♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
12. okt 2010

@bonix oja nedavaj ho viac možno preto ta krvička,vraj on nadmerne vysušuje sliznicu a potom sa robia chrasty...vysad to,radšej si kup niečo s morskou solou...napr.mar a tak

akika722
12. okt 2010

@kikuska25 bože bubačik aky je chutnučky 😀

kikuska25
12. okt 2010

@akika722 😀 😀 dakujem

akika722
12. okt 2010

@bonix blbe lekarničky to ti mali povedať 😒

bonix
12. okt 2010

@akika722 no to áno do kelu......a ten mar to nieje len pre dospelých?

evanns
12. okt 2010

@bonix Sterimar napr. je pre takych drobcekov a je ucinny 😉

akika722
12. okt 2010

@evanns
@bonix a mar? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 mne zas predali to...obyčajny mar 😲 😲 😲 😲 😲 😲 to može?

akika722
12. okt 2010

bože ako mi tu vadi ta reklama!!!!perinatal!!!!

jankasramka
12. okt 2010

@akika722 asi tak, ja som sa uz na tu zensku tiez dost vynadivala 🙄 perinatal si nekupim 😀

bonix
12. okt 2010

@evanns ďakujem, určite sa na to lekárni spýtam 🙂

bonix
12. okt 2010

@akika722 Prepáč, že mi to tak trvalo, kúpali sme malú 🙂

evanns
12. okt 2010

@akika722 akykolvek mar je dobry 😉
baby tak co vlastne pomaha na tu mucnatku???

akika722
12. okt 2010

@evanns aj vy to mate? ☹ mam tu fialovu vodičku no neviem či pomôže...on je taky nervozny nevie zaspinkať a odrazu sa rozplače ako keby od bolesti 😢 a pusinku som vytierala každy večer 😢

evanns
12. okt 2010

@akika722 ta najskor ☹ ma take biele na jazycku aj na dasnach a strasne nervozna je a vkuse paste si pcha co nikdy nerobila ☹ ☹ ☹

akika722
12. okt 2010

@evanns no to mame to iste...a ako som pisala potom prišlo to že som mala červene bradavky a pichalo ma v nich a potom sa začali šupať...vraj kvasinky 😢 podla našej dr...mučnatka...neviem ale asi si kozy s cukrom fakt zbytočne budem vytierať...a ten cukor on aj tak vcucne do seba ked mu pusu vytriem 😒

evanns
12. okt 2010

@akika722 no ani cukor,ani sodu...to mi uz svagrina pisala..vraj nejaky borax glycerin a stym vytierat a nechat si urobit vyter zust na kvasinky a bakterie a podla toho liecit

akika722
12. okt 2010

@evanns všade čitam že kanesten krem vraj ho potom netreba umyvať ked kojiš...žeby??? 😒

katulkaaaaaa
12. okt 2010

babulky moje zlateeee 🙂 kliknite si na ten odkaz nahlavnu stranku,kde je .Súťaž: NIE SÚ ÚŽASNÉ- KEĎ SPIA ?? :o)....kliknite od www.nezbednik.sk.......tam musite dat paci sami to a potom najst fotku maleho tam kliknut paci sa mi to,ste strasne zlate 🙂 des vas nestiha docitat,ideme uz spat zatra zase licim od ranapridem az navecer 🙂 zlate ste vsetky 😝

katulkaaaaaa
12. okt 2010

skusim este raz ten link
http://www.facebook.com/home.php?#!/album.php?a...
ak to nepojde nechajte tak ja len z dlhej chvile moje zlate 🙂

jankasramka
12. okt 2010

@katulkaaaaaa citala som ze vyhras postelne pradlo...a to nas potom pozves k tebe spat? 😕
mateo chce spat so simonkom v supermanovskom pradle 😀

inak ten link nejde, mne to pise ze obsah momentalne nie je k dispozicii....skusim este nejaku okluku

kvietok121
12. okt 2010

@akika722 moja si tu?

jankasramka
12. okt 2010

@katulkaaaaaa no mne to fakt nejde ani otvorit nezbednika na fb...

vam to ide???

vladka84
12. okt 2010

@akika722 ja som skor rozmyslala, ze pozicat napr.na tyzden, aby som vedela, ze mi mala v nom nebude revat... a potom ak sa rozhodnes si ho aj zakupit, tak to pozicne neplatis...dobry marketingovy tah, nie?
@kvietok121 ta druha masticka je tekuty puder - robeny v lekarni, smrdi horsie ako Holtov krem, vyzera ako bahno, mastit mam malu s nim na noc, este ze tak, rano ju umyjem, nech nie je ako strasiak, no ale ked pomoze, tak to vydrzime... je to nejaky 3% Ichtamol...

akika722
12. okt 2010

@jankasramka moja klikni na katku na fb...daj hlavnu stranku-pači sa mi a potom tio to pri fotke už pojde 😉
@kvietok121 ano cica som 😀

vladka84
12. okt 2010

dnes mi mala cele poobedie nespala, zdriemla si iba pri prsniku a potom este asi dve desatminutovky... chudatko po kupani odkvecla, ale odvtedy sa uz niekolkokrat zobudila, je nervozna z toho ako chce spinkat a neda sa jej... tak som zvedava aka bude noc... esteze ta starsia pekne zaspala 😒

akika722
12. okt 2010

@vladka84 aha tak to hej ale kolko tam stoji novy?mne pomohla najsť denisoska-vyzna sa v tom asi viac ako ja tak mi našla použity ale v 100%stave z Košic za 70eur a tam sučasťou už je ta novorodenecka vložka

kvietok121
12. okt 2010

@vladka84 aha to si viem tiez mi to davali ked som bola tehu lebo hormonalne som nemohla aj to tak smrdi nie? nam sa tie ekzemy tiez zhorsili mame to skoro na celom tele asi to dedi po mame 😠 aspon nieco ked je cely na tatu

kvietok121
12. okt 2010

@akika722 mojko tak tie prsia aj ta to pali???

mirmaj
12. okt 2010

@katulkaaaaaa no takže konečne sa mi to poradilo spraviť, tak ako si napísala to fakt funguje 😉
@jankasramka mne už sa to podarilo, ale bola to makačka normálne, musíš si otvoriť profil toho www.nezbedník.sk a tam hore bolo pači sa mi to...a potom ked som klikla na tu foto maleho šimonka, tak už to išlo a bolo tam pači sa mi to 😀 😀

kvietok121
12. okt 2010

@akika722 ja som mala uz niekolkokrat akosi sa toho nemozem zbavit mne nosi mast laktacna poradkyna, tu je aj o tom popisane ze co na liecenie http://www.utrochslnc.sk/content/bolestive-brad...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre