♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
2. dec 2010

@mirmaj ten clanok hrozneeeeeeeeeee

liba78
2. dec 2010

@mirmaj to je hrozné 😲 😲 😲 som alergická na nezodpovedných ľudí 😠 , chúďa maličké takto prísť o očko...

danulka3
2. dec 2010

@vladka84 aj ja sa teším na vianoce,ale môj má 25. dennú a 26. nočnú,takže neviem,či stihneme nejakú vianočnú atmosféru navodiť 😒

kvietok121
2. dec 2010

@danulka3
@vladka84 je to tazke sa vratit do normalu. my sme si "uzivali" samoty 5 rokov takze teraz ked sa vsetko kruti okolo matejka je to tazke

kvietok121
2. dec 2010

@danulka3 ja dufam ze mm bude domka na vianoce

memory97
2. dec 2010

@akika722 to pohyblive babo bolo dobre, ja som ani nevedela, ze maly je v brusku, co bol lenivy sa hybat a teraz sa hybe az az🙂 no a dnes sme sa zacali na brusku posuvat smer do predu🙂

@hajatanufus roztomile bambulky🙂

@kvietok121 vcera davali tusim to bolo modre zneba, ze sa exem da liecit kupelnou liecbou pre deticky. Nevidela som to cele, iba som zahliadla a mamicky vraveli, ze sa to detickam velmi zlepsilo.

liba78
2. dec 2010

@vladka84 ahoj, tak si si zalopatovala. Musím si aj ja pohľadať lopatu do kufra 😒 Ale moje auto je už preč 😢 , tak teraz vydieram mm a musí mi jeho vždy ráno omiesť a nachystať. Včera večer som išla na krúžok, tak mi nachystal aj čečinu na svietniky a auto omietol a naštartoval. A celkom sa mi dobre chodí na jeho, lebo má 4x4 😀

danulka3
2. dec 2010

@kvietok121 ja som rada,že aspoň 24.je doma a konečne dostal po 4 rokoch na silvestra dovolenku,tak sa tešíííím 😅

liba78
2. dec 2010

@danulka3 tak to nieje moc dobré, škoda že niekto musí aj pracovať cez sviatky. Našťastie mm má firmu zatvorenú celé sviatky, začínajú pracovať až po novom roku. Ale vždy sa vyskytne niečo čo treba akútne zariadiť.

mirmaj
2. dec 2010

@liba78 a bol doma vtedy? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 alebo to bol niektorý s mm Katulky alebo Jankysramky, kedže sa tak malý podobajú? 😀 😀 😀 😀 😀
@vladka84 no vyzerá to tak že naozaj platí 😀 tak ty si šikovná teda, ja som ešte v pyžame a ty už si aj ohadzala 😲
@kvietok121 tiež spavame do 6, ale občas máme takýto ulet že sme hore už aj o 5 😠

danulka3
2. dec 2010

@memory97 Davidko je šikulka

mirmaj
2. dec 2010

@kvietok121
@liba78 hrozná fakt chúda male, tiež neznášam takýto prístup psíčkarov, mam pocit, že si ľudia namiesto detí kupia radšej psa lebo jeto pohodlnejšie, ale tie psy samozrejme zato nemôžu to viem 😒

memory97
2. dec 2010

@akika722 jasne, ja som bezne davala do caju med a citron a nic🙂 maly sa mi vyhadzal iba po cokolade a paradajkach🙂 v malom mnozstve je to v pohode🙂

danulka3
2. dec 2010

@liba78 ale zas ho mám doma aj cez týždeň,aj dnes je po nočnej a ešte má 2 dni voľno.Už sme si zvykli.

danulka3
2. dec 2010

Ozaj baby,čo kojíte jedli ste už kapustu? Ja chcem dnes robiť segedínsky guláš

vladka84
2. dec 2010

@danulka3 moj mm bude doma od 23. do 3.1., mozno parkrat odbehne, ale inak bude domaaaa... dufam, ze sa nepostrielame 😀
@kvietok121 no my sme boli sami 4 roky, potom s Timkou 6 rokov, ale ona uz bola dost velka, takze posledny rok sme si zacali opat uzivat a teraz sme uz styria 🙂
@liba78 auto stoji na parkovisku zasnezene, pocka na mm 😀

vladka84
2. dec 2010

@danulka3 ja este nie, ale tiez by som si dala segedinsky...mnaaaaam!

katulkaaaaaa
2. dec 2010

baby tak akurat kojim a mala sa dogrcala komplet cela ....o zabavu mam dnes postarane 😠

memory97
2. dec 2010

@seagull2404 to dobre poznam, brodenie snehom, my sme takto isli z domu do nemocnice. Autobusom nechodim, lebo su prepchate. Tak som sa aj pekne posmykala a dufala, ze nespadnem, aby mi kocik neusiel... no hrozne tie chodniky od ladu, nabuduce asi vezmem vrecko soli a cestu si posypem🙂

liba78
2. dec 2010

@mirmaj 😝 jasné že bol.....však by som si toho malého potom musela urobiť sama 😀 😀
@danulka3 práca na smeny má aj výhody, som tak pracovala po škole 2 roky. Ale keď som chcela ísť na zábavu, takmer vždy mi vyšla nočná 😠

danulka3
2. dec 2010

@katulkaaaaaa chúďatko moje,neboj to bude dobré

liba78
2. dec 2010

@vladka84 správna ženská, moje (jeho) je už odhrabané stihol ráno 😀

liba78
2. dec 2010

@danulka3 jedla som segedín, asi pred mesiacom ale len trošku. 1 žufanku. Nebolo mu nič, tak som odvtedy mala k mäsu aj čalamádu pár krát a v pohode. Samozrejme nie veľa. Ale nerobia mu dobre džúsy. Tak tie nepijem vôbec 😒

vladka84
2. dec 2010

boze, ja nemozem z tej reklamy Tmob pre podnikatelov, co je vo firme Mikulas a ujo mu sedi na kolene a spieva pesnicku, aby potom dostal darcek 😀

memory97
2. dec 2010

@danulka3 my dnes porusime zasadu dennodenneho kocikovania, boli ma oko a aj troska opuchlo, takze dnes to bud zaisti balkon, alebo spinkanie v kociku.☹

@liba78 maly nastastie nekrical, ked na neho napadal sniezik, ale tie vygulene ocka, som myslela, ze mu vyjdu z jamok 😀 😀 😀 a konecne nam podrastli vlasky, uz nevyzerame ako holohlave babatko🙂

@mirmaj mozno mala bude lepsie na tom. Nasmu malemu to nepomohlo v spanku☹ A vsetko najlepsie k 4 mesiacikom🙂

liba78
2. dec 2010

@katulkaaaaaa chúďatko Viki, keby ste už prekonali tie choroby.

danulka3
2. dec 2010

@liba78 Tak vyskúšam aj ja dnes,len žufanku,uvidíme,čo to urobí.Ja som zatiaľ neprišla na nič, čo by mu robilo zle.

danulka3
2. dec 2010

@memory97 Ja mám oko opuchnuté už 2 dni 😢 ,kvapkám septonex,asi som dostala prievan.Dnes to už mám lepšie.Dnes vyzerá,že aj slniečko vylezie,tak mi určite pôjdeme.

liba78
2. dec 2010

@memory97 no sneh okúsil pri prenášaní do auta. On neznesie strechu na sedačke, tak sa mu tentokrát ušlo 😀
Tak rastú Dávidkovi vlásky a Jurkovi vypadávajú 😝
@vladka84 mne už tie reklamy lezú hore krkom všetky. Nemôžem už ani vianočku, mám pocit že tv ide hodinu a z toho sú 55 minút reklamy. 😠

mirmaj
2. dec 2010

@vladka84 tak budete mať pekne spoločne vianoce 😀 aj naš tak bude doma asi až do troch kraľov, a len službu budu mať takže občas odbehne ak bude porucha inak by sme mali byť spolu všetci, sa teším 😉
@kvietok121 my sme si tiež tak užívali "samotu" 4 roky a zrazu taký malý krásny zázrak čo do toho vstupil 😀
@vladka84 to je bohovská reklama....moje krsniatko ked ju vidí, tak začne že bubo...neviem či mu pripomína skôr bubáka ako mikuláša? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre