♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
9. nov 2010

@groka neboj bude dobre ☹ a mojmu sa na brušku tiež moc nepači 😉
@mirmaj 😀 krasnučka je ale tu hlavičku,no klobuk dole,ved ona tam vyzera ako pol ročne babo 😵
@lucia20 no ahoj kočka..ako sa mate?
@fialka5959 bereš už nejake vitaminy?ja som si kupila calibrum ale vypadavaju rovnako
@memory97 čo ti povedala dr,na zubky?moj cely deň len hryzol a hryzol nervozny bol hrozne,kupať som ho musela o 18tej a v puse dole vpravo ma velmi ostru čiaročku uplne ako zubok...nie je to skoro? 😕

kvietok121
9. nov 2010

no klobuk dolu ake su sikovne augustovky my tiez len trosku menej vieme ale tiez vieme byt sikovni, napr. dnes sme si na neho usili taku mensiu budu - dali sme ho na brusko a hviezdickou sme mu svietili a on zdvihal hlavicku ako sme u hviezdickou pohybovali, taky bol zlaty 😀

kvietok121
9. nov 2010

@groka ahojky takze sa mate lepsie a krasne priberate tzo je skvele
@lucia20 to je super ze si sa ozvala, mas toho dost co tri deticky, to musi by&t zaberak my sa mame fajn robime pomalicky pokroky

kvietok121
9. nov 2010

@akika722 ako dnes tvoji chlaúci?

akika722
9. nov 2010

@kvietok121 asi tak moja 😖
maly urevany nervozny a Pati nechce isť spať...o najstaršom sa radšej nevyjadrujem 😠
a vy ako?

kvietok121
9. nov 2010

@akika722 velky za PC, maly tiez urevany nepije len dudle a spi mi tu na prse ... nechcepit, ja neviem ... ved musi byt hladny nie????

nanula1108
9. nov 2010

@memory97 ahooj, no momentalne papame nutrilon pepti, aspon do pondelka a potom sa uvidi, co povie na gastre, ale aj tak budeme cakat na dalsie vysledky. ma porazi! inak je uzasna, usmiata, taky anjelik, ale ked ju to chyti, chuda moje. a clovek aby sa pomaly bil, aby cosi doktor zacal robit, neviem ci si stale myslel, ze iba dalsia unavena matka prehana...dufam ze vy sa mate dobre, nemam sancu to tu docitavat 😝

akika722
9. nov 2010

@kvietok121 mne sa za posledny tyždeň už dva x spravilo že "biela bodka na bradavke"neskutočne to boli a v prsniku ako keby si mala kameň ☹ tak dnes som masirovala pod horucou velmi horucou sprchou a pomohlo ale stale sa to vracia...som čitala že je to upchaty mliekovod ale ked papa idem vyskočiť z kože...dufam že sa to do rana neobjavy zas 😒

kvietok121
9. nov 2010

@akika722 uz som ho zaniesla do postielky ... netusim co to bude kedze nepapal len tak trosku

kvietok121
9. nov 2010

@akika722 moja biele bodky okamzite treba odstranit, lebo po nich prichadza zapal, ja mam tiez dnes zase pluzgier a biely povlak a matejko ma povlak tiez ach jo 😠

akika722
9. nov 2010

@kvietok121 na povlak canesten 😉 ako odstaniť? 😲 stači masirovať ono to zmizlo už len trošičku tam je ale dva x za tyždeň? 😒

kvietok121
9. nov 2010

@akika722 moja ja som niektore musela prepichnut, alebo tycinku na usi odstranit mam tu univerzalnu mast to davam ... dr povedala ze to vsetkym pomaha ja som asi vynimka ...

akika722
9. nov 2010

@kvietok121 prepichnuť??? 😲 😲 😲 😲 ved zošaliem
to s tou tyčinkou nachapem..aku masť maš?????????

vladka84
9. nov 2010

caute baby.. dalsi den za nami, dnes som takaaaa unavena, ze by som najradsej zalahla do postele a zobudila sa az rano 😒

vladka84
9. nov 2010

a dnes mame dva mesiaceeeeeeeeee 😀

kvietok121
9. nov 2010

@akika722 univerzalnu na bradavky od laktacnej poradkyne, je to neprijemne ale to len tak podobkas atycinkou vysparkas von, len to tam nenechavaj ani chvilu hned prec ... spravi sa zapal mam skusenosti
@vladka84 gratulujeme zasluzis si tu postel

mirmaj
9. nov 2010

@akika722 takže nehnevajú len deti ale aj mm? naš ani nestihol lebo pred chvíľkou prišiel zo školenia zo ZA 😖
@vladka84 ale to uteká teda, my už sme mali 3 😉 a kupili sme malej vtedy aj hračku 😀 to by som najradšej aj ja zaľahla a zobudila sa až rano ale viem že to ani nááááááááááááááááhodou nebude možne 😖
@kvietok121 ja ked tu čítam tvoje problemy s kojením tak mi prestava aj vadiť že sme na UM 😒 chúda naše augustove 😅

akika722
9. nov 2010

@kvietok121 😲 😲 😲 😲 dik moja za rady
@mirmaj mm najviac..a teraz podplaca nalial červene vinko 😀

mirmaj
9. nov 2010

@akika722 no tak to určite podľahneš a odpustíš a možno aj niečo viac 😀 😀 😀 😀 t 😀 ťuťu muťu, no červené vínko, nohy.......nemusím písať dalej však? 😀 😀

kvietok121
9. nov 2010

@mirmaj nie je to az take hrozne fakt ... len ma to stve ze sa to stale opakuje ... ☹ ... asi som neschopna 😝 vsetci su bez problemov len ja sa tu stazujem...
ja som tiez zvedava na noc, pretoze moc nejedol takze asi dnes budeme skor hore ako o tretej ale to nevadi ... teraz bol proste unaveny a chcelo sa mu spinkat

kvietok121
9. nov 2010

@akika722 nie je zaco aspon v niecom viem poradit na zapaly a upchate mliekovody budem profesional 😀 😀 😀

kvietok121
9. nov 2010

@akika722 to je skvely manzel ... moj si telefonuje

akika722
9. nov 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nezasluži si 😝
@kvietok121 NIE SI NESCHOPNA!!!!!!!!si SKVELA baba a mamina!!!!!! 😵
@kvietok121 si moja laktačna poradkyňa 😀
ja ti ho pošlem ak chceš...piš adresu 😀 😀 😀

vladka84
9. nov 2010

@mirmaj mne nemusi ani vinko nalievat 😀 akurat minule sa mi podarilo zaspat, kym sa sprchoval, ale uz som do odcinila 😝

kvietok121
9. nov 2010

@akika722 o dakujem za pochvalu to som potrebovala si poklad ...

ved sa vytesujem ved buducu nedelu mame 3 mesiace a viete co dnes lezal na chrbatiku a velmi sa snazil dvohat hlavu aj sa mu par krat podarilo ju zdvihnut 😎

danulienka35
9. nov 2010

pekny vecer bambulky 😉

akika722
9. nov 2010

@kvietok121 ved pišem pravdu 😉
no vidiš aky je šikovny 😵

akika722
9. nov 2010
kvietok121
9. nov 2010

@akika722 to je ten nas anjelik

kvietok121
9. nov 2010

@danulienka35 aj tebe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre