010

@lucynocka to ano,čo už narobíme nejak to zvládneme 🙂
nech vám to aspoň vyjde krásne 🙂

ladena
13. aug 2010

@kvietok121 to už snád bude lebo sa zbláznim ,nohy mám jak balony a to dlhéééé čakanie 🙂
vám to aspoň vydráždili tými zátkami ale u mňa sa vôbec nič nedeje 😀

21
13. aug 2010

Moj mm mal dovolenku na termin podla sona aj podla vypoctu, a kedze sa narodila skoro na den podla vypoctu, po porode moc s nami nepobudol... 😢

ladena
13. aug 2010

@21 to si neviem predstavit ako to suprovo musíš zvladat s tromi detičkami 🙂 no to je niečo s tymi dovolenkami 😒

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
21
13. aug 2010

@ladena dakujem, chalani pomozu, obcas sa hadaju, biju, ale da sa.

@lucynocka moj mm taketo veci zvlada uplne v pohode, nechala by som ho aj s malou niekolko hod, vobec by som sa nemusela bat, iba by som musela dohliadnut, aby chalani brali svoje lieky...

21
13. aug 2010

ze moj mm... 😀 😀 😀

21
13. aug 2010

Zienky koncim, mala sa po 3 hod budi a mna boli chrbat...

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
13. aug 2010

@ladena ale ci to pomoze to teda neviem

ladena
13. aug 2010

@lucynocka neboj dáš mu inštrukcie a zvládnu to v pohode a malá mu určite poradí tatkovi je chytra,deti majú viac rozumu než dospelí....to poznám od krsnata a synovca 😀 😀

ja mám obavy ked nechám mojeho samého doma ako dopadne byt ked sa vrátim z porodnice teraz mám všetko vygruntovanééé to si potrpím a on sám doma 🤐 😕

ladena
13. aug 2010

@kvietok121 no snád ano ,určite sa vypýta von sám 🙂 ten náš asi trucuje 😀

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre