♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
21. nov 2010

@katulkaaaaaa do tych zapekanych palacieniek si davala cerstve sampiony, alebo z konzervy, ja som zabudla kupit cerstve, dufam, ze nepokazim nic ani konzervovymi🙂

evanns
21. nov 2010

cauko baby... u nas dnes bolo perfektne vonku, nefukalo, slniecko svietilo ja som sa az spotila lebo som sa naobliekala
tiez nuda doma...mala zas zaspala 😒

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@memory97 konzervove,je to uzastna mnamka ,sme sa toho nvedeli dojest...a chutovo to dost pripomin pizzu

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@evanns u nas je zima,fuka hnusny studeny vietor,mm s viki odisli svokre a ja sedim za pc,maly spi uz tri hodky,chudatko...ale ked spi aspon nekasle

evanns
21. nov 2010

@katulkaaaaaa joooj drzim palce nech uz mu pomozu nejake lieky...maly chrustik chorlavy...aspon ze pospinka

akika722
21. nov 2010

@memory97 jááááááj 😀 😀 😀
ano potom to vraj nema žiaden učinok..len vigantol sa ma davať v mliečku,či kanavit??? 😕

ok baby vypinam sa 😀 mm velmi huči že už som na tom nete zavisla 😀 tak ked sa zobudi nech vidi že som dobra cica..ved ja som dnes notebook zapnuty nemala 😀 😝
paaaa večer

evanns
21. nov 2010

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy prvého stupňa pred vetrom a dazdom pre väčšinu územia Slovenska na pondelok 22.11 ☹ ☹ ☹

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@evanns to sa tesim ☹
@memory rezne boli vynikajuce

memory97
21. nov 2010

@katulkaaaaaa uz sa mi na to slinky zbiehaju. Sme chceli ist este vonku, ale co uz, musime dokoncit mnamku🙂

@evanns ejha, to neznie velmi dobre, akurat zajtra som chcela, ze pojdem malemu pozriet ciapocku na zimu, lebo mu zacinaju byt vsetky male, alebo velmi velke☹ no nechame to na neskor...

evanns
21. nov 2010

@katulkaaaaaa
@memory97 vietor doobeda na zapade, poobede na vychode, dazd vsade ☹

vladka84
21. nov 2010

@evanns tak to su nanic spravy, som zvedava ako pojdem poobede po Timku do skolky a na zumbu 😲 fuuha, musim nieco vymysliet...
inak to moje dieta ako krasne spinka v noci, tak cez den to je hruuuuza... dnes spala 15 min. doobeda, asi polhodinky cez obed a pred chvilou som ju vychystala von, prisla ju vziat mamka, nech aspon nieco urobim - no a teraz mi volala, ze sa s nou prechadza a mala ma oci vypulene ako keby spala cely den 😀

evanns
21. nov 2010

@vladka84 aj nasa tak spi...11 hod v noci a doteraz 2x40 min 😒

memory97
21. nov 2010

@evanns tak to nie su velmi dobre spravy☹ jejda, tak to o 11 hod. nocneho spanku mozem snivat🙂

@katulkaaaaaa som rada, ze rezne chutili🙂 Aj zapekane slane palacinky boli super, som nevladala dojest jednu a to som si brusila zubky na dalsiu🙂

@vladka84 u nas je to opacne, v noci spinkal pekne a teraz spinka pekne cez den🙂 v noci sa budi, ale to skor kvoli tym soplikom...

evanns
21. nov 2010

@memory97 ale ja ju krmim 1x v noci, len ona spi...som ju nechavala nech sa sama zobudi ale to bolo okolo 05:20 rano a na taky hlad ze tak lachvato potom pila ze polovicu vygrcala a bolo po spanku...teraz sa ja iba budim a krmim ju v spanku a potom potiahne do cca 08:00 😉

jankasramka
21. nov 2010

ahojte, no pozeram ze mam dost co citat 🙂
nam sa zacal mateo budit v noci- vcera raz, dnes dvakrat a som hotova 😖 teraz vas fakt obdvujem akoto zvladate...ja som uz zabudla na nocne budenie a teraz ma to nejak vycerpava... ale inak cez den sa polepsil, tak neviem ci sa mam tesit ci nariekat 😀
idem teda rychlo pozriet co mate noveho...

danulka3
21. nov 2010

ahojte,idem sa vás spýtať,aj vám sa stáva,že sa vám bábätka nechcú prisať na prsko?Ja normálne kojím,ale občas spustí taký plač a nechce ťahať,musím buď odsať,alebo urobiť UM,to spapá.Posledné dni to urobí tak 1-2x za deň a dnes dokonca v noci.Musela som mm vyhnať,aby mu urobil UM,vypil a spinkal ďalej.Neviem,čím to je,potom som ho v noci kojila ešte 2x a úplne v pohode.Cez obed sa to zopakovalo,rev ako by ho rezali,až bol bordový,odsala som a to vypil.Mám normálne strach,čo bude pri ďalšom kojení.

jankasramka
21. nov 2010

@danulka3 presne si opisala moj problem za posledne 2 dni. tiez nechapem co ja deje. sa odtahuje a place. som myslela ze mozno zato ze bol zvyknuty ze mliekon strieka prudom a teraz som mala trosku menej tak sa mu z lenivosti nechcelo tahat. ale neviem, je to divne.... my sme tiez zarobili UM a spokojne ho vypil 😒

danulka3
21. nov 2010

@jankasramka ja som myslela,že nie je hladný,že sa mu možno zmenil režim,kojili sme každé 2 hodiny a teraz už tak často nechce,ale keď som mu dala z fľašky,tak vypil.Aj teraz máme kojiť,tak som zvedavá,čo bude.Už mám v pohotovosti prevarenú vodu ☹ Neviem či to bude tým,že mám menej mlieka,ja som mu ho striekala aj do pusiny a nič,potom mi tieklo,celého som ho zamočila,ako som sa ho snažila upokojiť na rukách. Proste sa vôbec nechytal,len jačal a jačal a na fľašku sa chytil,mám aventku,cumel1,tiež tam musí riadne ťahať,aby mu išlo. Idem skúsiť nakojiť,uvidím,čo bude,uf...

danulka3
21. nov 2010

Skúsim za chvíľku,ešte mi tu driemka

jankasramka
21. nov 2010

@danulka3 no to my mame uz cumel 3-regulovatelny tok lebo mu davame antirefluxne mlieko a to je hustejsie. ja som teraz rano kojila a viac krat sa oddtahoval ale vypil aspon daco tak uvidime aky bude mat dnes den....pre istotu od rana vela pijem aby mal zas rychly tok mlieka a uvidime...

akika722
21. nov 2010

@danulka3 😀 😀 😀 moj to prave teraz robi 😀 😀 😀

danulienka35
21. nov 2010

@mirmaj neboj i to bude ze bude spat celu noc len u nas je to ze stale spinka ako nahle zaspi o 22.30 tak spinka do 8 rana v kuse

akika722
21. nov 2010
akika722
21. nov 2010

😝 idem uspať Paťka,Semi nejak nieje hladny 😕

kahlan1
21. nov 2010

@akika722 krásne fotky :D a ako pekne pasie 🙂

kahlan1
21. nov 2010

mne anetka zacala robit to ze zasyti najvacsi hlad a spusti plac a nepije a najnovsie zacala davat prsty do pusy ked ma v puse flasu a trie si dasienka - tak neviem ci to nemôzu byt zubky

danulienka35
21. nov 2010

@akika722 jej ten je rozkosny a tie kukadla no parada to bude chlapisko krasny

danulka3
21. nov 2010

@jankasramka Tak práve sme sa nakojili,úplne v pohode.Ale je pravda,že neplakal,keď som ho išla kojiť,bol ešte odriemaný,priložila som,normálne sa prisal. Tak neviem,prečo sa niekedy prisaje a niekedy nie. Zasa driemka,dnes má nejakú spavú náladu.Dúfam,že v noci nebude buntošiť.

danulienka35
21. nov 2010

@kahlan1 vies co nasa robi s jazykom o dasna no hruza nejaka nervozna je

akika722
21. nov 2010

@danulienka35
@kahlan1 😉 ďakujéééém 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre