♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
11. okt 2010

@memory97 ja to akosi este moc nerozoznam to jesuper ze vy ano urcite to pomoze ked hned vies co davidkovi je

kvietok121
11. okt 2010

@majka35 my sme sa drzali aj ked sme tiez nezdielali uplne to iste pri jeho placi ale nastastie moc dlho a silno neplakal a mama to vydrzala

21
11. okt 2010

@majka35 to poznam, to hadanie, no mm si uz zvykol, ked place, len sa od nej distancuje a ja zatial uz nemam poporodne blues, tak mi jej plac vobec nevadi... Ked nevladzem nosit, lezi a place, az ked sa zacne zadusat, skusim ju ukludnit a potom ju vezmem. Teraz sme vsetci nervoznejsi kvoli tomu Timkovi...

liba78
11. okt 2010

@memory97 tak trochu. O 4-tej si zmyslel že bude hore. O 5-tej sa mu už chcelo spať, tak sme šli do postele a on tam na mňa hodil šabľu. Tak sme sa komplet prezliekli aj malý aj ja a o 6-tej išiel ešte na chvíľu pospať. Teraz ho počujem vo vysielačke, je hore ale neplače. Tak ho zatiaľ nechám. 😉
@21 chúďa Timko, s tou nádchou Kubka je to tiež na figu. Náš Maťo má tiež a už teraz aj antibiotiká berie, aby mu to konečne prešlo. A moja doktorka hovorila že teraz sú nejaké hnusné nádchy tak preto sme s maličkým boli pre istotu aj na ORL. Teraz v stredu tam ideme na kontrolu.
@lji no teda, ďalší miláčik čo včera vrieskal. Tak musí byť niečo vo vzduchu. 😒
@majka35 poznám ten scenár, akurát tá hádka bola len taká, že som ich všetkých poslala o 21-vej spať. Aj mm. 😅 A poslúchli 😅

mirmaj
11. okt 2010

@zuvu1010 aj my sme na nutrilone 1 a davam jej čajík, ale len toľko koľko chce ona, určite nie medzi každým papaním a ani nie každý deň, tiež ho nevypije veľa teraz ked už nie je tak teplo 😉
@jankasramka tak sa rýchlo vylieč, aj na nas s mm niečo lezie, dufam, že nenakazíme aj Tamarku 😒
@majka35 to sa presne aj u nas stave, ked ju neviem žiadno utíšiť, tak potom sa z toho aj my povadíme a už sme spokojný celá rodinka 😀
@kvietok121 ani ja neviem podľa plaču rozoznať čo chce, len podľa času sa približne orientujem, že ked su 3hodinky od papania, tak je to hlad a ked je to cca 1-1,5hod. odvtedy ako sa naposledy zobudila, tak chce buvať a to sama neviem, tak chce sa uspať na rukách 😝

kvietok121
11. okt 2010

@mirmaj takze nie som sama niekedy si pripadam ako v stavkovej kancelarii a poviem matejkovi no pod ideme zistit preco places a niekedy vyskusam vsetko a nic ☹

mirmaj
11. okt 2010

@kvietok121 určite nie si sama 😉 nebudeme asi dobre na tipovanie 😵

memory97
11. okt 2010

@21 chudatko, ho to muselo velmi boliet... len nech sa rychlo vylieci a antibiotika mu rychlo zaberu.... Toto je hrozne obdobie, ked prichadza zima...

@21
@kvietok121 ten plac sa mu zmenil az teraz pred tretim mesiacom, tiez som nevedela prist na to, co maly potrebuje, ale podarilo sa🙂

memory97
11. okt 2010

@liba78 nas dnes tiez akosi bol casto hore a tiez sa zobudil o 4:00, napapal sa, zacal sa na mne vrtiet a sup bol cely mokry od mlieka a ja s nim a do toho sa este poriadne pokakal 😀 😀 😀

zaba2707
11. okt 2010

ahojte babulky, prepacte, ze vam sem leziem, ak by niektora z vas mala chut a cas mrknut sa a v pripade zaujmu sa kludne ozvite cez IP
http://picasaweb.google.sk/g.vanova/NoveVecicky...
pekny den g.

evanns
11. okt 2010

dobre ranko baby
@mirmaj ako Vam ide satkovanie?

mirmaj
11. okt 2010

@evanns noooooooo, tak buvame v nej radi, aj teraz v nej spinka od 8:15, len neviem to ešte dobre uviazať, vyzerá to tak všelijako 😀 😀 ale vyhovujú jej skôr tie kolískove polohy, tak využívame kolíska v dvojitom kríži alebo kolíska v kríži s kapsou, ked je kolmo sa jej to nepáči, asi poloha z perinky je v nej ešte zafixovana 😀 😀

evanns
11. okt 2010

@mirmaj aj tak paradaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 😉 😉 😉 😉

groka
11. okt 2010

ahojte baby
nebola som tu od piatku da sa povedat,bola u nas kamoska s jej rodinkou 5 clennou 😅 od piatku dodnes tu z konika a prisli az z nemecka 😅

vcera sme mali krst,konecne to mame za sebou
teraz musim ist upratovat byt,mam velmi vela robity teda

uz mame doma aj kresielko

vladka84
11. okt 2010

dobre ranko, no my sme mali celkom dobru noc... mala zaspala uz o pol osmej, ved sa ani necudujem, ked cez den hadzala same 10minutovky.. bola som pripravena, ze este vstane okolo 22h. na papanie a ona nic, spala do jednej, potom papala este o piatej a o siedmej budicek... teraz drieme vo vajicku na balkone, isli sme do skolky autom, tak som ju radsej ani neprekladala, nech sa stihnem aspon najest...

inak, vcera poobede som ju vlacila na rukach a ani som si neuvedomila, ze skoro nic nepijem - vecer som to pocitila na mliecku, prsniky som uz nemala take preplnene ako obycajne, ale tym ze v noci pekne spala, stihli sa doplnit a teraz je to uz v poriadku 😉

s tymi rodinnymi hadkami je to u nas podobne, ale zvykame si a mm uz vie, kedy sa ma stiahnut 😀
vcera sme sa cez den doberali, ze vecer bude konecne tutu - mutu, tak sme lahli do postele, prehodili sme par slov, ja som sa k nemu pritulila.... a zaspala 😀 😀 😀 normalne som zalomila ako drevo, no musel mat zo mna radost 😝

mirmaj
11. okt 2010

@memory97 jeej vy už budete mať 3 mesiace, ale to uteká 😉

vladka84
11. okt 2010

baby, dnes bude Lucka s Tatiankou v Reflexe na markize... okolo pol siestej to tusim ide, tak pozerajte 😅

mirmaj
11. okt 2010

@evanns hej teším sa že v nej vôbec chce byť, lebo na začiatku to boli slzy ako hrachy ked sme ju tam prvý krát chceli dať 🙂 🙂 ale to bola aj hladna vtedy asi 😉

lji
11. okt 2010

@kvietok121 no ani nie.množstvo rovnaké, pri cucaní zaspí, a verím kolko zjedla len ked odsajem a som si istá množstvom 😒 ešte to ale nechcem vzdať, i ked občas ma už napadli také myšlienky 😠

lji
11. okt 2010

@vladka84 u nás to bolo naopak. zaspať zaspal mm 🙄 😅

kvietok121
11. okt 2010

@mirmaj nie este ze nekupujem zreby 😀
@memory97 je supiiiiiiiiiiiiiiiiis tesim sa pretoze my este nemame dva takze je to v norme a mamina nejako nezaostava 😎 je to skvele ze je davidko starsi, si pre mna pozitivnou motivaciou a viem ze raz sa to zmeni k lepsiemu 😀

kvietok121
11. okt 2010

@lji nevzdavaj naozaj sa to oplati .... aj ja mam niekedy depku ked sa pekene napapa a potom chce cucat a mna niekedy napadnu co ak ma malo ale potom si poviem ved pribera pekne tak preco by som mala stresovat

kvietok121
11. okt 2010

@evanns ide pomalicky ucim aj mm vcera skusal prvy krat ale matejko ako natruc revaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal dufam ze ho to neodradilo 😖

kvietok121
11. okt 2010

@vladka84 je super dufam ze nam pojde telka ... mame cosi vypadnute ale dnes nam to pridu pozriet

evanns
11. okt 2010

@mirmaj aj nam prvy krat plakala a teraz uz pohodkaaaaa 😀 😀 😀
@kvietok121 superrrr...drzim palce!

mirmaj
11. okt 2010

@evanns a nosí sa rada aj ked nebuva? lebo ja ked ju tam vložím, ona hned zabúva 😉 😉

evanns
11. okt 2010

@mirmaj nasa len v krizi chce byt a vtedy fajne vidi na vsetko...takze chvilu pokuka a potom k.o 😀

lji
11. okt 2010

@kvietok121 len ty aj máš dosť mliečka 😒 mám pocit že ak by sa mi aj podarilo rozchodiť mliečko tak aj tak budem musieť odsávať lebo ona je malý lenivec 😠

mirmaj
11. okt 2010

@evanns 🙂) ja ju tam ale davam až vtedy, ked ma isť buvať tak možno preto 😀 😀 😀 😀

katrin31
11. okt 2010

baby lucia20 bude dnes v Reflexe s Tatiankou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre