♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
17. sep 2010

@katulkaaaaaa fakt rozkosny, no pozeram -vy mate dnes mesiac-my zajtra uz dva a krstiny🙂

gagarinka
17. sep 2010

@kvietok121 my take lehatko mame, kupovali sme ho pri synovi kvoli refluxu, on tam krasne spaval, ale doniesli sme ho ked mal 4 mesiace. malu tam davam od zaciatku, ale nechce tam spat, aj ked ju tam polozim spiacu, tak sa zobudi. ale zato sa tam hra ukazkovo uz hadam od 3.tyzdna skusa aspon obcas trafit tie hracky pri sibrinkovani rukami 😀
ja idem kupit teraz primi sogni lehatko, kamoske tam spavali deti, tak uvidime. ked nezafunguje, predam ho dalej

memory97
17. sep 2010

@katulkaaaaaa krasnucky je, myslim, ze som dnes kupila podobnu seriu🙂 malemu, idem na fotit a prilozim🙂

jankasramka
17. sep 2010

@liba78 a proti comu ste ockovali?
uz som tu o tom pisala ale vies ze taka ockovacia latka obsahuje formaldehyd, ortut a su pestovane na bunkovych kulturach umelo potratenych babetiek? ano, aj na slovensku.

a mozu mat za nasledok nadory cukrovku a autizmus? taky priklad zo slovenska:
http://www.stv.sk/online/archiv/cesty-nadeje

ak by ta zaujimao viac- tu je aj vysvetlene preco to tak je, ale je to dlhsie videjko:

http://a.blip.tv/scripts/flash/stratos.swf?file...

zrejme pri liekoch citas pribalove letaky- skus si vypytat pribalovy letak ockovacej latky-ak ti to ovsem lekarka dovoli....

fakt nic v zlom ale je to nehoraznost co povolia injektovat babetkam...ja som sa vyhadzala aj na vlasoch a na nechtoch ked som to citala...

memory97
17. sep 2010

@kvietok121 toto lehatko som pozerala aj ja, ale nakoniec sme kupili hraciu deku. Inac je aj lacnejsia na inych weboch. Skus si pozriet na www.pricemania.sk

memory97
17. sep 2010

@jankasramka to bolo ockovanie na TBC.

jankasramka
17. sep 2010

@gagarinka a aku mam vyhodu to sogni? pozrela som obrazky a mne to pripada rovnako ako fisher len to nema tie hracky...alebo to je nejake specialne na spanie ci ako? nepoznam toto veru...

jankasramka
17. sep 2010

@memory97 ved je tu tema na konovi o ockovani- tam by vam vysvetlili preco nie- a TBC uz vobec nema zmysel.
ja neockujem- mozno tak psy,macky a kone lebo na tom sa zarobi 😀

kvietok121
17. sep 2010

@evanns tak to mas zlate dieta
@vladka84 verim tomu mala by mi prist buduci tyzden neviem sa dockat
@memory97 to ano aj on v kociari zaspi ale na prechadzke ale ked je take hrozne pocasie tak to je des, inac dostat sa s nim von je hrozne lebo mama sa musi obliect jednou rukou druhou ho hojdat aby nejako vydrzal kym vyjdeme von ... potom uz je dobre

kvietok121
17. sep 2010

@gagarinka no musime nieco pozriet pretoze aj nakolotoc dokaze vydrzat pol hodinky az na to ze stale mu to natacat je drina 😲

kvietok121
17. sep 2010

@memory97 dik musim hodit rec so zarabajucim tatinom 😀

jankasramka
17. sep 2010

@kvietok121 to aj my tak mame ked ideme von- jedna ruka cicika a druhou sa chystam- esteze my tu mame teplo tak to sa moc neprezliekam na von- skor sa opalovakujem aby som nezhorela:D
ked budes mat chut pozyvam ta k nam na kocikovanie 😉 -ja tu nikoho nemam-iba to teplo teda...

kvietok121
17. sep 2010

@jankasramka moja tak ked budem stracat nervy budem mysliet na teba ... inac my uz spime na balkone 50 min 😀 😀 😀 😀 a ked sa vyspime napapame mozno pojdeme aj vonku lebo neprsi aj ked je zimka ale vsak sa naobliekame uvidime, mozno pride domkov aj tatino povedal ze dnes pride skor tak som zvedava kedy to je skor 😀 😀 😀

lji
17. sep 2010

@jankasramka @kvietok121 a to ani trošinku nenecháte plačkať ked sa musíte obliecť jednou rukou?? 😕 😕 ja sa malej prihováram ked plačká, ked viem že musí ešte sekundu počkať 😕

21
17. sep 2010

Dievcata, uz vas ani poctivo necitam, vobec nemam kedy... Sme narocnejsie babo... Len tak raz za dva dni vas zapnem a precitam zopar desat prispevkov... Tak vas aspon vsetky pozdravujem.

kvietok121
17. sep 2010

@lji chvilu necham prihovaram ale niekedy on ocervenie a spusti taky rev ze niekedy rozmyslam ci ist von alebo nie

kvietok121
17. sep 2010

@21 aj my teba pozdravujeme ved mas tri deticky tak ta obdivujem ze vobec precitas

vladka84
17. sep 2010

@kvietok121 my sme spali hodinku, potom sa tak dokakala, ze sa na to zobudila a museli sme dnu... ale uz znova zaspala, tak uvidime dokedy... uz teraz myslim na to ake bude potom kupanie a zaspavanie, ked uz bude dve hodinky zobudena 😖
baby, davate im aj cajik, alebo nieco ine okrem mliecka? ja som Timke davala, ale teraz z kazdej strany pocuvam, ze ked kojis, tak nemas.... 😒

vladka84
17. sep 2010

@jankasramka Jani, ty si tu tusim davala link na knihu o babetkach, ako porozumiet detom... nehodis prosim ta este raz? neviem sa k nemu dopatrat...

vladka84
17. sep 2010

@jankasramka Jani, ty si tu tusim davala link na knihu o babetkach, ako porozumiet detom... nehodis prosim ta este raz? neviem sa k nemu dopatrat...

vladka84
17. sep 2010

pisem dvojmo 😀

kvietok121
17. sep 2010

@vladka84 my spime uz hodinu a pol tak sa tesim a prave pozeram lehatka rozmyslam ze by sme ho kupili , cajik nedavam iba mliecko

gagarinka
17. sep 2010

@jankasramka ja to chcem vyslovene vyskusat kvoli spaniu. ma to polohovatelnu opierku chrbta aj noh, samostatne. A my musime spat vyssie, kedze mame reflux. Ked zacne drzat hlavu, tak ju budem uspavat v Ergu a potom ju budem potrebovat niekam polozit, tak skusim toto lehatko. Maleho som uspala a polozila do toho Fisher Price lehatka, ale ona mi tam nechce byt. 😒

kvietok121
17. sep 2010

@vladka84 vladi my este stale spime ten kociarik na balkone asi ucinkuje ... len ho tam dostat, nemyslim ten kociaqr, maleho do neho a uspat 😀

mirmaj
17. sep 2010

@kvietok121 odkedy tam už spinka? 🙂

gagarinka
17. sep 2010

@kvietok121 Kociar na balkone je najlepsia vec na svete. Maly mi v nom ako babatko spaval dlhe mesiace. Velmi mu vadilo, ked vonku fukalo, tak som ho supla na balkon, a tak "chodil" von. A ma to vyhody, ked vonku snezi alebo prsi. I ked on chudacik si to odzil - mali sme predtym na byte balkon, nie lodziu ako teraz, takze ked prsalo, alebo snezilo, lezal pod prsiplastom. 😅 Ale krasne mi spinkal, nevadilo mu to 😀 Akurat kamarati boli zhrozeni, ze ho v takom pocasi davame von 😀

liba78
17. sep 2010

Ahoj baby, už som vás dočítala... 😀 Ja mám dnes tiež ťažký deň. Bola som u svojej doktorky, mám angínu a nádchu. Hlava mi ide prasknúť. Dostala som antibiotika a calcium. Malému som nasadila pre istotu ten infant dophilus. Ten totiž chudák kaká tak, že sme už 3xprezliekali komplet. Dostala som od obvodnej rúška, pusinku mu môžem dať na zadnú stranu hlavy a tak. ☹ ☹ ☹ Už aby to bolo preč a malý to ani nedostal. Ten má zatial len sopel ☹
@katulkaaaaaa krásny je s tým tigrom. Aj my sme také včera dostali, ale až 74. Tak musíme dorásť.
@kvietok121 tak vidíš že Matejko vie spať. Len treba veľký balkón. @carmen323 čo máte za starosti ? veď sme ti vždy závideli ako všetko stíhaš. .Zmenilo sa niečo ?
@jankasramka nejak sa nedá neočkovať, všetci to tu prezentujú ako povinné. Tak radšej nečítam, aby som nemala výčitky. ☹

jankasramka
17. sep 2010

@vladka84 prave som o tej knihe nasla akoby recenziu a je tam dole aj pokracovanie v piatich castiach aKOBY VYCUC
http://zena.sme.sk/c/3806924/rodicovstvo-je-ved...

a knizka je tato-myslim ze tu na gorile je aj najlacnejsia podla toho co som pozerala
http://www.gorila.sk/product/107439

podla mna tebe tu bude este viac uzitocne koli timke- uvidis ze zasnes ako vysvetluju preco su deti take ake su- aj vsetky reakcie

jankasramka
17. sep 2010

@liba78 tak aspon to prve video si pozri.nie je take dlhe-cesty nadeje.a ockovanie mozes odmietnut. stale viac sa ockovania odmietaju na slovensku....asi vedia preco. podla mna diabetes u rocneho dietata je horsi ako precitat info a ochranit dieta....je to naozaj zavazna vec.
ockovanie sa prezentuje ako povinne ale da sa odmietnut.

katulkaaaaaa
17. sep 2010

@jankasramka jani maly je uzastny s tym klobucikom nema chybu 😀 😀 😀
@kvietok121 skus kupit tu baby satku inak budes strasne unavena,neda a babetko mat n ukach tolko hodin ako mas ti,ked ho polozis place?alebo len pozera?ja neviem ti v tomto velmi poradit,neskusila bysi aj lehatko ako mam ja?prikladam foto,maly mi v nom aj zaspi,ma to vibraciu zevraj to deti ukludnuje....je od fisher price

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre