♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
11. nov 2010

@vladka84 mate peknu vahu ked pribera tak to staci

vladka84
11. nov 2010

@kvietok121 ved tiez si myslim, aj tak ma uz dve bradky 😀 este keby tak zacala znova normalne spavat 😖

mirmaj
11. nov 2010

to je naozaj neuveriteľné, všetkým bábätkám sa páči v lehátkach len nám nie 😝 😝 aj ja ju tam dávam ked potrebujem dovariť, ale musí to byť tak max na 10min. lebo potom už chytí take nervy, že ju mám problem utíšíť 😲

mirmaj
11. nov 2010

@vladka84 jasne že pekna vaha, ved je to krehke dievčatko po mamine 😉 ani my nespavame tak dobre ako sme spavali, ale neboj vrati sa to určite aj ja stále dúfam 😎

majka35
11. nov 2010

@mirmaj ja o spánku malej ani nehovorím, myslím nočnom, budí sa v jednom kuse a papáme 2x v noci a medzitým vstane len tak minimálne 4x ... a keď vstane ráno o piatej, tak hlasno džavoce, že pobudí celý blok, je to zlaté, ale rada by som, keby sa barborka vyspala do škôlky ... no neskutočný džavot, pískot, smiech, zábava do popuku každé ráno
no a v to lehátko máme podobné, chválabohu aj terezka je v nom rada, tiež, ked varím, alebo niečo robím, tak v nom sedí ... ale hračky jej na to nevešíam, jej stačí plienka a tú si drží a ocmuľuje
ináč baby, ja len priberám a priberám, som chcela schudnúť ... straáááášny apetít mám, len by som jedla a jedla 😖

bonix
11. nov 2010

@mirmaj moja možno sa mu ešte zapáči,mne malá nechcela byť pod hrazdičkou ani 5 minút,už som si mylela, že zbytočne vyodené peniaze ale teraz konečne tam už začína byť aj pol hodinku a čakám,že sa to ešte zlepší .-)

bonix
11. nov 2010

Takto nejako ideme na privítanie...ešte som sa nerozhodla ktoré 🙂

vladka84
11. nov 2010

@mirmaj akurat som pozerala v Timkinej knizke, ona mala v 2.mes. 4820g, takze su take rovnake 🙂

vladka84
11. nov 2010

@bonix aka princezna 😵 😵 😵

bonix
11. nov 2010

@vladka84 ďakujeeeemeee 🙂 🙂

kahlan1
11. nov 2010

ahojte 🙂 kolko vase ratolesti vypiju ak im davate UM?

kvietok121
11. nov 2010

@bonix tak vy ste sa krasne vyobliekali, my sme sli len v dupackach, ale kedze som mala na oblecenie 5 min tak som moc o tom nerozmyslala a este k tomu ja mam rada ked je est v dupackach on je take babenko

kvietok121
11. nov 2010

@vladka84 zacne neboj sa urcite

bonix
11. nov 2010

@kvietok121 Ja som vždy túžila po dievčatku takže si to teraz naplno užívam...síce ja nemám tušenia čo si oblečiem ale hlavne ,že malá je už vyparádená 😀 😀 😀

kvietok121
11. nov 2010

@mirmaj neboj nie si sama my sme v lehatku len ked hojdam a spievam tak to ovydri a varime a zehlime velmii rychlo niekedy ani nedovarime a nedozehlime takze sme uz dve 😉

kvietok121
11. nov 2010

@bonix ja som sla tiez len tak ... ano dievcatka su chutnucke ja sa tesim ked uz bude chodkat vtedy sa mi pacia ked chlapci maju nohavice na traky ... teraz sa mi to zda zbytocne keby som mu to obliekala dupacky mi vyhovuju

bonix
11. nov 2010

@kahlan1 Ahojkaj...neviem aké mliečko dávaš,moja nutrilon pije 150ml ale ráno po celej noci aj 180stiahne,no niekedy ani 90 a má dosť,sama si to reguluje 🙂

majka35
11. nov 2010

@kahlan1 niekedy 110, niekedy 150 a niekedy len 70 ... no, asi som ti neporadila 😀 stále je to iné ... ale max. tých 150ml

bonix
11. nov 2010

@kvietok121 na chlapčekov sú tiež krásne vecičky...my sme dupajdy skoro nenosili...vsetky som mala vo veľkosti 56 a ona bola dosť dlhá takže rýchlo z nich vyrástla a tie vacsie veci uz nema dupacky,akurat na spinkanie mame overaliky,tie sa mi zdaju najvhodnejsie .-)

kahlan1
11. nov 2010

@majka35, @bonix pytam sa preto lebo mi kedy ako pijeme 🙂 dava tych 130 vacsinou pravidelne len jej to trva. A v noci ju budim o druhej lebo ak by sa v noci nenapapala tak rano vypije 70 a dost. Mam pocit ze ak ma vacsie pauzy po papani tak je to horsie. A niekedy pijeme aj 40 minut a ako vy? nie je to dlho?

bonix
11. nov 2010

@kahlan1 No ja si malú na papanie nikdy nebudím,včera napríklad jedla o 16.00 potom o siedmej spala 60 a spala 13hodín,ale kedže priberá tak ju nenútim keď nechce....a ona keď nechce začne strašne plakať takže ju ani nemôžem nútiť 😀

majka35
11. nov 2010

@kahlan1 no ja som v noci odstopovala len tak z nudy 😅 za aký čas vypije mlieko, tak jej to trvalo 12 minút, tých 150 ml, ale niekedy sa vie "hrať" so 70 ml aj 20 minút ... ked vidím, že nechce, nenútim ... vypýta /vyvrieska/ si to neskôr 😅

majka35
11. nov 2010

@bonix tiež by som nechcela budiť na papanie /závidím/, ale Terezka budí na papanie mňa 🙄

bonix
11. nov 2010

@majka35 xixi, no ja chvalabohu neviem čo je nočné vstávanie...🙂

kahlan1
11. nov 2010

@majka35 @bonix ja davam kazde tri hodiny lebo mam pocit ze ak je vyhladovana tak vypije menej. Viete ja som asi vystresovana este z nemocky lebo tam mi povedali ze nebude prospievat tak ako zdrave deti ☹ tak jej davam kazde tri hodiny aby jedla. Lebo ked som to skusala po jej tak spapala uplne malo. Máme 2 mesiace a 3 týždne a vážime 5O70 gramov. Ked pozeram ako priberaju vaše detičky tak sa niekedy bojim ci nemali pravdu. Ale my sme ten prvy mesiac zivota ked ju operovali pribrali len 300 gramov.

majka35
11. nov 2010

@bonix takto som to mala pri barborke, ale terezka je vo všetkom úplne iná ... barborka už v dvoch mesiacoch prespala celú noc

majka35
11. nov 2010

@kahlan1 ale veď má krásnu váhu, čoho sa bojíš?

kahlan1
11. nov 2010

@majka35 ale co pozeram tak sme najmensi. No bojim sa ze nebude priberať, lebo mi nemame dobru chlopnu a ak by sme nepriberali znamena to dalsia operacia - bojim sa.

bonix
11. nov 2010

@majka35 mne malá spí od narodenia celú noc , chvalabohu lebo cez den je taká aktívna a vyžaduje si tolko pozornosti, že neviem ako by som to zvládala,ako mátoha 😀

bonix
11. nov 2010

@kahlan1 a koľko ste mali pri pôrode?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre