♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

meredit
2. dec 2010

@danulka3 vies co? radsej by som uspavala cez den ako vecer, susedia si uz musia o nas myslet ze ju bijeme vecer co vecer, ona az zavija jak place

meredit
2. dec 2010

@mirmaj cez den sa napapa vydrzi hod hore a zaspava sama, ked sa jej nahodou ked sa blizi hodina co je hore venujem uz je mrzuta, sucha si oci a je nervozna, tak si ju uz nevsimam a zaspi, ked sme doma spi aj hod ked vonku tak dve a takto sa to opakuje.. vecer sa okupe, napapa zaspi sama okolo 20, spi do pol 9, a potom zasne vrestat az kym nezaspi, vcera do 23.06, vo zvyslej polohe mne na pleci na fitlopte, lebo uz som nevedela ako na nu

meredit
2. dec 2010

@kvietok121 mne na prse nikdy este nezaspala, tie decka su velmi zaujimave🙂

memory97
2. dec 2010

@meredit neskusala si jej prehodit cez ocka plienocku, nam sa tak maly ukludnil a tiez som mu musela vela spievat, to ho vzdy utisilo🙂

kvietok121
2. dec 2010

@meredit to hej kazde je ine

meredit
2. dec 2010

@memory97 skusala som s plienkou, to si mala videt, si asi myslela ze ju xcem udusit

evanns
2. dec 2010

@mirmaj gratulujem k 4. mesiacikom, zacinas s prikrmami?
@danulka3 aj moj mm robi na smeny a mne to velmi vyhovuje, odrobi 3x12 h + 1x 8 hodin za tyzden a zbytok je doma...cize je ovela viac doma ako v robote a najma mne nocne nevadia, lebo v noci mi nechyba tak ako cez den, sak spime ne?

katulkaaaaaa
2. dec 2010

@memory97 viki vyvracala hlieny,ale aspon sa jej ulavilo,teraz konecne smrka pochopila ze niekade to von ist musi,ale nahnevanasom lebo minuly tyzden ked bola taka zimaa sichravo ich uctelka poslala nadvor behat len v tricku a mikine 😠 malinky spinka uvidime na kolko,ja som zbehla do mesta do O2 tak uz tam 😀 a dostala som pexeso pre viki tak striha budeme sa hrat 🙂
@vladka84 vladi vcera som skusala maleho dat spat bez perinky no akoze zaspi lenze za 20minut je hore...cize aj ked nohy trcia budeme sa nadalej viazat
@mirmaj gratulujem 🙂 boze ale to letiiiii,v noci som rozmyslala ze ake to bolo mat brusko 🙂 pripada mi to tak davno

evanns
2. dec 2010

@katulkaaaaaa dobre sny mas 🙂 ja mam opacneeee, ze ja som si nasla milenca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Add 1 kto by ma chcel hej
Add 2 po nikom netuzim, aj s vlastnym mm mam teraz problem mu stihat v jeho chuti na tutu-mutu
tak mi toto vysvetlite 😉

katulkaaaaaa
2. dec 2010

@evanns 😀 😀 😀 akoze sny mam aj ja ze sex a vselico mozne,aj chut je ...ale len v sne no je to normalne??? 😀

evanns
2. dec 2010

@katulkaaaaaa no aj ja tak...keby moje sny boli realita tak som nymfa 😀 😀 😀

seagull2404
2. dec 2010

@meredit my to mame skoro take iste, uz 2 tyzdne ☹

majka35
2. dec 2010

joj, ja ani nehovorím o svojich snoch ... ja mám každý deň iného milenca 🤐

majka35
2. dec 2010

terezka tiež včera straaaašne vrieskala, nič nepomáhalo, trošku babyvak a potom už ani ten, vrieskala potom aj barborka a to kvôli takým hlúpostiam, že až ... som mala nervy v koncoch 🙄 🙄 🙄

liba78
2. dec 2010

kojím, tak mám chvíľku... obed sa už varí, dúfam, že zatiaľ nič neprihorí a nepokypí po sporáku 😎
@majka35
@evanns
@katulkaaaaaa závidím tie sny 😵 moje sa točia okolo malého, sa mi minule snívalo že zrazu nebol, som plakala v spánku až kým ma mm nezobudil 😢 , ale raz sa mi už snívalo že ma mm opustil. Tak som mu to ráno vytmavila 😝

memory97
2. dec 2010

@meredit 😀 😀 😀 nuz musis najst sposob ako na nu🙂

@katulkaaaaaa to je nejaka zvlastna ucitelka, ked necha takto male deticky behat v tomto pocasi vonku 😠
skus maleho zakrutit do deky, ked chces prejst z perinky na spaci vak. Nam to pomahalo, rucicky som su zamotala do deky a takto zaspi, potom mu to uz nevadi🙂 Myslim, deku som dala pod ramena a rucicky dala pod deku a deku zasunula pod neho. Bol ako zviazany🙂

danulka3
2. dec 2010

@evanns aj mne tá noc rýchlejšie ubehne,ale to preto,lebo Jakubko dobre v noci spinká(klop,klop,klop),teda budí sa len na papanie

vladka84
2. dec 2010

@katulkaaaaaa u nas je to tak isto, ale vydrzi 40min., potom zacne sermovat a je hore... cez den ju uz skusam davat tak, ze jej necham jednu rucku von, niekedy si tak pospi, no niekedy ju po chvilke zviazem aby sa vyspinkala 😒

kvietok121
2. dec 2010

@meredit ani nam plienka nezabera ked mu dam nieco na tvar tak katastrofa
@liba78 o prihoreni my ani nevrav kym som nemala matejka tak nic a za tie tri mesiace ryza, zemiaky,.... hrozne

kvietok121
2. dec 2010

@vladka84
@katulkaaaaaa my sme presli na osusku zvazujem ho osuskou tiez som skusala bez ale to boli 15 minutovky, potom som pri nom presedela ze co ho zobudi a boli to prave ruky, takze na dlhsi spanok - v noci a naobed ako teraz ho zavazujem a doobeda a poobede len do spiaceho vaku vzdy je do pol hodiny hore

kvietok121
2. dec 2010

dnes idem vyskusat na tie moje ekzemy poradili mi to http://www.biocolostrum.sk/?2,bio-colostrum-tekute nema s tym niekto skusenosti?

hajatanufus
2. dec 2010

ahojte baby konecne som sa k vam dostala aj skor ako vecer ale zase mi trvalo kym som vas docitala my mame telku zapnutu od rana ale to su detske programy na cebebies a tu reklamy nechodia ale vecer ked pozeram telku tak aj tu bezia reklamy nastastie nie su take dlhe ako na sk ale neznasam ked davaju reklamy na nejake filmy kde ukazuju nasilie @mirmaj vsetko najlepsie k 4. mesiacikom 🙂 🙂 🙂
vcera sme boli na polhodinku v zahrade ale len s lucinkou a postavila som jej mini snehuliaka zistila som ze vobec sa nemusia gulat gule posluzili mi aj vedierka a poharikiy a vyzera lepsie ako gulaty 🙂 tu nie je az taka hrozna zima stale je okolo nuly ale bolo tu uz v noci aj -6 co je na uk dost vela dnes mam slubene od mm ze pojde vonku aj on

kvietok121
2. dec 2010

@hajatanufus tak aj v uk snehuliacik super aspon sa lucinka potesi

kvietok121
2. dec 2010

akurat pozeram recepty na vianoce nemate nejake dobre typy???

kvietok121
2. dec 2010

napadlo ma ze keby kazda z nas dala svoj naj recept na vianoce, tak by som aj vedela co piect takze zacinam

Perníky – mňaaaaaaaaaaaaam
300g hl múky, 180g pr. Cukru, 2 vajcia, 2 lyžice medu, 1 lyžica sódy bikarbóny, 1 lyžička škorice, 1 lyžička perníkového korenia
Všetko zmiešame a necháme 3 hod odstáť. Odstaté cesto vyvaľkáme na tenšie a vykrajujeme perníčky (menšie, lebo ich zlepuješ, tak aby neboli primoc veľké) (mierne teplá rúra).
Plnka: 1 balík piškót pomlieť, 2-3 lyžice slivkového lekváru – ten je fakt dobry keď tam je, 3 lyžice rumu (ja dávam podľa chuti (vždy robím plnky viac). Zmiešať a natrieť na perníčky, ak je husté rozriediť vodou.
Perníčky obalím celé v čokoláde a navrch posypem kúpenou posýpkou, aby boli farebnejšie

mirmaj
2. dec 2010

@evanns áno začnem v sobotu mrkvičkou dnes ešte nie, lebo aby bol pri tom aj mm a natočil ako sa bude tváriť, vieš my ešte zo všetkého robíme hroznú vedu ked je to prve babo 😀 😀
@katulkaaaaaa aj ja si niekedy spomeniem na to bruško a ako to už bolo hrozne dávno fakt to uteká hrozne všetko ☹
@kvietok121 mňaaam, tak ten receptík vyzerá super ja nepečiem ale rozmýšľam že pre vianočnu vôňu by nebolo práve toto zle takže asi si ma práve navnadila a upečiem ich 😉

seagull2404
2. dec 2010

jeeej, to uz sa tu zacina s prikrmami od 4. mesiaca??? kazdy hovori nejak inak, ze od konca 4. ale aj od konca 5. tak neviem teraz, ci aj my sa uz mame pomaly chystat na mrkvicku? ☹

seagull2404
2. dec 2010

@kvietok121 robite plnene? take som este nepapala, ja mamzarobene cesto, dufam, ze ho do vianc stihnem supnut do rury 😀

mirmaj
2. dec 2010

@seagull2404 ja čo som čítala tak nekojené od ukončeného 4.mesiaca a najnovšie aj kojené by medzi 4 a 6. mesiacom mali okúsiť niečo ine ako MM 😉 tak budeš mať cesto dobre odstáte 😀

mirmaj
2. dec 2010

@kvietok121 koľko sa asi urobí perníčkov z tých 300g muky? robíš 1 dávku alebo viac?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre