♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
19. aug 2010

@estterka tak casto tlaci a nie a nie ist von, nechapem ho ved vonku je tak krasne

kvietok121
19. aug 2010

@kikuska25 ano ma valibuka myslim ze 3800, podla mna zajtra by sa uz mohla ozvat, tak vam urcite napise

kvietok121
19. aug 2010

vcera som ucila mm ako vam da vediet, ze ako sme na tom ale k mojmu notebooku sa dostane asi az v pondelok, skusim mu to este pripravit aj na jeho notebooku a to by vam mohol napisat uz cez vikend ak by uz bol matejko von

evitkamalicka
19. aug 2010

@memory97 poslucha, len ja mam deticky dve a obom sa treba rovnako venovat a pravdupovediac, chodim viac do sukromnej

kvietok121
19. aug 2010

baby dnes na uklunenie mi prisiel balicek ktory mi mal prist uz pred dvomi tyzdnami ale dnes prisiel vhod ... velmi sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

lulu4
19. aug 2010

@kvietok121 ahoj ak mas tie vytoky pocas celeho tehu tak to plod. voda nebude urcite ale mne sa zda ze mam toho trolilinku viacej toho vytoku kazdy den aj sa ma v pond. na sone pytala ako som na tom s vytokmi lebo zevraj uz mam podla sona menej plodovky co je vsak uz na 39tt normalne zevraj... tak sa neboj oni by to zistili ak si bola na sone tam vidno kolko mas plodovky...co sa tyka tych bolesti v podbrusku ja ich mam tiez niekedy take otrasne a nie a nie prejst ale u mna sa zatial hlavne na vecer prejavovali a ako opisujes tuto noc tak aj u mna bola otrasna som uz cakala co sa bude diat som chodila na wc ako sialena po dlhom case co nechapem lebo som tolko nepila a ledva som sa uz z postele dvihala a hlavne som take akoby krce dostavala do lonovej kosti vlavo bolo to otrasne ani opisat to neviem a do toho ma este sem tam brusko zabolelo a takto az do rana... som zaspala az po 6tej rano ked isiel mm do prace a som spala skoro do pol 11.... a na zajtra sa neboj daj na rady Vladky ze skac na fitlopte a behaj tam hore dole tiez som poucla ze to pomaha sa babatku lepsie posunut dole a hlavne to mozes zevraj aj lepsie rozdychat ak pridu kontrakcie...

janka2112
19. aug 2010

kvietok121,tak ja som mala tiez bojovu noc.......priserne bolesti kazdu hodinu,uz som si myslela ´,ze su to kontrakcie,no casovo sa to neskracovalo.....prave som vysla z vane,pretoze sa maly rozhodol v brusku vystrajat a cim viac sa hybe,tym viac mi tvrdne brucho a bolesti sa zvacsuju.mimochodom,mne doki povedal,ze mam tie ukrutne bolesti preto,ze hlavicka maleho nalieha uz dost silno,ale ja sa vobec neotvaram.zajtra ma pozrie,ak by som bola aspon trochu otvorena,vyvola mi porod/ma aj sluzbu 24ku/ ak nie tak navrhuje sekciu na zajtra alebo nedelu kedy opat sluzi......

lulu4
19. aug 2010

@kikuska25 ahojcek ako tak citam mali sme obidve "skvelu" noc ja som tiez casto sedela na kraji postele a premyslala co bude... som chodila na wc ako najata neviem co mi bolo ved som pred spanim skoro vobec nepila... a potom vzdy ked som sa postavila presla na wc tak mi na lavo do lonovej kosti tak medzi nohami akoby do stehna zvnutra taka bolest hnusna vystrelovala ze dovi... som mala dost...takze neviem co to malo znamenat a aj brusko mi dost stahovalo.. no hroza a ten moj len spal ani sa neprebral ze tam niekto svieti lampickou a sedi na posteli... som skoro tiez zacala plakat ze ti chlapi sa ale maju dobre...

janka2112
19. aug 2010

@kvietok121 Matej je krasne meno,treba okolie od zaciatku ucit,aby ho tak aj volali,tiez neznasam ked sa to skonci Matom,ja mam ceske priezvisko,takze sme Mateja premenovali na Mathiasa,co je prapovod mena Matej/dar bozi-svokra by mala radost-hehe/,mame to meno ako druhe v poradi.......

lulu4
19. aug 2010

@kvietok121 no veru len daj mm instrukcie nech nam pekne napise ze uz mate Matejka pri sebe 😵

janka2112
19. aug 2010

@lulu4 presne si to vystihla...mne bolo do revu od bolesti a vytacalo ma,ako si niekto vychrapkava,este aj pes chrapal....tak som sa prestahovala do obyvky,blizsie k wecku.....rano padla otazka,ci som sa prestahovala preto,ze chrapal?joj chlapi.......ale cez den je to ok,myslim,ze su viac vyplasení nez my.....

lulu4
19. aug 2010

@janka2112 presne tak ja mu nezazlievam ze sa chce dobre vyspat ved zase chodi do prace to beriem ale tak niekedy sa zobudi to je pravda a ked ma tak vidi sediet na kraji postele tak sa opyta chudak taky rozospaty ze co je co sa deje? ale teraz sa ani len nepohol len si vychrapkaval... ale cez den sa stara aj zavola z prace ako som na tom a sam mi povedal ze nech mu ja radsej nevolam iba ak to na mna pride ze je ako na ihlach...som zvedava aka bude dnesna noc dnes som to aspon do 11tej dospala ale zajtra uz mam byt o 7mej v nemocke som na ctg monitor objednana a na krv kvoli epiduralke... tak ked nebudem celu noc spat zase som zvedava ako sa tam dovalim... ved aj teraz vyzeram hrozne mam kruhy pod ocami akoby som tyzden nespala 😖

kvietok121
19. aug 2010

@lulu4 @janka2112 takze nie som sama, ano tie bolesti su hrozne, take tvrdnutie, vecer som ho mala ako kamen, ale doobeda zasee nic, trosku sem tam zaboli ale nic vazne, tak to nechapem, keby to uz malo zacat tak to neprestava nie, alebo ako to mam chapat, ze raz babo talci dolu a maternica sa pripravuje a raz vyjde spat hore a kasle na to??? 😀 ano aj nas na kurze ucili sadnut na fit hupat sa hore dolu a predychavat no baby ja som zvedava co bude, skoda ze ked budem v nemocke rak nemozem s vami kecat ☹

vladka84
19. aug 2010

tak vidim, ze len ja som mala pokojnu noc 😀 ale verte mi, ze radsej by som si poplakala od bolesti, aspon by som vedela, ze sa nieco deje, takto mam pocit, ze porod je v nekonecne 😖
tak som umyla okna v detskej, myslela som, ze to pre mna bude narocnejsie, ale bola to pohodka, idem este prebehnut vysavacom, dame si obed a uvidime co s poobedim... tak sa mi to vlecie... 😒

kvietok121
19. aug 2010

@lulu4 ak nezabudne ... vsak si pozname muzov, viete co mi vcera povedal, ze ked sa maly narodi, ze on ma tolko vybavovania a ze reku co vsak len rodny a jedna socialka a on sa len usmial, ale vsetci uz maju pripravene flase na stole tak kym ich vsetkych obehne ... 😀 😀 😀 no proste srandista ako vzdy

kvietok121
19. aug 2010

@lulu4 mne nastastie staci prist na deviatu na prijem, tak mi kazal dr, aj ked neviem ci tam nepojdeme skor, lebo sa nebudem moct dockat, ze ako sa matejko

kvietok121
19. aug 2010

@vladka84 ani nevrav o vleceni ... ja uz tu vzdycham a vkuse hladim na hodiny ale uz sme aspon prekrocili obed juiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

janka2112
19. aug 2010

@lulu4 ja mam tiez zaplatenu epiduralku,ale nic o krvi mi nevraveli...tak dufam,ze mi ju daju,ked pride cas.......ja uz vyzeram hrozne,podobne,kruhy atd...som zvedava,ako naberiem silu pri porode a nehovoriac o rezime ktory nastane....a ja taky spachtos.......tiez sa "tesim"na dnesnu noc............snazim sa zdriemnut cez den,ale neide to,lebo stale rozmyslam co a ako.......joj drzim nam vsetkym palce.....

lulu4
19. aug 2010

@kvietok121 no ved prave pozname tych nasich muzov, ja tieto oslavy neznasam ked sa dieta narodi aby sa stali ako blbi ani by som nebola moc rada keby ich vsetkych napozyval sem k nam.. lebo viem ked mame nejaku navstevu aky tu vzdy ostane bordel milion poharov, tanierov, spinavy polepeny stol a omrvinky ked nieco papaju a neviem si predstavit ze by to tak nechal lebo on sa do upratovania moc nehrnie a ja pridem do takeho stavu domov.. som mu tak opatrne hovorila ze by nebolo zle keby si s par kamosmi ide sadnut do pubu niekam radsej na pivo alebo tak.. tak uvidime...
a s tym prijmom asi pojdete aj skor lebo verim ze budes napata dost na to aby si este cakala... no som zvedava co povie mne v stredu na poradni.... nech mi tiez povie ze v piatok na prijem na vyvolavacku to by som brala aj ked to bude este vttedy dva dni pred terminom ale toho sa asi nedozijem kedze nemam zazmluvneneho lekara...

lulu4
19. aug 2010

@janka2112 ani nehovor ja som tiez taky spachtos musim spat aspon tych 6 hod. ked uz nic ine lebo som potom hotova ja normalne vyzeram potom otrasne ved sa mi nechce ist ani do zrkadla teraz pozriet a tiez sa bojim co bude po porode.. ja sa strasne tesim na nase babo ale bojim sa ze budem chodit ako zombie ked sa nevyspim... ale tak nejaky rezim hadam bude ked bude maly spat cez den budem si musiet pospat chvilu s nim nejako... ale varit asi moc nebudem len take rychle jedla pre seba ved mm ma teple jedlo v praci... tak sa budem hlavne malemu venovat, snazit sa aj si pospat a upratovat a prat... xixi si myslim ze aj tak toho bude viac nez dost...

kvietok121
19. aug 2010

@lulu4 ani ja nemam zazmluvneneho lekara, ale zhodou okolnosti moj gyn ma v piatok poobede sluzbu v nemocke tak ho mozno stihneme 😀 😀 😀 😀

ja tiez neznasam tie oslavy ... este ze budem v nemocke

kvietok121
19. aug 2010

@lulu4 tak na ten razim som zvedava aj ja 😀 😀 😀 😀

matka24
19. aug 2010

ahojte, ked to tu tak citam tak tie bolesti sa u mna objavuju podobne a posledne dni dost casto ale niesu pravidelne a malinka sa hybe o dusu.... s tymi vytokmi mam tiez taky problem furt mam vlhke az mokre nohavicky a este som sa chcela opytat ze ci je tu nejaka z vas aj okolie liptova alebo oravy dakujem 🙂

kvietok121
19. aug 2010

@matka24 ahoj matka takze sme na tom rovnako

matka24
19. aug 2010

@kvietok121 mno asi hej len ja mam este dva tyzdne do terminu :(

lulu4
19. aug 2010

@kvietok121 hehe neboj ved potom si budeme pisat ake sme unavene z tych nasich drobcekov ale budeme zaroven aj stastne... ono tak musi byt tak je to zariadene 😝

vladka84
19. aug 2010

ja mam vytok takisto, skoro cele tehotenstvo...az sa cudujem, ze som mala tie stery v poriadku, bez intimky sa ani nepohnem 😒

kvietok121
19. aug 2010

@matka24 ano ale aj tak to uz moze kedykolvek byt
@lulu4 dnes som zase hojdala prazdnu perinky ach jo uz mi sibe idem sa asi napat a pustim si do pozadia telku, pretoze mi uz z toho ticha sibe ach jo

majka35
19. aug 2010

baby, ahojte ... píšem málo, máme koliku ... nespím, chodím ako mátožník a to som sa "obávala" prečo malá toľko veľa spinká 😵
ináč čo sa týka výtoku, ja som ho mala hrozný, som sa zasmiala a už to tieklo, som si myslela, že po výteroch ma daju kilo candibene, ale výtery dopadli úplne v poriadku, tiež som sa divila ... a po pôrode akoby uťal

kvietok121
19. aug 2010

@vladka84 uz som kludnejsia, vsak ja si zachvilku nieco najdem a zase sa ozvem 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre