♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
9. nov 2010

@bonix 😵 😵 😵 prepač moja aj ja tešiiiiiiim
@mirmaj no čo mysliš???
@danulienka35 uf 4 baby teda 5 to manžel len na vložky bude robiť 😀 😀 😀 a daju sa ti paradiť,mne chlapci nieeee ☹

danulienka35
9. nov 2010

@mirmaj je ina doba nejaka uponahlana ved pozri tie dievcence v 15 su ako 20 ky no nie?

danulienka35
9. nov 2010

@akika722 tak najstarsia uz byva sama ved bude mat 20 rokov a stredna ta je stale u frajera 😅

bonix
9. nov 2010

@mirmaj Veď jasné,to ja len taak 🙂 ...som už unavená ako pes ledva držím oči otvorené ale čakám na fb na jednu známu z anglivcka kvôli dôležitej veci tak ešte musím vydržať, dúfam, že mi pomôžete 😀

mirmaj
9. nov 2010

@danulienka35 no to teda, sa toho normálne obavam ked Tamka vyrastie 😖 To sa teda poriadne skoro osamostatnila najstaršia 😉 a druha sa tiež dosť ponahľa 🙂 🙂
@bonix no ja už tiež odpadavam unavou takže aj ja sa poberiem, takže ja ti moc už nepomôžem 😖
@akika722 pretrhla sa nam niť pointy, neviem čo si teraz tym myslela 😀 😀

bonix
9. nov 2010

@akika722 To niiič ...jeeej ja som objavila ďalšiu super vec pre moju babuľu ale to až keď už bude držať pekne hlavinku 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9899757&tab=0

danulienka35
9. nov 2010

@mirmaj no uz zaraba sama a chodi na vysku tak neni o ocm chcela ist sama byvat tak vie ako je to tazke

akika722
9. nov 2010

@mirmaj o ten palec 😀

mirmaj
9. nov 2010

@bonix mate dosť veľký byt? 😀 ja už pomaly nemám kde skladovať všetky veci čo som jej nakupila a ju nič poriadne z toho aj tak nebaví 😝 😝 dufam, že ked bude väčšia tak to začneme využívať viac, lebo ma mm asi dorazí 😀

bonix
9. nov 2010

@mirmaj No my tiež nie, moj chlap už má dosť veľké nervy ale keď ja nikdy neodolám...už mám niekedy pocit, že mám doma opicu lebo všade je niečo aby sa zabavila 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
9. nov 2010

@danulienka35
@bonix
@mirmaj sorry baby idem spať ,super sa mi z vami píše ale Paťko tu bol už 3x nech idem k nemu zase kašle ako tuberak a nevie vyfukať noštek ☹ tak dobru nocku 😵

bonix
9. nov 2010

@akika722 Brúúú nocku 🙂

mirmaj
9. nov 2010

@danulienka35 no aspoň sa v živote nestratí 😀
@akika722 no to som vedela, len som nevedela či tvoja odpoved: no čo myslíš??? bola reakcia na moju alebo si sa pýtala čo som ja tým myslela 😀 😀 no už som to poriadne zamotala teraz 😀 😀 každopádne to u nas ani u vas neplatí 😝 škoda 😀 😀

akika722
9. nov 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 😀 deti dorastu ale to....už asi nie 😅

mirmaj
9. nov 2010

@akika722 dobru, aj ja idem, ved nevstanem v noci k Tamke 😲
@bonix 😀 😀 😀 tak aspoň všetko využijete
Dobrú kočeny, idem aj ja 😔

mirmaj
9. nov 2010

@akika722 😀 😀 😀 čo sme si vybrali to máme 😝 keby to tak čítali tak si nevrzneme do konca roka minimálne 😀 😀 😀

bonix
9. nov 2010

@mirmaj paaaaaaa ☹

akika722
9. nov 2010

@mirmaj učel to splnilo dve deti urobilo :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ok paaaaaaa lebo zas potiahnem tu dalšiu hodku 😀 😀

danulienka35
9. nov 2010

@mirmaj ved to pekne sny prajem

kvietok121
10. nov 2010

dobre ranko

kvietok121
10. nov 2010

@lucia20 tak to hej to je poriadna robota navyse

21
10. nov 2010

@groka , Timko je zatial zdravy, na bud. tyzden idu chalani na biopsiu creva, kvoli tomu, ze ja mam celiakiu..., behame po vysetreniach, ale da sa. Dakujem.

21
10. nov 2010

Dobre ranko!!!

kvietok121
10. nov 2010

@mirmaj tak teba som este stazovat nevidela niekedy len zhodnotis situaciu 😀

katulkaaaaaa
10. nov 2010

dobre ranko 🙂 mne tusim dieta vymenili,spinkal celu noc!!! 🙂 normalne nechapem,zaspa vecer o pol 9 a staval teraz rano o pol 8...papal len o pol 1 a o pol 6 tak ze sa ani neprebral,ani sme neprebalovali 🙂 ale mame zase kasel a sopliky tak to mi dovolil odychnut aby som nabrala energiu 😀
vcera som mala viaocny vecierk prezakaznicky,dobre mi padlo vypadnut z domu,jááááj 😵 idem kojit a docitat vas

kvietok121
10. nov 2010

@katulkaaaaaa tak to ma simonku pochvalu je dnes vzorom 😀

mirmaj
10. nov 2010

dobre ranko
@kvietok121 pekne si to nazvala, že zhodnotím situáciu 😀 😀 😀
@katulkaaaaaa tak to musela byť užastna noc 😉 aj my tak papame bez uplneho prebratia, len my by sme o tej pol 6 čo papal druhý krat už nezaspali 😝 😝
@21 obdivujem ťa ako to zvladaš všetko, ja som bola chorá asi týždeň z toho ked sme mali isť len na očkovanie ☹

vladka84
10. nov 2010

dobre ranko baby 🙂
no my sme mali blbu noc, hore sme boli kazde dve hodiny - a to zakazdym papala, takze @katulkaaaaaa nebyt toho, ze ja mam babu a ty chlapceka, asi by som nad tou vymenou uvazovala 😕

@mirmaj tiez som mala ten status na FB a vraj je to 3x palec na nohe, nie na ruke 😝

katulkaaaaaa
10. nov 2010

juj konecne docitane
@miramj dobre hlasky si vcera dala 😀 😀 😀 o tom palci 😝 a malinka je sikovna a krasna a vlastaaaa,cela moja viki 😀
@groka ahoj krasny ste,a sikovny,mi a mame fajn len po ockovany na tbc sa nam na krku zdurila uzlina DOST tak nas lekarka objednala do podunajskych biskupic na vysetrenie,bojim sa ale verim ze to bude ok
@lucia20 Luci ahooooj akurat som vcera pozerala fotky na fb,tatianka je penadherne dievcatko 🙂
@akika722 prosim ta ti kde beries energiu vecer fungovat?ja sm o 20tej k.o system...baby a co sa tyka tutu mutu si pripadam total neschopna,nechce sa mi,nebavi ma to...aj sa to zmeni niekedy??? 😖

kvietok121
10. nov 2010

@mirmaj ja len pravdu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre