♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
22. okt 2010

@kvietok121 no maleho si pekne spacifikovala aby sa nehybal 😀 😀 😀 sme sa s mm posmiali 😀

vladka84
22. okt 2010

u nas niektore veci dedi Timkina babika a ostatne asi dam na bazar...skoda tych penazi, tak nech sa aspon nieco vrati 😉

takze na obed nakoniec mame zemiaky so sunkou a syrom - zapecene v rure - Maggi napady 😝

liba78
22. okt 2010

@alure pridávam sa k fanúšikom vianoc 😅 Ja som si test urobila na Štedrý deň, ale mala som už predtým tušáka. Moje nočné vymetanie chladničky ma nenechalo na pochybách. Ale sranda bola, keď mi volala kamoška a povedala, že je tehotná. Pýtala sa, že čo na to hovorím ? A ja, že aspoň nebudem sama. 😀 😀 😀 Jej Adamko je od Jurka mladší o 15 hodín 😀 😀 😀 A naši chlapi sú kámoši x rokov 😀 žeby sa dohodli ? 😝

kvietok121
22. okt 2010

@akika722 ani nevrav, ked tolkooooooooo vygrcaaaaaaaal, hadze sa ako rybka a potom niecudo (to je slovo) ze vrackaaaaaaaa 😠 no co ale stale si opakujem vetu, ved pribera, tak nestresujeeeeeeeeeem, tak vzdy ked vygrckaaaaaaaa tak si vraviiim to bolo navyse, a dnes som mu povedala matejko tak ty si si dal jedno kojenie navyse 😲

kvietok121
22. okt 2010

@alure no nas maly drobcek, sa straca nielen v postielke zatial vsade, len jeho krik sa nestraca 😲 bude hudobnik po rodicoch

akika722
22. okt 2010

@kvietok121 a neskušala si ten gastrotuss baby?ja fakt super

kvietok121
22. okt 2010

@evanns tak to som rovnako na tom velku kopu by som ani ja nezehlila staci z jednej pracky a to si tiez niekedy rozdelim

kvietok121
22. okt 2010

@akika722 davam mu ale nechcem mu to davat po kazdom kojeni mam????

kvietok121
22. okt 2010

@akika722 niekedyy vygrcne aj ten

liba78
22. okt 2010

@vladka84 Ja mám polievku morčaciu zo včerajška a idem si spraviť žemlovku. A ešte ma čakajú buchty, alebo kysnuté koláče. Sľúbila som deťom. 😉 Ale to stačí až poobede.

alure
22. okt 2010

@liba78
no jeden nikdy nevie 🙂 ale je fakt fajnn že nie si sama,a ked ti býva kamoška nablízku je to ešte lepšie.Krstná mama nášho Oliverka my tiež takto dala echo ale u nás je rozdiel 3 týždňov (my sme starší )
@kvietok121
ty sa venuješ hudbe ako učiteľka? Alebo aki si to myslela že hudobník po rodičoch?

kvietok121
22. okt 2010

@liba78 mna zemlovka to si urobim nabuduci tyzden, nemam uz jabka musim ist k svokrovcom oni struhane zavaraju a tak pri zemlovke len otvorim a mam 😀

alure
22. okt 2010

@liba78
žemlovka...mňam 🙂 tú robí perfektne moja svokra...ale 400km je dialka,tak si nechám zájsť chuť 🙂

kvietok121
22. okt 2010

@alure nie az tak profesionalne nie, len som chodila na ZUŠ na klavir a viem aj na gitarku a viedla som trosku aj spevacky zbor a moj manzel hra pekne na akordeone, tak stale vedieme debatu o tom na ktory nastroj ho dame, ma na vyber mame aj akordeon aj klavir 😀

alure
22. okt 2010

@vladka84
tie magi nápady sú fajn vec,my tiež niekedy vytiahneme nejaké kuracie krídelka alebo stehienka a šup do sáčku 🙂

lji
22. okt 2010

Ahojte.
včera sme boli na poradni. máme 4700g a 59m

@kvietok121 úúúúúžasne si Matejka obkolesila vecami 😀 😀 😀

alure
22. okt 2010

@kvietok121
samozrejme ak bude mať hudobný sluch 🙂 No ale to je ešte dosť času a možno vás prekvapí svojou voľbou.
Môj drahý túžil po tom aby Oliverko miloval autá tak ako on,ale v tomto sa nepotatll....tak teraz dúfa že Denis bude prejavovať väčší záujem

alure
22. okt 2010

@lji
urobila som prehlad ako rastieme pozri u mňa vo fotoblogu a pošli mi údaje 🙂

kvietok121
22. okt 2010

@alure no to aj milacik strasne chce, on nic ine nerobi len za netom alebo casopismi sedi a studuje, ked sme mali este maleho synovca teraz je prvak, braval si ho na kolenach a vysvetloval mu kadejake hovadinky o motoroch a neviem co - ani som tomu nerozumela a vzdy som mu povedala ze ani ten maly tomu urcite nerozumie, no on si tak zamiloval auta ze teraz ho nic ine ani nezaujima 😀

kvietok121
22. okt 2010

@lji dakujem snazim sa 😀

tak ste na tom vyssie ako my, my sme mali minuly tyzden len 4200 tak uvidime kolko to bude nabuduci tyzden a to sa budeme aj ockovat 😖

vladka84
22. okt 2010

aj ja mam Vianoce rada... a test som si robila 27.12., ale uz na Stedry vecer som mala podozrenie, lebo mi nejako nechutilo nic zo stedrovecernych dobrot 😉

liba78
22. okt 2010

@kvietok121 tak pôjde na gitaru, aby si musela kúpiť. A potom si to rozmyslí a nebude hrať na nič, len na nervy. My už máme doma krídlovku, gitaru a flautu. A to chceli ešte klávesy 😝 😝
A tie strúhané jablká by sa hodili, ja mm len surové, musím si nastrúhať.
@alure
@kvietok121 aj ja mám rada žemľovku, ale mm nie. Ešte že ten rád tvarohové buchty, inak by vyčítal, že pečiem len sebe a deckám. 😀

liba78
22. okt 2010

@lji no pekne Saška priberá a čo mliečko ? Stačí jej tvoje ?

lji
22. okt 2010

vy ste väčšinou už na Vianoce vedeli že ste tehotné, mna vtedy ešte priatel presviečal aby som po sviatkoch okamžite išla doktorovi lebo určite mám nejaké vážne ochorenie ked mám také bolesti prs 😀 😀 😀

@kvietok121 podla čoho sa dáva očkovať?lebo my ideme až o mesiac. som myslela že podla veku.

@liba78 nie nie, kdeže ☹ ja mam pri kojení z oboch prs dokopy maximalne 40ml ☹ a niekedy ani to nie. čiže väčšiu časť dávam UM.

liba78
22. okt 2010

@lji nevadí, hlavne že ju ľúbiš. 😉 Ja som skúsila odsávať a nedostanem z nich ani 20ml 😲 strašne ma to bolí a nejde to skoro vôbec. Ale malý sa pricucne na 20 minút, potom odpadne a čučí. Tak on je asi výkonnejšia odsávačka. 😀

liba78
22. okt 2010

@lji myslím, že je očkovanie podľa toho prvého. Teda po 6-tich týždňoch od prvého očkovania. A potom tuším po 6-tich mesiacoch. Skúsim niekde na nete pohľadať. 😉

lji
22. okt 2010

@liba78 a Jurkovi dávaš len svoje? ja sa snažím najskôr ju dať na prsia a potom dám UM. ale deti sú účinejšie ako odsávačky 🙂 predsalen sa s prsiami viac "hrajú" ako samotná odsávačka 😀

liba78
22. okt 2010

@lji http://www.sprievodcaockovanim.sk/povinne-ockov...

je to tam nejak inak uvedené.....

liba78
22. okt 2010

@lji zatiaľ mu stačí moje. Ešte sme nedokrmovali ničím. 😉 A taký tučniak je z neho 😀 a pritom mám malé prsia, normálne mám "A" teraz dojčiace mám "C"

lji
22. okt 2010

dnes je nejaký zvláštny den.malá spala v noci, ráno som ju položila na seba a zas zaspala,potom sa napapala a ja som stihla navariť,upratať atd. a stále spala. potom chvilu poplakala a teraz zas leží na mne a spí. 😕 dúfam že jej to vydrží aj neskôr 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre