♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
5. nov 2010

@alure netusim. ako to bude ani nic. ale asi to nebude take pekne ako u nas 😔
ale je mi to fuk, nech mi ho len daju a je to 😝

akika722
5. nov 2010

@alure ja som už viac x pozerala ich stranku ale ešte som od nich nič neobjednavala

liba78
5. nov 2010

@jankasramka dobré ránko, tak sa snaž trošku dospať a určite to dopadne dobre večer. Budeme na teba myslieť v noci a držať palce v spánku. 🙂 Ak bude malý po blbom dni vôbec spať 😒

liba78
5. nov 2010

@alure
@akika722 teda, ste ma dostali... 😒 ja som nemala v pláne sa ho pýtať. Či mám ? 😲 Ale keďže moje auto ide predať, nalepila by som to na jeho. 😅

akika722
5. nov 2010

@liba78 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alure
5. nov 2010

@jankasramka
tak hlavne že ho dostaneš 🙂
@akika722
ja budem teraz niečo na vianoce a potom až na leto pre oboch,len na Olivera už nemajú tak veľa vecí aj na teplákovú súpravu som čakala lebo mali len po veľkosť 128 a to sme už nosili 134 tak nakoniec dali a objednla som rovno 140

@liba78 no neviem neviem ale chlapi sú dosť na takéto veci háklivý..že niečo lepiť na auto ešte to tak 😠 ja som si chcela dať na autíčko dozadu len takého malého strieborného koníka,samozrejme že mi to zatrhol ☹

vladka84
5. nov 2010

@jankasramka drzim palce vecer a gratulujem k titulu 😵

@liba78 aj mne sa tie lepky pacia, ale mm je proti, tak si mozem olepit tak akurat zrkadlo v kupelni 😠

baby, to aj vasi krpci vypluju cumel a oblizuju vsetko co maju po ruke - deku, plienku, gaucovku? a este sa potom rozculuje, ze jej to nejde dudlat 😲

akika722
5. nov 2010

@vladka84 aj moj to robi..a slinky tečuuuuuu 😀

liba78
5. nov 2010

@alure no nič, už vidím že sa pýtať nebudeeeeeem 😀

alure
5. nov 2010

toto som veľmi chcela pre Oliho ale nebolo v jeho veľkosti tak na rok Deniskovi objednám
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=47292733...

vladka84
5. nov 2010

no nic, ideme sa pomaly chystat, mala vstane,nakrmime sa a utekame po Timku do skolky... dnes je piatok, tak nech tam neostane medzi poslednymi a mamka na materskej dovolenke vyvaluje sunky 😕

liba78
5. nov 2010

@vladka84 môj to robí, ale najradšej cumle ruky aj moje. 🙂

alure
5. nov 2010

@vladka84
ja som už rozmýšľala či nie je veľmi skoro aj malý dudle všetko čo mu príde pod ruku a aj rúčky dobre že si ich celé nedá do pusy...nemôžu ich už svrbieť dasienka? Ja viem že na zúbky ešte čas ale predsa len niektoré už o mesiac niektoré o dva môžu zbadať prvé biele kopčeky v puske..nejaká príprava dasienok?

vladka84
5. nov 2010

@alure dala by som palec hore, kebyze sme na fb, paci sa mi ten kompletik 😉

liba78
5. nov 2010

@alure peknučký komplet ....

alure
5. nov 2010

@vladka84
@liba78
však je krásny..hneď ako som ho zbadala sa mi páčil a aj krásne námornícke majú aj pre chlapcov aj dievčatá...sa už teraz teším na budúce leto 🙂

vladka84
5. nov 2010

no tak ste ma potesili, ze aj vasi milacikovia slintaju 😀 ja uz som zacala davat podbradnicek, ked je hore, lebo to mala vkuse mokre body zo sliniek... a rucku keby mohla, tak si celu vopcha do pusy a este druhou vykryje prazdne miesta 😀 a taky super zvuk vydava pri tom... najlepsie, ked sa jej v noci podari vyslobodit ruky a zacne cumlat...sa na to zobudim, ze co to su za zvuky 😲 😀

vladka84
5. nov 2010

@alure my sme najmladsi, tak dufam, ze nam tie zubky tak skoro nehrozia, ved nemame este ani 2mes. 😲

alure
5. nov 2010

@vladka84 aj my sme z tých mladších 🙂 ale jeden nikdy nevie..tiež dúfam že na zúbky máme času až až,ale Oliverkovi vychádzali zúbky priebežne od 4 mesiaca...tak som zvedavá ako to bude teraz

alure
5. nov 2010

...no nič babenky utekám na slniečko načerpať novú energiu 🙂 pa pa

kahlan1
5. nov 2010

@memory97 no operovali nam srdiecko lebo mala velky predsienovy defekt. ☹ tak jej to museli zaplatat. Uz sa mame dobre akurat nema celkom vyvinutu mitralnu chlopnu ale zatial to srdiecko zvlada a verime ze dalsia operácia nebude potrebná 🙂

akika722
5. nov 2010

@kahlan1 ☹ ☹ ☹ držim palce nech je všetko ok

kahlan1
5. nov 2010

@akika722 dakujeme veríme že bude 🙂 rastie nam do krasy :D

alure
5. nov 2010

dávam do pozornosti
http://ekucharka.net/recepty-a-videorecepty/

@akika722 už bude jednoduchšie vybrať si čo variť 🙂)
@kahlan1 krásna bábika 🙂 všetko dobré prajem

evanns
5. nov 2010

caute...ja by som zas velmi take chcela:
http://www.mambaby.com/index.php?StoryID=11134&...
ale nasej velmi cumel nechyba, tak mm skonstatoval ze zbytocne ☹

vladka84
5. nov 2010

@evanns a to je dost draheeeee, ci? 😲

liba78
5. nov 2010

@kahlan1 ...Anetka je zlatučká. Tak ju pridáme k Táničke (Luckinej), medzi augustové bojovníčky... 🙂

liba78
5. nov 2010

@evanns ten cumel je tiež dobrý, ale ani náš moc nechce dudlať.... 😉

kahlan1
5. nov 2010

@liba78 priznám sa ze osm vas necitala do zadu co je Táničke?

vladka84
5. nov 2010

baby, bola som v obchode... Tesco uz ma Vianoceeee 😲 neodolala som a kupila take malinke cokoladove vajicka od Kinderka plnene cokoladovo-orieskovym kremom a doslova som ich po ceste domov zozrala... no tak, ked sa teraz Karinka vysype aspon budem vediet z coho 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre