♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lji
22. aug 2010

@elinka27 "jedniny zaruceny recept je porod " len keby chcel aspon ten prísť 😀

akika722
22. aug 2010

@groka aky je rozkošny,chrobačik maly 😀

elinka27
22. aug 2010

@lji no ved to 😀

tiffanka
22. aug 2010

@lulu4 Ďakujeme krásne 🙂

lulu4
22. aug 2010

@lji ved prave neviem ci si ti dr. myslia ze sme take blbe a budeme si vymyslat hodnoty tlaku doma len preto aby sme nemuseli ist do nemocky, ved nebudem ohrozovat svoje dieta... ale je to tak ako pises ked mi meria tlak niekto iny ide do nebies co sa mi vobec nepaci.. no s tymi opuchmi ja som ich nikdy nemala a teraz mam clenky ako 150kilova zenska otrasne..
a kedy mas poradnu? ja v stredu tak zase budem trpnut co tlak ale to by uz hadam nepovedali ze na prijem a lezat ale ze na prijem a ideme vyvolat porod snad ved to uz bude pred terminom a ja tak velmi nechcem prenasat... no ved krpci si vyberu sami ten spravny cas... nechavaju nas do poslednej chvile v napati

vladka84
22. aug 2010

no prave som dojedla zemiakovu placku.... a cakam, kedy mi zacne byt zle 😒

lji
22. aug 2010

@lulu4 no ja už tiež v stredu. len to nie som moc nadšená bo ked som chodila piatky tak tam bola taká super doktorka takže v stredu tak bude asi iný doktor a tlak mi určite zas vyletí ☹ a to som dnes stretla sestričku z tej ambulancie a vravela že streda býva hrozná tak sa už neviem dočkať veru 😖 ale už poprosím muža nech ostane niekde na blízku a rovno mi donesie tašku bo myslím že to bude tak ako píšeš. keby nám aj nameraj vysoký tlak tak už idú hned aj vyvolávať. no a predstav si že ja som teda riadne pri tele a k tomu mám ešte nohy opuchnuté -. no brutus 😝

@vladka84 ja chlieb vo vajíčku - bude nám zle obom 😅 😅 😅

lji
22. aug 2010

baby aj máte poit že sa vám to blíži?lebo ja síce i navzdory všetkým nepríjemným situáciám kedy sa ledva prekotulam na posteli, opuchy, tlaky.. nemám pocit že by to malo tak skoro prísť 😝

ladena
22. aug 2010

ahojte,no konecne maly nakojeny a spinka 🙂
no ako vidím sa to tu rozmnozuje babetkami...
ja som mala porod rychly ..... o 1 h v noci mi dali vyvolavačku a o pol tretej uz boli bolesti a rano na vizite o 7.15h ze otvorená na 1,5 tak ma poslali na ranajky. A tie mi nechutili tak Katulka mi ich odniesla na izbu 😀 a mne medzitym odtiekla voda a uz som rodila a Davidko na svete o 9.02 h a to som mala velky strach z porodu 🙂

lji
22. aug 2010

@ladena no ono ked to napíšeš takto tak to najskôr vyzerá že to trvalo dlho a ked človek dočíta do konca tak má pocit že si ani nemala čas myslieť na to že rodíš 😀

vladka84
22. aug 2010

@lji tak to som rada, budem na teba mysliet, ked sa budem prevalovat v posteli a bude mi strajkovat zaludok 😀 😀 😀
ja sa na porod vobec necitim, vobec nemam pocit, ze o tyzden mam termin a mohla by som to mat uz za sebou 😉

vladka84
22. aug 2010

@ladena vies comu nerozumiem? preco daju zene vyvolavacku a potom ju rano poslu na ranajky, aby jej vzapati mohli dat klystir? 😕

vladka84
22. aug 2010

no baby, idem do sprchy a mozno sa zvladnem aj oholit, keby to nahodou prislo 😀 😀 😀

liba78
22. aug 2010

Ahoj babulky...
@barinkova gratulujem, nech ste zdraví a spokojní.
@groka krásny maličký, a aká rozkošná čiapka.
@ladena tak to si mala super, aspoň si sa nestihla báť 😀

elinka27
22. aug 2010

no ani nespominajte to jedlo,ja som si dala grilovane maso u segry a za tym este zmrzlinu a bola som rada,ze som dobehla na wc 😝 inak ja sa kazdy vecer tak nazeriem s prepacenim,ze potom sa modlim aby som neisla v noci rodit,lebo ani klystir mi nepomoze 😀 co sa tyka tych pocitov ja vobec nemam pocit ze to bude v blizkej buducnosti nieto este v priebehnu nejakych 8 dni 😀

liba78
22. aug 2010

@fialka5959 gratulujem k ivanke... Narodila sa dnes ?

liba78
22. aug 2010

@kikuska25 ahoj kikuska, nebola si tu od včera. Ako sa máš ?

lji
22. aug 2010

tá malá je zákerná.... podla mňa dostala návod s anatómiou môjho tela a vie presne kde mám rebrá, mechúr a ten nešťastný konečník aby ma doňho mohla mlátiť 😝 normálne nadskakujem na posteli jak mi tak lubi zatlačiť 😠 malá zákerňáčka 😠

memory97
22. aug 2010

@barinkova blahozelam🙂 a ako to prebiehalo? v pohode?

akika722
22. aug 2010

kikuška rodi?????????????????????????

memory97
22. aug 2010

@ladena blahozelam k Davidkov🙂

akika722
22. aug 2010

baby mojej pravej koze asi prepína...nalieva sa len lava.no chapete??? 😀

vladka84
22. aug 2010

ja mam stehna ako kulturista v objemovke... mi povedal mm 😀

akika722
22. aug 2010

@vladka84 ved si na fotkach ako suchar

vladka84
22. aug 2010

@akika722 neviem kto to rozpraval, ze posledne tyzdne v tehotenstve sa uz nepribera, ale ja som za posledny mesiac pribrala este 2kg - takze mam 65... pri mojej vyske 165 som rovnako vysoka ako siroka 😀
a stehna mam aj mimo tehotenstva siroke... teraz uz len cakam ake strie si najdem po porode... zatial si nedovidim 😀
ale na rukach a v tvari som nepribrala 😎

akika722
22. aug 2010

no tie chudulinke nožičky mysliš????????????
ved na fotkach som videla a zavidela 😠

vladka84
22. aug 2010

niet co zavidiet... odfotim ti potom moje strie a ovisnuty zadok 😀 😀 😀
idem spinkat, teda pokusit sa... dobru!

lucia20
22. aug 2010

@groka hej, hej... o soem hodin naklusem s taskami do spitalu....

babulky, jaky som ja bola geroy, ako to zvladneme. a teraz par hodin pred prijatim som vytrasena ako zapalka.....
lebo moja uzasna suseda, mi musela svoj cisarsky vylicit uplne do podrobna a teraz ma ide prasknut o zem od strachu... boze preco som ju pocuvala....

a moje babulky sa mi pred spanim rozplakali a az vtedy mi nejako dotrklo ako dlho ich neuvidim..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ach, mna porazi..

akika722
22. aug 2010

@lucia20 neboj moja zvladneš to onedlho budete šetci spolu.uvidiš ako sa budu zo sestričky tešiť...len sa mi tam držte 😉

lucia20
22. aug 2010

@akika722 mojko, tebe sa to hovori, ked uz si vedela do coho ides.... ja mam teraz pred ocami taky strasny obraz.... ze ja som na tu kavu k nej vobec chodila.... ☹ dovtedy som bola uplne ok....

mojko, budes prve chvile moj sprostredkovatel na nete???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre