♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
28. aug 2010

@jankasramka to mal asi 4-5 mesiace

akika722
28. aug 2010

baby neviete nejaku stranku kde najdem nejaku nočnu lampu???potrebujem taku nejaku s tlmenym svetlom spim s detmi a ked kojim v noci potrebujem na normalnu lampu sa patko budi teda na svetlo

memory97
28. aug 2010

@kikuska25 neboj, urcite sa babo narodi este v auguste🙂 mysli na to, ze chces rodit a nevzdavaj to. Mysel je silna carodejka🙂

@21 chudatko male, Davidko ma dnes tiez taky den☹

@liba78 tak to pojdeme prvykrat obe. Ja som chcela velmi ist a ked bola uz aj v TN uz som bola tehu a na rizikovom☹ Som zvedava ake to bude🙂

@katulkaaaaaa na vysavac je velmi dobra odsavacka. Mame doma klasicku lebo pre Davidka bola velka, ale ked nam vyrastie, pojdem ju urcite kupit.

memory97
28. aug 2010

@akika722 my sme v baumaxe kupili taku dotykovu, ma tlmene svetlo, aj take silnesie, dohromady 3 stune svietenia🙂

vladka84
28. aug 2010

@akika722 ved ja sa nebojim, aj keby chcela ostat, tak v nemocnici ju tam nenechaju 😀
@jankasramka tak tamadial mi kasle pravidelne, je to taky prijemny pocit 😝

akika722
28. aug 2010

@memory97 dotykove mam ale niečo sa s nim deje,dala som nove baterky zapnem svieti a..odrazu vypne a nada sa zasvitiť ☹ a take je pekne-KRTEK 😀 😀 😀

akika722
28. aug 2010

zase tu nikto nie je????fňuk ☹

21
28. aug 2010

@akika722 , neviem, ci ti to uz niekto napisal, no kopiruje sa tak, ze zamodris tu stranku-teda riadok, co mas www......cely a potom stlacis ctrl c a potom, ked budes pisat na konika, tak so odpovede stlacis ctrl v a je to. No nie je to moc zrozumitelne, ale mozno na to prides... 😀

akika722
28. aug 2010

@jankasramka Foto súťaž - crazy smile - www.babybrands.eu

akika722
28. aug 2010

@21 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej dakujeeeeem zas o čosi mudrejšia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
28. aug 2010

@akika722 a to čo za kok.... tu skočila

akika722
28. aug 2010

@akika722 a ešte aj sebe pišem...no skusim ešte raz

akika722
28. aug 2010

@jankasramka no ta ja sommm.......sebe pišem namiesto tebe 😀

akika722
28. aug 2010

@jankasramka Foto súťaž - crazy smile - www.babybrands.eu

akika722
28. aug 2010

@jankasramka no neviem ked klikneš nato ukaže ti somarinu to treba cely nazov vyťukať 😠

akika722
28. aug 2010

@jankasramka no cica ked nato klikneš tak v pravo dole mas tu stranku no určite sa tam dostaneš na tie fotky 😀

akika722
28. aug 2010

😀 😀 😀 😀 😀 to som stale ja a každy ma ma na haku 😀 😀 😀

evanns
28. aug 2010

baby poradte...chcela by som ist s Natashkou prvy krat vonku ale ja vobec neviem co jej mam obliect a ci deku a aj vrch kociarika...je tu asi 19 stupnov, pod mrakom, aj zafuka obcas...

21
28. aug 2010

@akika722 , tato str je tvoja 😀 😀 😀 , sama akika... 😀 😀 😀 😀

akika722
28. aug 2010

@21 😀 😀 😀 😀 😀 tak vyšlo...

akika722
28. aug 2010

@evanns ja som dnes bola no fakt je zima aj ja som mala mikinu a krpec mal body,nohavice na traky,mikinku nie hrubu-taku tenšiu bol v zavinovačke a mala som na nom vrch kočika a deku pod kočikom pre istotu a samozrejme čiapočku 😀

liba78
28. aug 2010

@akika722 no teda, ty sa nezdáš. Hladala som na tej stranke fotky, a asi som blbá, ale nenasla. Najdi ich a skopiruj nam cely odkaz. tak ako pisala 21. 😉
@evanns no my ideme teraz von, ale u nas je chladnejsie. Pri vasom pocasí by som dala na normalne oblecko este kabatik, ciapocku - nie hrubu. Do zavinovacky a vrch s kocika nosíme stále.

mirmaj
28. aug 2010

ahojte mamičky, aj ja vas pravidelne čítam, ale prispievať moc nestíham, lebo mala dosť pomrnkáva a hrozne rada sa nosí na rukách, tak často pochodujeme po byte, aspoň že v noci ako tak spinka...dnes je doma aj tatino, tak mu ju nechávam, nech si ju užíva, lebo ked niekde poviem, že je zla a dosť umrnčaná tak ma potom zvozí, že rozprávam ako keby sme mali najhoršie babo 😀 😀

Dnes krstíme o 18, tak nam držte palčeky aby sme tam vydržali a moc neplačkali a zajtra mame v reštike hostinu, tak tam už môžme aj mrnčať, tam bude dosť baviačiek 🙂

Gratulujem všetkým novým mamičkám,
@kvietok121 tak už aj ty riešiš s nami problemy, či dosť spapal, kedy sa zobudí a tak...užívaj si to a držím palčeky, nech sa to len zlepšuje, nám to zatiaľ moc nejde, ale hadam vy sa to skôr naučíte prespať aspoň 3hodinky, ale včera sa jej to prvý krát podarilo aj našej Tamarke, som sa odhodlala isť ku kaderničke, tak bola pri nej moja sestra a skoro už aj krsná a spinkala od 14:30 do 17:45 a potom zaspala o 18:00 a zobudila sa až o 21:00, tak sme mali nočne kupanie 🙂

@luci20 gratulujem, že Tatianka to tak super zvladla, rýchle zotavenie až ste všetci spolu doma

evanns
28. aug 2010

dakujem baby

akika722
28. aug 2010

@liba78 Foto súťaž - crazy smile - www.babybrands.eu

akika722
28. aug 2010

@liba78 do riti furt to iste naskoči....aj gorka tam ma video maleho možno bude vedieť ona

groka
28. aug 2010
https://www.youtube.com/watch?v=d2uVU7w7D5Q

baby neviete ci sa to da pozriet ako film na nete niekde v slovencine?lebo ja som to nenasla

kikuska25
28. aug 2010

@memory97 ja si myslim ze nie mne uplne ustupili kontrakcie a aj tvrdnutie bruska po tej infuzke z nemocky ach jaj ☹

sivema
28. aug 2010

ahojte baby...dakujem všetkým,ktoré mi napísali včera o cvičení
tak začnem až po tom ked dokojím 😒

tiffanka
28. aug 2010

ahojte baby 🙂 Mala som v pláne prečítať všetko, čo ste napísali, ale to sa jednoducho nedá, za tú chvíľku čo som tu ☹ Chcem sa vás spýtať, či neviete miery malej Luckinej Tatianky, až ich napísala, nejako som nepostrehla 😅 Chcem ju dať do druhej tabulečky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre