♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
20. aug 2010

@dajna11 ja som mojmu mm este pred porodom citala o tych poporodnych depresiach a on sa smial- ze zlatko, necitaj to lebo si to vsugerujes. ale prd vsugerujes- podla mna je dobre o tom vediet a vediet ze to prejde- hlavne sa snaz co najviac spat ( ajked je to zlozite), ja som este pred par dnami strasne nariekala a dnes som v pohodicke (a to som mala v noci migrenu).
mne vzdy dost pomohlo ked som zavolala mm do roboty (aj tisic krat za den) a som sa mu postazovala....len tak nech vie ze ako strasne " trpim" :D hahaha, ale pomohlo mi to.
ja tu nemam rodinu, tak ved komu sa postazujem? a tiez cim skor vyjdi von, prechadzka, nejake cvicenie- to sa velmi odporuca na depky- ja chodim pravidelne so psami von. (s kocikom a dvoma dobermankami 😀 )

akika722
20. aug 2010
dajna11
20. aug 2010

@akika722 no ja som premýšlala niččo si zohnať,díky za typ,len moja lekárka má dovolenku a bála som sa niečo len tak kúpiť a dávať mu

jankasramka
20. aug 2010

@liba78 hrniec prezil ale ja skoro nie 😀

akika722
20. aug 2010

@jankasramka pekna kombinacia 😀 😀 😀 😀

dajna11
20. aug 2010

@jankasramka ved ja by som aj šla von.ale ked drobec tak reve v kočíku,sa hanbím a utekám domov. a tu doma mi je o nervy,vonku krásne a ja sa nemožem pohnuť z domu,lebo komu nechám dorbca?ked furt by len jedol?

jankasramka
20. aug 2010

@akika722 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, aka krasna tvoja Samka...pardon, Samko 😀
rozkosny je, no rastu nam tie dietky, pozeram ze aj tvoje pribera...tiez si v bare vzdy vypyta plne prso mlieka???

liba78
20. aug 2010

@akika722 a čo ružové variácie, nebudú ?
@jankasramka mne keď niečo prihorí, tak hrniec neprežije 😝

jankasramka
20. aug 2010

no baby taka srandicka- som si prave spomenula....
pred par dnami som bola vonku a jedna baba ( podotykam vysokoskolacka) nakukla do kocica na spiaceho matea a pyta sa ma : kolko ma?
jeden mesiac, odpovedam. a ona ze- no a uz vies aku ma farbu oci? uz otvoril ocka?
😀 😀 😀
blba. a tak som jej vysvetlila ze to neni steniatko ( ajked akika tu mala take idei ale z ineho dovodu 😝 )

akika722
20. aug 2010

@dajna11 to nie je na predpis a probiotika nemôžu uškodiť...je to dobre z viacerych dôvodov na krabičke píše.posilnuje imunitny system a obranyschopnosť organimu,obnovuje črevnu mikrofloru počas i po liečbe antibiotikami,pomaha pri prevencii a liečbe hnačiek,napomaha deťom ziskavať zdravu hmotnosť,ZLEPšUJE TRAVENIE ODSTRANUJE BOLESTI BRUCHA NADUVANIE,ZVYšENU PLYNATOSť,zlepšuje prijem miner.latok z potravy-INFANST DOPHILUS-11,54eur 6 probiotickych kultur 1/2miliardy živých bakterii v 1g
moj tiež pekne kaka

jankasramka
20. aug 2010

@dajna11 a dost mas mliecka? ved uz by mal aspon hodku vydrzat bez papkania... inak to utekanie domov s revucim kocikom doverne poznam 😀
mne inak vsetci vraveli ze ked maly zaspi mam si pospat, ale poobedny spanok idem s nim vzdy von, ja uz viem ze mne to viac pomaha...si vyjdem kludne v domacom obleceni, kaslem na to co si myslia ini- minule sa mi dokonca podarilo ist von s jednou mojou slapkou a jednou slapkou mojho mm. hamba no 😎

dajna11
20. aug 2010

@akika722 lebo som chcela isť do lekárne ale ked neviem či sa také dačo može malým dávať,väčšinou píšu od mesica a tak... aj ked to nieje na predpis niečo len tak šupnuť decku bez toho aby to lekárka odporučila,...ale asi skuim.díky.

akika722
20. aug 2010

@jankasramka tie modre nohavice nosil patri na 2 mesiace semi na dva tyždne...
@liba78 ružoveho sa zbavujem 😢
zasobujem modrym

dajna11
20. aug 2010

@jankasramka mám dosť mliečka,súdim podla toho že malý pribral za 10dní skoro pol kila....len ked plače neviem ho inak utíšíť ako na prsku no.....

jankasramka
20. aug 2010

@dajna11 no hej probiotika skus ako pise akika- to nie je liek ale podpora travenia- ako keby si si dala jogurtik... to mozes bez dovolenia lekarky ...

akika722
20. aug 2010

@dajna11 to je probioticky komplex pre najmenšie detičky-od narodenia vhodny od prveho dna.možeš sa aj v lekarni opytať alebo podla nazvu skus na nete vyhladať.mne to dr,odporučila.inač su aj kvapky SAB SIMPLEX-tiež som skušala môžu aj mini detičky ale nejak mu nezaberali až tak

akika722
20. aug 2010

@dajna11 sekla som si 2 písmena takže INFANTS DOPHILUS-DAJ je no na nete prečitaj si-ale NIE plusko len ten nazov

akika722
20. aug 2010

@dajna11 ešte pijem čaj z lekarne pre dojčacie mamičky LEROS

liba78
20. aug 2010

@jankasramka jani tá červená naslinená nitka na slovensku nezaberá ☹ nemá k nej tvoj mm aj nejaké zaklínadlo ? 😝

vladka84
20. aug 2010

@liba78 mozno to musi naslinit mm... 😀

vladka84
20. aug 2010

@jankasramka aha, tak sa musim opytat nejakej co nerodila sekciou a uz sexovala... je tu taka? mam otazku 😝

vladka84
20. aug 2010

dnes som mm upiekla jablkovu strudlu - jeho oblubenu... a cakam, ze mi na oplatku trosku zmakci krcok... uz si pripadam ako nymfomanka, akurat ze neodbavena 😀 😀 😀

jankasramka
20. aug 2010

@liba78 😀 😀 😀 si to skusala???? 😀 😀 😀
ja neviem, podla mna musis mat k tomu silnu vieru ze to funguje 😀
ide o to ze ja tieto veci nerobim lebo podla mna su to povery a povera je pre mna okultnost 😝
preto si myslim ze to funguje, lebo je to okultne 😀 robim si srandu...
no neviem, fakt mi too vela ludi povedalo ze to funguje....

ale inak ked sme sli operovat kona s kolikou uz viac mrtveho jak ziveho tak sme mu nasli v riti kuracie vajce- majitel tvrdil ze to pomaha na koliku....
😀 😀 😀

liba78
20. aug 2010

@vladka84 ty si dobrá .... 😀 ja teda nemám na sex ani pomyslenia, desím sa ešte aj velkej potreby ☹ , takze za týzden to nebude 😅
no nic bybulky idem skúsit spat. Uvidím, AKý NáZOR BUDE MAT DIETA NA SPANIE 😝

liba78
20. aug 2010

@jankasramka skusala som to poobede, a spomenula som si na to teraz lebo zas stikútal. 😉

akika722
20. aug 2010

@jankasramka 😲 😲 😲 TO MU HO TAM STRčIL??? 😲 😲 😲 😲 😲 😲

vladka84
20. aug 2010

@jankasramka a mala si k tomu dopisat varovanie pre zufale mamicky, ktore sa trapia kolikou svojich malych drobcov - vajce v ritke nepomaha, ani kuracie ani ziadne ine 😀 😀 😀

akika722
20. aug 2010

@liba78 MOžNO TO MUSI FAKT UROBIť MM ALE JANKIN 😀 PADAM AJ JA VED O CHVILKU VSTAVAM 😖

vladka84
20. aug 2010

@liba78 predpokladam, ze ja nebudem mat na sex chut ani prvy mesiac, ale co ked sa teraz nudim, tak rozmyslam nad kadecim 😝
tak si oddychni, prsia zakry a na nohy hrube ponozky - ked uz si stara 😝 😀 😝

jankasramka
20. aug 2010

@akika722 no vela zaujimavych "lieciv" tu maju- aj ziarovku do riti a tiez na gastritidu- sondou do zaludka benzin...chce sa mi z toho plakat- ubohe kone.... 😢
ach jaj, mexiko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre